Jump to content

a

Bets.

(Ieteikums) aukstie ieroči

Vai šo vajag ieviest?  

49 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Vai šis ir jāīsteno?

• 47
    • 2

Recommended Posts

Par. Viss ko pateici ir zbis izdomats. Atceros, ka es šķaidiju dzeku ar katanu un tik pec 4. sitiena vins atmeta botas. A ne, ir ari reta reizie, ka uzreiz galvu nocert, bet tas ir 20/100 iespeja.

Ja izveidosiet, ka ir iespējams veikalā iegādāties virtuves nazi ar dmg ~5 un 'nelegāli' ir iespējams iegādāties armijas nazi  ~25dmg un tā apmēram arī ar pārējiem priekšmetiem, tad būšu par, bet lai pilnīgi izņemtu ārā ,esmu pret, jo tomēr realistiski ir iespēja ar šiem priekšmetiem veikt kādus fiziskus bojājumus.

Piekrītu ieteikumam, doma pauzta saprotami. Veiklāk būtu , manuprāt, ja pievienotu vairākus modeļus.

pirms 4 stundām , Frialem rakstīja:

Ja izveidosiet, ka ir iespējams veikalā iegādāties virtuves nazi ar dmg ~5 un 'nelegāli' ir iespējams iegādāties armijas nazi  ~25dmg un tā apmēram arī ar pārējiem priekšmetiem, tad būšu par, bet lai pilnīgi izņemtu ārā ,esmu pret, jo tomēr realistiski ir iespēja ar šiem priekšmetiem veikt kādus fiziskus bojājumus.

Cerams tiks realizēts serverī, kā arī roleplay - jēgas sajūtu. Tajā pašā mirklī pieskaitot policijas departamentu lietas risināšanā/noskaidrošanā. Kaut tas ir PK, neko nenozīmē , ja persona atdzīvojas - variantā ja nodur(./writenote [nodurta persona]. Realiski policisti reaģēs uz ./writenote ierakstu, un ic ceļā dosies noskaidrot visu lietu kamerās, kas ir blakus, viss kā solīdi.

23 hours ago, Frialem said:

Runājot par divu veidu nažiem. Es,protams, ierosinātu vienkārši lai @LightScribe uzliek uz viena no nevajadzīgajiem DILDO virtuves naža modu, normālu un atstāj mazo 5 damage, bet šis ir tikai ieteikums. CERAMS ka šo visu īstenos, jo ir 41 cilvēks nobalsojis.

Bez tā visa, ja tas tiktu realizēts, nazi vajadzētu izņemt no parastajiem shop npc, un ievietot modoto ''dildo'' ar sveista naža vārdu, vai lietot kādu cita veida npc, piemēram lombarda un piedāvāt šo rīku speciālos veikalos. UN atstāj parasto nazi, jeb to, kas būs pieejams dropos un tikai caur nelegālo sistēmu, ar lielo damage kā parastu dropā pieejamu lietu.

pirms 16 minūtēm , Bets. rakstīja:

Runājot par divu veidu nažiem. Es,protams, ierosinātu vienkārši lai @LightScribe uzliek uz viena no nevajadzīgajiem DILDO virtuves naža modu, normālu un atstāj mazo 5 damage, bet šis ir tikai ieteikums. CERAMS ka šo visu īstenos, jo ir 41 cilvēks nobalsojis.

Bez tā visa, ja tas tiktu realizēts, nazi vajadzētu izņemt no parastajiem shop npc, un ievietot modoto ''dildo'' ar sveista naža vārdu, vai lietot kādu cita veida npc, piemēram lombarda un piedāvāt šo rīku speciālos veikalos. UN atstāj parasto nazi, jeb to, kas būs pieejams dropos un tikai caur nelegālo sistēmu, ar lielo damage kā parastu dropā pieejamu lietu.

Cilvēku var nogalināt ar vienu sviesta naža dūrienu. Tas tik tā.

15 minutes ago, Brodyaga said:

Paga ko tu joko ? Demons izdzīvoja ar 5.semi automāta šavieniem ķermenī 2.kreisā, 2.labajā, 1.kājā, nerunā muļķibas lūdzu XDD

1 hour ago, Brodyaga said:

var jau ar zīmuli arī nodurt, ar visu, bet nu idejiski lai nu ir arī tāds.

On 4/13/2019 at 8:16 PM, Bets. said:

Man plastmasa nazītis ar der, ka tik cīsiņus sagriezt un pamērcēt kečupā

On 2019.04.12. at 16:26, Danex rakstīja:

Es akceptēju tavu domu vecīt, tas tiešām padarītu vismaz diviem priekšmetiem lielāku nozīmi, un pie pārbaudes "LSPD" ja atrod nazi, tas uzskatāms par auksto ieroci, nevis par desas griezēju, turi nazi mājās tad, ko staigā ar viņu pa ielām?

Tas jau tiek uzskatīts vienmēr 

Ja nav uzvilkta ķivere, headshot = insta kill. Minētajiem ieročiem damage palielināts. Neaizņēma nemaz tik daudz laika xd Nācās diemžēl rakstīt šādu kodu, jo damage kā pie cilvēkiem var mainīt tikai šaujamajiem ieročiem.

e6IYeQb.png

Guest
This topic is now closed to further replies.