Jump to content

a

Danex

[RP skolotājs] Danex

Recommended Posts

Grd9mcK.png

Prasības

- Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas -

- Jābūt vismaz 100 sakarīgiem ierakstiem forumā -

- Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt: 2 -

-  Jābūt vismaz 16 gadus vecam -

- Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī -

- Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100 stundām -

Anketa

Tavs vārds: Daniels

Vecums: 23

Izveidoto tēlu vārdi, un frakcijas kurās tie darbojas:

Jaromir Kowalski - LSZD vadītājs.
Louwrens Poelman - White Seven

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze ir pietiekami bagātīga, jo esmu erpojis visa veida nelegālajās frakcijās, kā arī visās oficiālajās un valdības frakcijās, sākot no parasta darbinieka līdz pat pašam vadītājam, esmu spējīgs mierīgi roleplejot mehāniķi, esmu gatavs uz jebkādas sarežģītības izaicinājumiem, jo iemācīties ko jaunu, nāk tikai par labu, ja nu kaut ko nezinu.

Savu roleplay karjeru uzsāku 2014.gadā (5 gadi atpakaļ) kopš tā laika visu laiku pavadu laiku roleplay serveros, visas zināšanas stāv attiecīgi pa plauktiem, un visas sliktās paražas ir izmestas, neizprotu loģiku trollēšanā un DMošanai, ne reizi neesmu mēģinājis samp, vienīgi un tikai MTA.

GameMaster pieredze citos projektos: Ir pieredze citos projektos, kādu brītiņu bija d*a, kad vēl vadīja undo, lomuspēle, ki*k, ultraplay, ir vēl daži, kuru nosaukumus jau neatceros, jo projekti tik ilgi nenoturējās, lai atcerētos nosaukumus, jo tas arī bija sen.

Vai esat tikts ieslodzīts administratīvajā cietumā(aJail)? Ja esat, tad par ko?: Jā, par ooc insult, bija sarežģīta situācija, pateicu playerim viņa diagnozi, viņš uzstāja, lai ieliek mani ajailā - vienīgais ajails.

Personāžu statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats:

iUB6bhk.png CJHw5GJ.png

Links uz sasveicināšanos: vecā, vēl no cita profila, kuru jau neizmantoju kopš 2014 gada.

Ko spēsi darīt servera labā, būdams GameMaster's?: Nu reāli, būsim reālisti, visi šajā punkta raksta tikai visu pašu labāko, lai izceltos un būtu lielāks latiņš tikt statusā.

Darīšu visu to pašu, ko dara citi administrācijā esošie cilvēki, nē, netrollēšu un nē, neizmantošu gamemaster statusu savā labā, jo tur nemaz nav iespēju tādu, serverī ir daudz, atslēgas vāds, spēlētāji ar zemām roleplay zināšanām, kāds ietriecās un aizbrauc, kāds sašauj un aizskrien, šādus skatus var sastapt katru dienu ienākot serverī, ir nereāla vēlme darīt tā, lai mazinātos dienu skaits šim visam, gribās, lai te visi spēlētāji ir vienādi, ar vienādām zināšanām un, lai visi atveido to pašu lomuspēli, centīšos darīt visu ko spēšu, un darīšu to, ko nespēšu vai nespēs citi, esmu gatavs ieguldīt savas zināšanas, nervus un laiku šim statusam, lai redzētu tiešām kvalitatīvu lomuspēli serverī. Padriftot mēs varam citur, bet paerpot vienīgi te.

Kāpēc vēlies būt GameMaster's tieši šajā projektā?: Šajā projektā es uzsāku erpot, šeit man viss sākās, visiem bija tas periods, kad tu nezini, kas jādara un tam līdzīgi, bet nu laikam ejot viss krasi mainījās un skill's cēlās, apguvu te visus roleplay terminus, noteikumus, cik nu diez ajaili nebija izsēdēti, cik esmu bijis banots, cik nu raudājis neesmu, kā arī, teikšu godīgi, skatoties MTA browserī, ir tikai divi serveri, kuri ir pilni ar spēlētājiem, es atdodu savu balsi šim projektam, jo nav vairs laika muļķībām, dodu priekšroku stabilitātei un nākotnei, kā arī neesmu te pirmo un pēdējo dienu. Pārzinu visas komandas, attiecīgi katram rankam, nepiesakos uz statusu, lai parādītu citiem cik esmu kruts vai ko vēl tur, bet tieši otrādi, lai darītu labu serverim serverī, atdodot balsi par mani, neviens nenožēlos, bet gan būs ieguvēji, 

