Jump to content

a


patika topiks? XD spied like sub comment, enjoy  

10 members have voted

This poll is closed to new votes
 1. 1. patika topiks? XD spied like sub comment, enjoyRecommended Posts

iemesli kāpēc veidoju šo topiku:

 • servera noteikumi sūkā, šobrīd ies runa par 10.1 un apakšpunktiem;
 • LSPD ir 1 digit IQ, legit;
 • diskriminācija;
 • administrācija arī sūkā, jo nesaprot lietas un visiem domas dalās;
 • administrācija nesaprot paši savus noteikumus n shit;

 

Servera noteikumi sūkā, šobrīd ies runa par 10.1 un apakšpunktiem

- kas vainas 10.1 un apakšpunktiem? lieta tāda, ka es esmu bandā, Ganton Movement, un mums nav labas attiecības ar mentiem. vispār viss sākās tad, kad menti sāka braukāt pa Gantonu, Grove Street un vērot mūs, šaudīties. loģiski, ka manējie šaus pretī, jo kur prikols nešaut, pareizi? ja nešausi pretī = nomirsi, nomirsti = papisīsi lietas, papisīsi lietas = būs slikti, būs slikti = frakcija nogrims. nu labi, karoč viņi tur braukāja vislaik pa rajonu, šaudijās un pienāca diena, kad mēs paņēmām to mentu vārdā Dave Jonathan, laikam. tad tai pašā dienā tapa topiks Kādēļ nav jāerpo? , kurā izteicās diezgan daudz cilvēki. tie, kas grib izlasīt sīkāk - lasa, bet īsumā gāja runa par to, ka mūsu, tieši MŪSU frakcija neRPo sekas, /damages, utt. lieta tāda, ka /damages opcija vispār ir diezgan gļukaina un daudziem bieži tā opcija nemaz neiet. nu lab, vēlāk topiks nogrima. tad pēc tam bija brīdis, ka servera administrators punk ielīda iekš LSPD un tad tur kaut kādas pārmaiņas laikam bij. pēc punka ielīšanas iekš LSPD, menti sāka biežāk braukāt pa rajonu, kaut vai ICly nemaz nezināja, ka mēs esam pārvākušies uz Willowfieldu, to tikai varēja redzēt frakcijas topikā. nu karoč jā, tur visticamāk smuks MG pārkāpums, bet tas tā. pierādījumi jau mums nav un nebūs ar, iekš LSPD ir admins, kurš piesedz n shit.

labi, kāds sakars tam ko uzrakstīju ar servera noteikumiem? 10.1 noteikumam ir apakšpunkts 10.1.2. - Situācijās, kur kāda no personām, kura atrodas LSPD vai nelegālājā organizācijā saņem PK, tostarp saņem arī papildus vārda maiņu un disarm (tiek atņemti visi ieroči), bet paliek frakcijā. Šī noteikuma galvenais mērķis ir neizjaukt frakcijas un noturēt tās pie dzīvības.

davaj *Cenzēts*, karoč. vakar bija situācija, identiska šodienas situācijai, tikai mazliet savādāks iemesls bij. situācijā bija iesaistīti divi LSPD cilvēki: Dave Jonathan un Christian Hamond. Dave Jonathan ja nemaldos ir tas džeks, kurš izveidoja to Kādēļ nav jāerpo? diskusiju, otrs kaut kāds randoms. labi, situācija bija šāda:

