Jump to content

a

ཌⲘαℝsmeℓ๏ད

[Moderators] Marsmelo

Recommended Posts

* Jābūt reģistrētam forumā vismaz 3 mēnešus!
* Jābūt vismaz 300 postiem!
* Warn līmenis nedrīkst pārsniegt 10%
* Vecumam jābūt vismaz 16 gadiem!
* Jāpārzina perfekti latviešu valoda un jāraksta gramatiski pareizi!
* Obligāti jābūt rekomendācijai no kāda amata, kurš ir augstāks par "Lietotāju"!

Anketa, kuru jāaizpilda:

Vārds Uzvārds;Daniels Kam interese jautā PM.
Vecums;21
Dzīvesvieta; īrija Newport
Links uz tavu ''Sasveicināšanos'';Slinkums meklēt.
Tava Moderatora pieredze; Esmu bijis moderators citos projektos kuri sen jau dead.Ka arī protu apieties ar mod amatu, proglēmas ar to man tiešām nav.
Rekomendācija; @Mykat @Demons @punk
Kādēļ tieši Tev jāpiešķir šis amats?; Domāju kad nenāktu jau pa ļaunu, vel viens moderators kas piepalīdzetu komandas biedriem, ar darbiem kas ir un būs daudz foruma. Ari es izdomāju uzdrukāt, šo pieteikumu pamēģinot veiksmi varbūt cerīgi varbūt arī ne.
Motivācijas teksts; Gan jau daudzi pamanījuši kad biju neaktīvs ,bet tas dēļ ta kad dators mira bieži nost. Domāju kad nebūtu jau slikts, pretendents uz šo amatu kā ari pieskatītu forumu, cik vien bieži tas būs iespējams. Un Kā kurš teiktu gods kalpot playhardam, un būt kopā visu laiku nepazūdot nekur. Manas aktivitātes būs daudz lielākas to es jums garantēju biežāk veltīšu laiku abiem darbiem ja paveiksies būt mod komanda.

prasības varbūt ir izpildītas, bet tas ko esi sarakstījis anketā ir reāli smieklīgi priekš moderatora pieteikuma.

lasot anketu redzamas daudz gramatikas kļūdas, nepareizi uzrakstītus vārdus bet pagaidi - augstāk esi norādījis tekstu zaļā krāsā a.k.a esi izpildījis prasību, kaut vai neesi izpildījis. huh?

Citēt

Links uz tavu ''Sasveicināšanos'';Slinkums meklēt.

kā var būt slinkums meklēt? kur ir garantija, ka tev nebūs slinkums moderēt un pildīt savus pienākumus, ja nevari izdarīt 10 sekunžu darbu lai papildinātu savu pieteikumu? smird pēc statusņika. motivācijas teksts arī smieklīgs. varbūt kāds, kurš lasīs manu komentāru sapratīs ko es domāju un piekritīs man - čalis neaktīvs, meli, karoč statusņiks.

antirekomendācija

pirms 2 stundām , bluupinz rakstīja:

Es piektās klases diktātā labāk pratu rakstīt, nebūs, vecīt. :D Iemācies salikt teikumu bez kļūdām. Pārējo pateica neck it.

pirms 6 stundām , neck it rakstīja:

prasības varbūt ir izpildītas, bet tas ko esi sarakstījis anketā ir reāli smieklīgi priekš moderatora pieteikuma.

lasot anketu redzamas daudz gramatikas kļūdas, nepareizi uzrakstītus vārdus bet pagaidi - augstāk esi norādījis tekstu zaļā krāsā a.k.a esi izpildījis prasību, kaut vai neesi izpildījis. huh?

kā var būt slinkums meklēt? kur ir garantija, ka tev nebūs slinkums moderēt un pildīt savus pienākumus, ja nevari izdarīt 10 sekunžu darbu lai papildinātu savu pieteikumu? smird pēc statusņika. motivācijas teksts arī smieklīgs. varbūt kāds, kurš lasīs manu komentāru sapratīs ko es domāju un piekritīs man - čalis neaktīvs, meli, karoč statusņiks.

antirekomendācija

Visu izskaidroja. PRET!

Piedod, bet došu ANTI. 

jā, mēs esam labi pazīstami, adminējam kopā un esam daudz runājuši, beeet moderātors ir moderātors. Šeit cilvēkam tiešām ir jāprot gramatiski pareizi rakstīt, kas tev, diemžēl, nepadodas. Tā jau sakarīgs čalis esi, tikai gramatika diezgan bēdīga. GL. 

Vecīt, ko tu pazaudēji moderatora statusā bez gramatikas, kura būtu kaut cik pieņemamā līmenī? Manuprāt, foruma moderatoram jo īpaši ir jāmāk rakstīt. Jāpiebilst arī tas, ka tev ir komunikācijas problēmas, jo neproti normāli sarunāties ar cilvēkiem, kur nu vēl uzturēt community kārtībā? Neatbalstu. 

nespēšu skatīties kā tu ar moderātora statusu raksti : Sīkie pidari nosprāgstat, nebūs džekiņ. ((Tev tieši vairāk jāmācās no /sīkajiem./

Tava negatīvā attieksme pret citiem man liek mest- ANTI.

fTgIHWy.gif

Un ja no Martas signatures var redzēt šo, tad es tik tiešam saprotu kapēc viņa atbalsta un dirsā lien .

Ta nav motivacijas vēstule.

neesi prasijis cik maksā moderators ? 

Neatbalstu, moderatori ir tie, kas reprezentē komūnu kā tādu, ja lietotājs ienāk forumā. Ortogrāfijai nu ir jābūt labā līmenī, komunikācijas prasmes nav tās augstākās, kā arī piesakoties šādā amatā nu ir jāsaprot tas, ko pats runā. Tas, diemžēl, ir tavs mīnuss, cik nu man ir nācies ar tevi runāt. Labi, tā ir bijusi viena reize, bet tā viena vienīgā jau daudz ko man lika par tevi domāt, saprast, kāda tipa cilvēks tu esi, nepamatoti smejoties un lamājoties uz citiem lietotājiem.

Guest
This topic is now closed to further replies.