Motivācijas vēstule: Jā, es esmu Danex, jā esmu veidojis daudzkārt vairākus projektus, kuru nākotne nebija tā labākā, bet cilvēks es neesmu slikts, jā man ir 23 gadi, kādēļ es vēl atrodos MTA? būtu strādājis vai pievērsies dzīvei nopietnāk? Es pievēršos, un savā brīvajā laikā es to pavadu iekš MTA, tas ir kā hobijs, hobijs erpot, hobijs taisīt kaut ko serveros, tas atiecināms uz pagātni vairāk. Savos 23 gados, man ir liela, tiešām liela pieredze, saistībā ar MTA, saistībā ar MTA:Roleplay, pārzinu pilnībā visas servera komandas, pārzinu noteikumus un terminus, esmu bijis dažādos serveros gan gamemasters, gan īpašnieks, es domāju pieci gadi lomuspēlē, tas ir tiešām liels laiks, kurš tika pavadīts serveros un visā LV:RP, esmu apguvis mācības, esmu raudājis kā visi citi, esmu bijis neskaitāmi reizes sēdējis ajailos, banots, bet tas viss ir laikam ejot, pašlaik.. esmu bijis ajailā vienu reizi tikai, un neatceros, kad pēdējo reizi būtu vēl sēdējis, jo nemēdzu trollēt vai ko tamlīdzīgu, tas ir priekš cilvēkiem, kuri nāk ar nenopietnu domu spēlēt vai saprot, kad nebūs spējīgi. Iespējams daudzi atcerās mani apmēram gadu atpakaļ, kad pazaudēju gamemaster dēļ stulbas idejas nozagt naudu no lsv, bet es turpināju spēlēt un visi melnumi ir aiz kalna, jo tagad skatos uz lietām nopietnāk.

Nerakstu šo pieteikumu, lai būtu varenāks par pārējiem, kā arī nesakāps man un neslēgšu ciet /togpm utt, esmu saprotošs cilvēks un ja ir iespēja palīdzēt kādam, es ar lielāko prieku to daru un gribu darīt turpmāk, iespējams daudzi vēl nav iepazinuši mani, bet tie, kas ir, tie zin kāds esmu īstenībā.

Kāds labums no tā, ja mani pieņems? Varu paskaidrot, garantēta palīdzība vienmēr, kad būšu pieslēdzies, ja būs nepieciešams apmācīt jaunpienācējus, droši un ar lielāko prieku došos to darīt, ja citi to nevēlēsies darīt, jo tagad ir tas laiks, kad esmu iekš los santos ziņu dienesta, un ir ļoti daudz brīvais laiks, kuru būtu ar mieru veltīt /gduty, jo dažreiz, kad nav ko darīt serverī, baigi iet offline negribās, bet randomā vizināties arī negribās, tāpēc neviens nepaliks neapmācīts vai arī nepaliks bez atbildes, ko būs iesūtījis /reportā, kā arī, jauniņie, kuri reģistrēsies, tiks apmācīti uz urrrā un 100% tiks pastāstīts viss par serveri, lai viņiem nerastos problēmas.

Pat ja arī netiks pieņemts šis pieteikums, es neuzlikšu uz sevis rokas, bet ar smaidu turpināšu spēlēt, jo tā ir tikai spēle draugi, un dēļ spēles nevajag būt mudzim un neradīsies man domas "iešu tad taisīt savu projektu" jo tam vairs jau sen nav laika, jo pārvācoties no LV uz Nl krasi daudz, kas dzīvē ir mainījies un saprāts nostājies savās vietās.

Spēju uzklausīt jebkuru cilvēku, esmu saprotošs un spēju sastrādāties pilnīgi ar jebkuru, pat ar cilvēku, kurš nav pie sirds man, jo laiks iet un laiks mainās.

Cik daudz laika spēsiet veltīt GameMaster darbam serverī?: virs  3-5 stundām dienā pēc darba, brīvdienās 24/7.

Kā Jūs vērtētu savu Roleplay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu: 8/10, Lomuspēlei nav galapunkts, vienmēr ir uz ko tiekties un ko mācīties, esmu pavadījis pietiekami ilgi projektos, lai sevi nenovērtētu ar astoņām ballēm, kā arī nedomāju, kad varu vērtēt sevi uz desmit, jo ir lietas, kuras es ne da galam varētu noerpot, attiecās vairāk uz nelegālajām frakcijām, kā arī sevi grūti vērtēt.

Vai apstiprinat visu iepriekš minēto?: Jā.

Vai apzinaties to, ka - ja sniegtā informācija ir maldīga, tad Jums netiks piešķirta otrā iespēja, lai pieteiktos šim amatam?: Protams.

jebac vecīt, pārlasi savu uzrakstīto. Manuprāt gamesteram būtu jājēdz konstruktīvi veidot teikumus nevis visu malt vienā putrā, un tāpat, man šķiet, ka lightins diez vai dos iespēju, pēc pēdējas huiņas, kurā pizģīji naudu un tēloji antiņu, bet nu gl. 

Un tiešām, saudzē citus lietotājus un izlasi pats savu pieteikumu, lai nav jālauž smadzene mēģinot izpīpēt dziļo domu. Lai veicas tev, bet no manis pret, kamēr pieteikumu nepārlasīsi un neuzrakstīsi vismaz 5klasnieka līmenī.

\--

ok esi editojis, malacitis, kaut arī sūdīgi bet ok 

Posted (edited)

par par gribu tevi gm par , nebus vairak jamaksa par remontu vismaz
0zMXaJW.png
edit:

nL3vCT1.png

x Edited by jex
23.04 paprasija lai ielieku velvienu bildi!