- es ICly nozagu mašīnu, kura pieder kaut kādam Arthur Grady. čalis par to paziņoja mentiem un izsludināja to mašīnu meklēšanā. vakar es mazliet pareklamēju to, caur citu numuru, ka tiek pārdota par tādu un tādu summu. pēc brīža man zvana Dave Jonathan - LSPD čalis, interesējas par pirkšanu, ICly arī runāja kā autists. mans chars uzreiz saprata, ka kaut kas nav tīrs - džeks runā kā autists, piedāvā lielāku summu par manu, ķip beito mani. nu lab, sarunājām tikšanos - Santa Maria Beach stāvlaukums, a es gudrs - noparkojos uz tā promenādes tilta un vaktēju. oh, skatos ments brauc. IC uzzvanu un pasaku, lai nošaujās un izslēdzu ārā telefonu. tad es mazliet pabraukāju pa pilsētu un mani apturēja menti, sākumā viena mašīna, pēc tam otra. pirmajā mašīnā bija Dave Jonathan, otrajā - Christian Hamond. iemesls apturēšanai? runā pa telefonu braukšanas laikā. ok, čalis pirms izkāpa vēl pačekoja MDC, baigi interesanti, ne? tikko bija situācija pa telefonu, dubultiekavās bija mans vārds, a tagad pēkšņi pirms izkāpšanas srazu pačeko MDC. nu labi, lai tā būtu. pačekoja MDC, pieprasīja doķus. es iedevu kaut kādu Aleksandra vadītāja apliecību šim, tas ieskatijās sejā un lika izkāpt ārā. tagad pats interesantākais un iemesls šim topikam. es noRPoju, ka izvelku Micro Uzi, sabliezu galvā Dave Jonathan un aizbēgu, otrs tur kaut ko knakstijās.

tagad ja mēs vēlreiz izlasam 10.1. apakšpunktu 10.1.2 - Situācijās, kur kāda no personām, kura atrodas LSPD vai nelegālājā organizācijā saņem PK, tostarp saņem arī papildus vārda maiņu un disarm (tiek atņemti visi ieroči), bet paliek frakcijā. Šī noteikuma galvenais mērķis ir neizjaukt frakcijas un noturēt tās pie dzīvības., varam secināt to, ka Dave Jonathan būtu jābūt PKotam jo tā ir rakstīts noteikumos, pareizi? nē, viņš netika PKots.

tagad skipojam visu uz šodienu, ja. šodien identiska situācija vakardienas, tikai nebij nekādi telefonzvani vai kas tāds + MAN IR CITA MAŠĪNA. labi, es braucu un te bizo 2 menti - Dave Jonathan un Christian Hamond, tad man seko no muguras Dave Jonathan un no priekšas izbrauc Christian Hamond, abi ar sirēnām. nu labi, es apstājos ar cerību, ka nebūs nekāds MG vai kas tāds, jo būtībā Dave Jonathan ir PKots dēļ vakardienas situācijas. kas atkal? atkal paskatās MDC, vispār neredzot ne manu seju, ne arī ir iemesls skatīties manu numurzīmi MDC jaunai mašīnai, kura reāli vakar tika nopirkta un nekāds crime record nav zem tās numurzīmes. prikola pēc laikam jau izdomā ielīst MDC kurā, protams, rāda Karlus Jones ir auto īpašnieks. Dave Jonathan izlien ārā ar dīglu un tēmē uz manis, otrs pa megaphone saka lai izmetu atslēgas pa logu. es, protams, atkal izvelku ārā Micro Uzi un nošauju Dave Jonathan, JAU OTRO REIZI, tad mani prost nošauj Christian Hamond ar dīglu. uztaisu /report ar iemeslu ments DB XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, pēc tam atceļu un uztaisu vēl vienu ar iemeslu LSPD MGO *Cenzēts* vai kaut kā tā. atnāk administrators EastSide jeb čalis, ar kuru RPoju vienā frakcijā, taču viņš vairs neRPo ar mums, jo RPo citu charu. atnāk, es viņam PM fiksi saspamoju visu situāciju. beigās nonākam pie lēmuma - MAN FPK, tikai man, par Dave Jonathan neko neteica vispār. pēc tam izdomāja Dave Jonathan arī noFPkot, tikai šodien, vakardiena vispār neskaitās, nenenenene vakar nekas nenotika tak, pareizi. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

LSPD ir 1 digit IQ, legit

- autisti. neesmu vienīgais kas tā domā. reāli tas admins, kurš vada LSPD arī ir autists. viņš uzskata, ka ar LSPD viss ir kārtībā. nu tad turpini tā domāt, vecīt. XD

 

Diskriminācija

- kur diskriminācija? reāli padomājiet paši - Dave Jonathan nomira 2x tikai no manis, es nomiru 1x no tā Christian Hamond. Dave Jonathan noignorēja, NOIGNORĒJA vispār PK terminu kā tādu, tāpat arī administrācija, a MAN ar pirmo uzmet FPK. halo? un prikols tāds, ka sākumā par Dave Jonathan FPKošanu vispār neko neteica, UZREIZ Karlus Jones FPK viss, *Cenzēts*. kur ir loģika? diskriminācija? autistu bars.

