Jump to content

a

Danex

[RP skolotājs] Danex

Recommended Posts

Atbalstu tavu kandidatūru uz šo amatu.

Tu esi sakarīgs, tev ir pieredze, roleplay tu proti.. Kādēļ gan nedot tev iespēju? Pašlaik neizskaties pēc tāda, kurš sāks vārīt huiņas, iegūstot statusu.

Jau pagājis kāds laiks kā kontaktējos ar @Danex, ļoti sakarīgs džeks, nepieviļ. RP prasmes augstā līmenī, spēj rīkoties ''pareizi''. Spēj apmācīt, pats mani ir mācijis, zinu ka spēs arī citiem ko ieteikt, vai palīdzēt.

Rekomendācija.

Rekomendēšu.

Cilvēks vairrākārt ir vadijis citus projektus, saprot arī daudz ko no paša roleplay'a, ir kopā RPots vairākas reizes, tā kā jā, domāju, ka ar šo kandidātu nebūs problēmas.

Cik skatos lielāka daļa rekomende tad nu arī no manis saņem rekomendāciju.

Kā jau daudzi minēja, neesi ar neko izcēlies.

Kā arī, minot to, ka esi atvēris vairākus serverus, nenozīmē, kad izproti RP. Vadīt projektu ir kaut kas pilnībā cits, salīdzinājumā ar spēlētāju apmācīšanu.

No manīm ieripos Antirekomendācija, pret tevīm kā personu problēmas nav, bet ja vēl iepriekš ir minēts, ka papisi statusu, tas jau ir vēlviens mīnuss.

GL

Antirekomendācija, iepriekš biji GM, bet neviena apmācītā spēlētāja apmācība, kā to minēa @OwenS ? Varbūt tu šoreiz vēlētos kaut ko darīt, bet tomēr no manis antirekomendācija, nedaudz vēl pasēdi, jo pašlaik neesi izcēlies manās acīs ar kaut ko īpašu, par ko es varētu Tev iedot rekomendāciju.

On 2019.04.12. at 18:58, OwenS rakstīja:

Pāgājušo reizi kad tev deva iespēju sevi pierādīt izmantoji to ļaunprātīgos nolūkos (Ko augstāk jau minēja @Kumariks) Manās acīs ar neko tādu neesi izcēlies, lai saņemtu atkārtotu iespēju. 

Projektu atvēršana un aizvēršana neliecina par to, ka viņš būtu labs administrators. Kā arī GM status ar to nav saistīts.

Kā arī palūkojos pie apmācīto atskaitēm un no tevis neredzu nevienu apmācīto spēlētāju... Secinu, ka nepiesakies ar vēlmi apmācīt, ja reiz to nedarīji iepriekš, kas ir mainījies tagad? 

Antirekomendācija

Manas domas, diemžēl no manis - Anti. 

Lai iet PAR. Cik esmu sastrādājies ar Danielu problēmas nav bijušas, var ar viņu parunāt par tēmām roleplay ziņā. Piemēram esmu palīdzējis viņam taisīt serveri, esam runājuši par roleplay sistēmam par noteikumiem untt. Es nezinu citur heito, ka ne ko nesaprot no roleplay un tā, ja viņš nesaprastu roleplay, tad arī nemācētu runāt par tādām lietām un izteikt savu viedokli. Es uzskatu, ka Danielam ir jādod iespēja sevi pierādīt cilvēkiem, nevis visiem nolikt viņu uzreiz komentāros.