9 hours ago, Danex said:

Jūs vērtētu savu Roleplay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu: 8/10

Tu neesi argumentējis un es Tevi nekad mūžā neesmu redzējis izceļoties ar kādu labu frakciju vai tēlu. Tu varbūt māki skriptot vai ko tur, vadīt cipa serveri, bet Tev nav nekas baigais ar ko vari iedvesmot jaunu spēlētàju, manuprāt, vismaz es to neesmu piefiksējis. No manis būs ne.

pirms 9 minūtēm , Bets. rakstīja:

Tu neesi argumentējis un es Tevi nekad mūžā neesmu redzējis izceļoties ar kādu labu frakciju vai tēlu. Tu varbūt māki skriptot vai ko tur, vadīt cipa serveri, bet Tev nav nekas baigais ar ko vari iedvesmot jaunu spēlētàju, manuprāt, vismaz es to neesmu piefiksējis. No manis būs ne.

pilnībā piekritīšu šim, nekad neesi manuprāt iedziļinājies RP kā tādā vispār, vismaz neesmu redzējis arī. 

PRET. 

PRET, lai uzreiz zini manu nostāju. Daudzi saka, ka nesaproti roleplay, lai gan ilgi spēlē rp serveros. Ilgums nemaina saprašanu, tikai pieredzi. Varbūt kāds kurš ir nospēlējis 11 gadus rp serveros to neizprot, jo ir braucis tikai ar auto un krājis naudu labākam. No pieredzes esmu to piefiksējis, ka daudz klaigā tā vietā, lai rpotu raksti  /b gaidu adminu lowaki. Tā nav pieņemama attieksme. Nezinu vai spēsi izvērēt situācijas pareizi un apšaubu spēju iemācīt rp. Nekad nav pareizi teikt stop rp situācijas laikā, labāk ir turpināt rpot līdz atnāk admins. Tā vietā, lai normāli noskaidrotu situāciju uztaisi topiku, ka viss ir slikti. 

Neņem uz sirds. No manas puses būs antirekomendācija, iemesli ir dažādi, nosaukšu piemērus lai nerastos lieki jautājumi - iespējams. Viens no iemesliem ir ne līdz galam erpošana, vai izvairīšanās no tā. Nespēja uztvert situāciju pareizi , radot konfliktu - /b chatā vai nezin kur - otrādi. Pirms neiemācīsies savaldīties , neko tālāk jaunu neapgūsi.

Rekomendēšu.

Cilvēks vairrākārt ir vadijis citus projektus, saprot arī daudz ko no paša roleplay'a, ir kopā RPots vairākas reizes, tā kā jā, domāju, ka ar šo kandidātu nebūs problēmas.

čalim pieredze kā adminam ir ļoti liela, jo ir vadījis neskaitāmus projektus kā arī droši vien ir bijis admins citu projektos. ja runājam par RP, tad tik bieži viņu nemanu, jo pats ņemos pa nelegālajām, bet cik redzu viņa vadītos raidījumus/ziņas @ LSZD, tad var saprast, ka sajēdz to lietu diezgan labi.

+ cik zinu viņš spēlē diezgan ilgi.

rekomendācija.

Nu, agrāk nekas vairāk kā Danloto man ar Danexa vārdu neasociējās, bet pēdējā laikā bijusi iespēja pabazarēt, sakarīgs čalis.

Par RP nevaru spriest, bet spēlē ilgi, gan jau, ka saprot pietiekami labi.

Par.

Pāgājušo reizi kad tev deva iespēju sevi pierādīt izmantoji to ļaunprātīgos nolūkos (Ko augstāk jau minēja @Kumariks) Manās acīs ar neko tādu neesi izcēlies, lai saņemtu atkārtotu iespēju. 

Just now, yostu said:

čalim pieredze kā adminam ir ļoti liela, jo ir vadījis neskaitāmus projektus

Projektu atvēršana un aizvēršana neliecina par to, ka viņš būtu labs administrators. Kā arī GM status ar to nav saistīts.

Kā arī palūkojos pie apmācīto atskaitēm un no tevis neredzu nevienu apmācīto spēlētāju... Secinu, ka nepiesakies ar vēlmi apmācīt, ja reiz to nedarīji iepriekš, kas ir mainījies tagad? 

Antirekomendācija

Rekomendēšu.

Cilvēks vairrākārt ir vadijis citus projektus, saprot arī daudz ko no paša roleplay'a, ir kopā RPots vairākas reizes, tā kā jā, domāju, ka ar šo kandidātu nebūs problēmas.

Pazīstu dzīvē, ļoti sakarīgs un draudzīgs cilvēks, ar galvu uz pleciem. Vienmēr domā uz priekšu, kā arī , ir liela pieredze šajā lomā. -
Atceros tālajos 2014.g izveidoji projektu no nulles to kopā pacēlām līdz +100 spēlētājiem

Ja tiešām tu vēlies palīdzēt projektam jauniem spēlētājiem , kapēc ne?
Pārzini visas nepieciešamas komandas, kā arī rp. kas vel vajdzīgs?

Šeit stabila zaļā gaisma, vēlu veiksmi tev un šim projektam. Good luck! Rekomendācija