 

Administrācija arī sūkā, jo nesaprot lietas un visiem domas dalās

- nepārprotiet mani, runa neiet par visu administrāciju bet par dažiem. šeit arī ir iesaistītas citas situācijas, ne tikai šī, piemēram:

bija tas prikols, kad es nozagu mašīnu ICly. sazinājos ar adminiem, iedevu pierādījumus, labi. atnāca administrators Randy Cassidy, neatceros UCP, irrelevant čalis kaut kāds, RPo baikerus. viņš pasaka man, ka eksistē bugs, kurš rāda ieslēgtu dzinēju kaut vai tas ir izslēgts. izveidoju tādu pašu reportu, paņem administrators Bourke Hemmis, punk - foruma moderators, atbild par nelegālajām, utt. čalis man mierīgi iedod atslēgas bez liekiem jautājumiem. tagad pastāstiet man - kam vispār te var ticēt, ja viens saka to, otrs saka to? un reāli arī tā arī tiek ignorēti noteikumi un pārējais - viss tikai tāpēc, ka katrs domā savādāk, tas nekas ka noteikumos rakstīts tā vai vispār RP kā tādā ir pieņemts tā. tas nav normāli priekš administrācijas. savelciet tak kopā galus.

 

Administrācija nesaprot paši savus noteikumus n shit

- jā, tieši tā.

 

Ko es domāju par šo? 

- manuprāt, vajadzētu man anulēt FPK, anulēt mentam FPK [ jo tāpat viss jau ir sapists ] un TURPMĀK, VISIEM ir FPK ar 1. REIZI nevis vienam tā, otram tā. es vienkārši nezināju, ka šajā serverī ir tāda diskriminācija n shit, my bad dudes;

- savest kārtībā administrāciju;

   - tai skaitā apmācīt, jo nezin daudz ko;

- LSPD vadītājs lai izaug vai arī sāk likt lietā smadzeni;

- mentiem neklausīt vadītāju ja uzskata, ka ir pareizāki par viņu. ja nē, tad jūs nevarat spēlēt vai atrasties frakcijā;

- savest kārtībā noteikumus, riktīgi - ja jā, tad;

    - visi iet pēc noteikumiem nevis pēc savām smadzenēm, tai skaitā administrācija;

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Ieviests LSPD anketā OOC noteikumu - jābūt vismaz 15+
 • Jāparbauda tādiem kā eslainam roleplay - Ka nekā sīkais atmars tik perk naudu pa OOC naudiņu un tad lielais erperis ar Lambo jūtās.
 • Bomzis tik sēž uz administrācijas daikta un 'Šie administrācijas čuvaki arī notic viņam ((Notic jau tie, kas ir tieši LSPD, jo nu redz eslains jau tieši deļ mums ir pat ticis vairākas reizes ajaila)).
 • Izmest ārā eslain,kamiti .

Mainit LSPD vadību @terijs LŪDZU IZGLAB PASAULI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pret administrāciju, kas pārkapa noteikumus kā piemēram DEMONS izdzīvoja LSPD kopā ar Eslains no 4.sašautām brūcēm ķērmeni- Sūdzība pateica lielais erperis marshmello, kad šada situacija dzīvē jebkurš varētu pastaigār ar 4.semi automātiem ķermeni ar MP5 rokās sevi izglābt .

nav jau jēgas @yostu 

Share this post


Link to post
Share on other sites
pirms 3 minūtēm , Middnes rakstīja:
 • Ieviests LSPD anketā OOC noteikumu - jābūt vismaz 15+
 • Jāparbauda tādiem kā eslainam roleplay - Ka nekā sīkais atmars tik perk naudu pa OOC naudiņu un tad lielais erperis ar Lambo jūtās.
 • Bomzis tik sēž uz administrācijas daikta un 'Šie administrācijas čuvaki arī notic viņam ((Notic jau tie, kas ir tieši LSPD, jo nu redz eslains jau tieši deļ mums ir pat ticis vairākas reizes ajaila)).
 • Izmest ārā eslain,kamiti .

