Jump to content

a

Bets.

(Ieteikums) aukstie ieroči

Vai šo vajag ieviest?  

44 members have voted

1. 1. Vai šis ir jāīsteno?

• 43
    • 1

Recommended Posts

izlasi visu :) 

Kopš pašiem šī servera pirmssākumiem, pirmā darbība ko katrs izdara ir iegādājas nazi un beizbolku iekš IGS, lai sevi varētu aizstāvēt pret jebkāda veida uzbrukumu vai piedraudēt jebkuram citam spēlētājam.

Bet praktiski?

Mana nujau 5 gadus garā pieredze rāda, ka no šiem aukstajiem ieročiem nav pilnigi nekāda jēga script wise, protams, roleplay ziņā tie dod priekšroku cīņā, taču realitātē IG tiek zaudēts, jo tie palēnina un tajiem ir praktiski nekāds damage, boksta grāmata vai “saķer un sper” atspējo šo visu padarīšanu.

Ko es iesaku?

Es iesaku izdarīt kā ir uz visiem zināma samp servera, lsrp.

- naži ir aizliegti IC ( kriminalizeti)

-brassknuckles ir aizliegtas IC ( kriminalizēti)

-katana ir aizliegta IC ( kriminalizēti)

-chainsaw ir aizliegts IC ( kriminalizēti)

-beizbolka maksā 1’000$ iekš IGS

Vopsim padarīt aukstos ieročus takā nelegālus un palielināt to damage, lai ir reali script wise jēga no tiem, kas arī atspoguļotu realistisko advantage cīņā, ja cilvekam ir tādi.

- uzlikt nazim damage uz 25

- uzlikt beizbolkai damage uz 15

- uzlikt katanai dmg uz 40 ( tas ir fuckin zobens)

- uzlikt brassknuckles damage uz 15

Ko šis dos labu serverim?

+ Ja šis tiktu īstenots, vajadzētu izdzēst visus patreizējos aukstos ieročus no sākuma.

+ Palielinātos nelegālā rp iespējas ( kausēt nažus vai veidot brassknuckles).

+ Būtu reali jēga no šiem ieročiem.

+ Būtu daudz realistiskāk, jo šie agregāti ir letāli.

+ Serverī parādītos ne tikai šaujamieroču, narkotiku bet arī auksto ieroču aprite.

+ Būtu interesantāki brawli.

+ Šīs mantiņas būs galvenokārt apritē nelegālajiem tēliem, nevis rs haulniekam, jeb pieejami dropā.

P.S tikai nesàciet “nazi var lietot lai grieztu gurķi”, šajā spēlē visi aukstie ieroči ir predzēti lai nogalinātu un tāds ir to pielietojums iekš inventory. Tu noteikti varēsi rpot ka griez desmaizes pēc šī. Ja nazis ir rokā, iekš wep slota inventory, tad tas ir ierocis, nevis darbarīks.

Tikai par, jo tagad ir tā' tiklīdz ir 5h ir nopirkts Igs nazins, tālāk tiek pazvanīts auto pārdošanas reklāmai, tad, kad abi ir satikušies, uzprasa tests drive, tad spēlētājs kurš sasniedzis 5h aizbrauc uz mežu un noerpo, ka iedur nazi otram krūšu kurvī, kas savā ziņā degredē RP. Liels + par šo ieviešanu . 

2 minutes ago, RotkiV said:

tad jau pie reizes policistu stekam arī var uzlikt lielāku dmg.

Arī jā. Tos stekus neviens nelieto jo viņi ir script wise nejedzigi

43 minutes ago, Deffender said:

Tikai par, jo tagad ir tā' tiklīdz ir 5h ir nopirkts Igs nazins, tālāk tiek pazvanīts auto pārdošanas reklāmai, tad, kad abi ir satikušies, uzprasa tests drive, tad spēlētājs kurš sasniedzis 5h aizbrauc uz mežu un noerpo, ka iedur nazi otram krūšu kurvī, kas savā ziņā degredē RP. Liels + par šo ieviešanu . 

Tas nekādīgi nedegradē, katrs rpo savu tēlu. Āaa, piedod. Tu neesi rpotājs.

pirms 1 stundas , Bets. rakstīja:

Eeee mierigak, šis ir ieteikums, to visu paturiet chatbox. Ievietoju balsošanu.

Te jau   wazijs sāka raudāt , pateicu savas domas par ieteikumu 

Vismaz no manas policijas pieredzes, naži tika konfiscēti, katanas arī, pēctam virsnieks izvēlējās vai sodīt tevi vai nē. Varbūt tā vairāk nav, nezinu, bet kādreiz bija.

Es akceptēju tavu domu vecīt, tas tiešām padarītu vismaz diviem priekšmetiem lielāku nozīmi, un pie pārbaudes "LSPD" ja atrod nazi, tas uzskatāms par auksto ieroci, nevis par desas griezēju, turi nazi mājās tad, ko staigā ar viņu pa ielām?

cik es zinu, tad atšķirība starp nazi šeit un nazi iekš LSRP ir tāda, ka viens naža dūriens no muguras = instakill.

tikai un vienīgi par, ielu gangiem būs interesantāki brawli un arī būs iemesls tādus veidot. tikai tad vajadzētu arī nelegālo sistēmu mazliet pielabot + tos itemu savākšanas nosacījumus.

10 minutes ago, keyboard said:

Esmu par, vienīgais - kriminalizēšana nav OOC ieteikums, ar to tev būs pie LSV kungiem jādodas IC, ja vēlies to realizēt. Par damage esmu noteikti par.

Es vienkārši negribu, lai rs hauleris to varētu iegādāties iekš IGS, bet lai aukstie ieroči pāriet zem nelegālās sfēras iekš servera.