Mainit LSPD vadību @terijs LŪDZU IZGLAB PASAULI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Middnes, iedzer nervostrong, 4real. Ja tev būtu 17, tu nedirstos 24/7. Viss ko dari ir tikai nodirs, un heito, dēļ ''jums'' ajailā esmu bijis vienureizi. Diezgan fucked up, tev tie punkti, viss ko dari ir tikai paheito mani, sad sad.

Tevi es šodien apturēju, vai tas otrs? Hammonds teica, felony stops, un ka viņš dos pavēles, nu tālāk es arī dariju, kas man bija jādara.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, eslains said:

Tevi es šodien apturēju, vai tas otrs? Hammonds teica, felony stops, un ka viņš dos pavēles, nu tālāk es arī dariju, kas man bija jādara.

nozodz senčiem maku. Es pat neredzu jēgu tev rakstit, jo tu to uztver kā heitu sīkais nabag.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Middnes rakstīja:

nozodz senčiem maku. Es pat neredzu jēgu tev rakstit, jo tu to uztver kā heitu sīkais nabag.

Kāds senčiem maku, neslēpju ka pirku, and? Tas jau bija normālu laiku atpakaļ. Ja tev ir pretenzijas pret mani, tad arī visu ienāc ts3, divatā izrunāsim, kas tev īsti nepatīk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par servera noteikumiem,piekrītu. Daži noteikumi nav pilnīgi. Bet tu nevari secināt par visiem LSPD darbiniekiem,jo noteikti ir pēc tavām domām arī normāli,cilvēki iekš LSPD. Un pārējās frakcijās. Nevar secināt par visiem,tikai tāpēc ka indivīdu gurpa,kaut ko dara,kas nav tev pa prātam. 

 

Ja gribat lai LSPD ,pēc jūsu domām būtu itkā laba frakcija u.t.t...

Varētu protams izdarīt tā.

-LSPD izmanto IC rāciju,TIKAI pakaļdzišanās laikā.

-LSPD Ja LSPD pieņemtu no 15.OOC gadiem,tad te būtu ļoti maz LSPD biedru.Pēc tam paši teiktu,ka serverī nav ko darīt,jo nav LSPD. 

-Veikt korekcijas noteikumos un LSPD sistēmā. 

 

 

Būtu jauki - CIlvēks nomirst apšaudē un iegūst CK. Lai neveidotots kaut kādi mistiski strīdi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Tu jauc FPK ar PK. 

2. Kad Eslains tika nošauts pirmo reizi, bija PK, tu aizbēgi, rpiski, tava seja būtu kamerās, gan pilsētā gan videoreģistrātorā.

3. DB? Paskaties logfile, šāvu caur logu, LAPD bija chase, ments pilnā ātrumā šava pa suspect.

4. UCP.PLAYHARD.LV

5. ESLAINS netika fpkots, protams var abus fpkot , bet tu raudāsi ka frakcija RIP.

6.

pirms 9 minūtēm , Middnes rakstīja:
 • Izmest ārā eslain,kamiti .

Mainit LSPD vadību @terijs LŪDZU IZGLAB PASAULI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pašol na un huj ar diviem un.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pirms 36 minūtēm , yostu rakstīja:

iemesli kāpēc veidoju šo topiku:

 • servera noteikumi sūkā, šobrīd ies runa par 10.1 un apakšpunktiem;
 • LSPD ir 1 digit IQ, legit;
 • diskriminācija;
 • administrācija arī sūkā, jo nesaprot lietas un visiem domas dalās;
 • administrācija nesaprot paši savus noteikumus n shit;

 

Servera noteikumi sūkā, šobrīd ies runa par 10.1 un apakšpunktiem

- kas vainas 10.1 un apakšpunktiem? lieta tāda, ka es esmu bandā, Ganton Movement, un mums nav labas attiecības ar mentiem. vispār viss sākās tad, kad menti sāka braukāt pa Gantonu, Grove Street un vērot mūs, šaudīties. loģiski, ka manējie šaus pretī, jo kur prikols nešaut, pareizi? ja nešausi pretī = nomirsi, nomirsti = papisīsi lietas, papisīsi lietas = būs slikti, būs slikti = frakcija nogrims. nu labi, karoč viņi tur braukāja vislaik pa rajonu, šaudijās un pienāca diena, kad mēs paņēmām to mentu vārdā Dave Jonathan, laikam. tad tai pašā dienā tapa topiks Kādēļ nav jāerpo? , kurā izteicās diezgan daudz cilvēki. tie, kas grib izlasīt sīkāk - lasa, bet īsumā gāja runa par to, ka mūsu, tieši MŪSU frakcija neRPo sekas, /damages, utt. lieta tāda, ka /damages opcija vispār ir diezgan gļukaina un daudziem bieži tā opcija nemaz neiet. nu lab, vēlāk topiks nogrima. tad pēc tam bija brīdis, ka servera administrators punk ielīda iekš LSPD un tad tur kaut kādas pārmaiņas laikam bij. pēc punka ielīšanas iekš LSPD, menti sāka biežāk braukāt pa rajonu, kaut vai ICly nemaz nezināja, ka mēs esam pārvākušies uz Willowfieldu, to tikai varēja redzēt frakcijas topikā. nu karoč jā, tur visticamāk smuks MG pārkāpums, bet tas tā. pierādījumi jau mums nav un nebūs ar, iekš LSPD ir admins, kurš piesedz n shit.

labi, kāds sakars tam ko uzrakstīju ar servera noteikumiem? 10.1 noteikumam ir apakšpunkts 10.1.2. - Situācijās, kur kāda no personām, kura atrodas LSPD vai nelegālājā organizācijā saņem PK, tostarp saņem arī papildus vārda maiņu un disarm (tiek atņemti visi ieroči), bet paliek frakcijā. Šī noteikuma galvenais mērķis ir neizjaukt frakcijas un noturēt tās pie dzīvības.

davaj *Cenzēts*, karoč. vakar bija situācija, identiska šodienas situācijai, tikai mazliet savādāks iemesls bij. situācijā bija iesaistīti divi LSPD cilvēki: Dave Jonathan un Christian Hamond. Dave Jonathan ja nemaldos ir tas džeks, kurš izveidoja to Kādēļ nav jāerpo? diskusiju, otrs kaut kāds randoms. labi, situācija bija šāda:

- es ICly nozagu mašīnu, kura pieder kaut kādam Arthur Grady. čalis par to paziņoja mentiem un izsludināja to mašīnu meklēšanā. vakar es mazliet pareklamēju to, caur citu numuru, ka tiek pārdota par tādu un tādu summu. pēc brīža man zvana Dave Jonathan - LSPD čalis, interesējas par pirkšanu, ICly arī runāja kā autists. mans chars uzreiz saprata, ka kaut kas nav tīrs - džeks runā kā autists, piedāvā lielāku summu par manu, ķip beito mani. nu lab, sarunājām tikšanos - Santa Maria Beach stāvlaukums, a es gudrs - noparkojos uz tā promenādes tilta un vaktēju. oh, skatos ments brauc. IC uzzvanu un pasaku, lai nošaujās un izslēdzu ārā telefonu. tad es mazliet pabraukāju pa pilsētu un mani apturēja menti, sākumā viena mašīna, pēc tam otra. pirmajā mašīnā bija Dave Jonathan, otrajā - Christian Hamond. iemesls apturēšanai? runā pa telefonu braukšanas laikā. ok, čalis pirms izkāpa vēl pačekoja MDC, baigi interesanti, ne? tikko bija situācija pa telefonu, dubultiekavās bija mans vārds, a tagad pēkšņi pirms izkāpšanas srazu pačeko MDC. nu labi, lai tā būtu. pačekoja MDC, pieprasīja doķus. es iedevu kaut kādu Aleksandra vadītāja apliecību šim, tas ieskatijās sejā un lika izkāpt ārā. tagad pats interesantākais un iemesls šim topikam. es noRPoju, ka izvelku Micro Uzi, sabliezu galvā Dave Jonathan un aizbēgu, otrs tur kaut ko knakstijās.

tagad ja mēs vēlreiz izlasam 10.1. apakšpunktu 10.1.2 - Situācijās, kur kāda no personām, kura atrodas LSPD vai nelegālājā organizācijā saņem PK, tostarp saņem arī papildus vārda maiņu un disarm (tiek atņemti visi ieroči), bet paliek frakcijā. Šī noteikuma galvenais mērķis ir neizjaukt frakcijas un noturēt tās pie dzīvības., varam secināt to, ka Dave Jonathan būtu jābūt PKotam jo tā ir rakstīts noteikumos, pareizi? nē, viņš netika PKots.

tagad skipojam visu uz šodienu, ja. šodien identiska situācija vakardienas, tikai nebij nekādi telefonzvani vai kas tāds + MAN IR CITA MAŠĪNA. labi, es braucu un te bizo 2 menti - Dave Jonathan un Christian Hamond, tad man seko no muguras Dave Jonathan un no priekšas izbrauc Christian Hamond, abi ar sirēnām. nu labi, es apstājos ar cerību, ka nebūs nekāds MG vai kas tāds, jo būtībā Dave Jonathan ir PKots dēļ vakardienas situācijas. kas atkal? atkal paskatās MDC, vispār neredzot ne manu seju, ne arī ir iemesls skatīties manu numurzīmi MDC jaunai mašīnai, kura reāli vakar tika nopirkta un nekāds crime record nav zem tās numurzīmes. prikola pēc laikam jau izdomā ielīst MDC kurā, protams, rāda Karlus Jones ir auto īpašnieks. Dave Jonathan izlien ārā ar dīglu un tēmē uz manis, otrs pa megaphone saka lai izmetu atslēgas pa logu. es, protams, atkal izvelku ārā Micro Uzi un nošauju Dave Jonathan, JAU OTRO REIZI, tad mani prost nošauj Christian Hamond ar dīglu. uztaisu /report ar iemeslu ments DB XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, pēc tam atceļu un uztaisu vēl vienu ar iemeslu LSPD MGO *Cenzēts* vai kaut kā tā. atnāk administrators EastSide jeb čalis, ar kuru RPoju vienā frakcijā, taču viņš vairs neRPo ar mums, jo RPo citu charu. atnāk, es viņam PM fiksi saspamoju visu situāciju. beigās nonākam pie lēmuma - MAN FPK, tikai man, par Dave Jonathan neko neteica vispār. pēc tam izdomāja Dave Jonathan arī noFPkot, tikai šodien, vakardiena vispār neskaitās, nenenenene vakar nekas nenotika tak, pareizi. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

LSPD ir 1 digit IQ, legit

- autisti. neesmu vienīgais kas tā domā. reāli tas admins, kurš vada LSPD arī ir autists. viņš uzskata, ka ar LSPD viss ir kārtībā. nu tad turpini tā domāt, vecīt. XD

 

Diskriminācija

- kur diskriminācija? reāli padomājiet paši - Dave Jonathan nomira 2x tikai no manis, es nomiru 1x no tā Christian Hamond. Dave Jonathan noignorēja, NOIGNORĒJA vispār PK terminu kā tādu, tāpat arī administrācija, a MAN ar pirmo uzmet FPK. halo? un prikols tāds, ka sākumā par Dave Jonathan FPKošanu vispār neko neteica, UZREIZ Karlus Jones FPK viss, *Cenzēts*. kur ir loģika? diskriminācija? autistu bars.

 

Administrācija arī sūkā, jo nesaprot lietas un visiem domas dalās

- nepārprotiet mani, runa neiet par visu administrāciju bet par dažiem. šeit arī ir iesaistītas citas situācijas, ne tikai šī, piemēram:

bija tas prikols, kad es nozagu mašīnu ICly. sazinājos ar adminiem, iedevu pierādījumus, labi. atnāca administrators Randy Cassidy, neatceros UCP, irrelevant čalis kaut kāds, RPo baikerus. viņš pasaka man, ka eksistē bugs, kurš rāda ieslēgtu dzinēju kaut vai tas ir izslēgts. izveidoju tādu pašu reportu, paņem administrators Bourke Hemmis, punk - foruma moderators, atbild par nelegālajām, utt. čalis man mierīgi iedod atslēgas bez liekiem jautājumiem. tagad pastāstiet man - kam vispār te var ticēt, ja viens saka to, otrs saka to? un reāli arī tā arī tiek ignorēti noteikumi un pārējais - viss tikai tāpēc, ka katrs domā savādāk, tas nekas ka noteikumos rakstīts tā vai vispār RP kā tādā ir pieņemts tā. tas nav normāli priekš administrācijas. savelciet tak kopā galus.

 

Administrācija nesaprot paši savus noteikumus n shit

- jā, tieši tā.

 

Ko es domāju par šo? 

- manuprāt, vajadzētu man anulēt FPK, anulēt mentam FPK [ jo tāpat viss jau ir sapists ] un TURPMĀK, VISIEM ir FPK ar 1. REIZI nevis vienam tā, otram tā. es vienkārši nezināju, ka šajā serverī ir tāda diskriminācija n shit, my bad dudes;

- savest kārtībā administrāciju;

   - tai skaitā apmācīt, jo nezin daudz ko;

- LSPD vadītājs lai izaug vai arī sāk likt lietā smadzeni;

- mentiem neklausīt vadītāju ja uzskata, ka ir pareizāki par viņu. ja nē, tad jūs nevarat spēlēt vai atrasties frakcijā;

- savest kārtībā noteikumus, riktīgi - ja jā, tad;

    - visi iet pēc noteikumiem nevis pēc savām smadzenēm, tai skaitā administrācija;

Par tiem FPk un to čuhņu, paši tikāt nošauti vairākas reizes, un notika tieši tas pats kas ar mums, PK un viss, nevienam no jums vārds netika mainīts, tāpat kā mums.

To topiku, par kāpēc nav jāerpo, toč es netaisiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cilvēks es jebal pa viņiem 

@eslains @Middnes es jebal *Cenzēts*atradušies par ko sūdzēties tad kad jāsatiekās istajā dzīvē 1v1 tad bļed ir attaisnojumi netieku mammai pie ārsta direnes izsauca,kas ir bled ko tad muti caur internetu palaid,bļed interneta varoņi atradušies es jebal,ja piekritu daudziem @Middnes dažreiz paklusē un pasēdi malā *Cenzēts* jau tad kad jāiet kauties tad ātri vien pa purnu dabūn dodu 100% kad tā ir vai arī abi divi izdomājiet attaisnojumus lai tik sūdi nebūtu tak bļed satiekatas un kulaks pret kulaku tā tik tās lietas runā,nu protams ja nēēsi vecene,Jauku spēlēšanu apnīk jau šitie sīko jociņi 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
pirms 1 minūtes , Twix rakstīja:

@Cilvēks es jebal pa viņiem 

@eslains @Middnes es jebal *Cenzēts*atradušies par ko sūdzēties tad kad jāsatiekās istajā dzīvē 1v1 tad bļed ir attaisnojumi netieku mammai pie ārsta direnes izsauca,kas ir bled ko tad muti caur internetu palaid,bļed interneta varoņi atradušies es jebal,ja piekritu daudziem @Middnes dažreiz paklusē un pasēdi malā *Cenzēts* jau tad kad jāiet kauties tad ātri vien pa purnu dabūn dodu 100% kad tā ir vai arī abi divi izdomājiet attaisnojumus lai tik sūdi nebūtu tak bļed satiekatas un kulaks pret kulaku tā tik tās lietas runā,nu protams ja nēēsi vecene,Jauku spēlēšanu apnīk jau šitie sīko jociņi 

 

 

 

es tak neiešu kauties ar 17 gadīgu čali, pirmkārt vecuma starpības dēļ, otrkārt ir muļķīgi vispār kādu nonstopā nodirst, un iet kauties dēļ fakinās spēles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domāju, dēļ 2 vai 1 cilvēku darbības nevari pateikt vai frakcija ir laba vai slikta, cilvēki ir dažādi, domāju ja LSPD darbinieki darīja ko nepareizu, tad viņi arī tiks sodīti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pirms 7 minūtēm , Index rakstīja:

tā ir kad tiek maksāts par adminu 50 eiro

  Hide contents

my-solo-microwave-ms32j5133gm-ms32j5133gimage.png.fefb06affabd73cbdfaaf021d21afc73.png

 

 

on da real note, nedomāju ka ir jēga kaut ko čīkstēt, jo šeit lai vai kā gribi nekas nekad netiks mainīts, vienkārši iemācies sadzīvot

ja pareizi sapratu, tad owens + lasis? kas par lasi? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iekš administrācijas sadaļas jau ir topic par noteikumu maiņu, ja kāds vēlas vēl ko piebilst (ieteikt labojumus) PM kādam no moderatoriem, kas jūsu ieteikumu pievienos tur.

Kā arī nepareizā sadaļa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×