Jump to content

a

Sign in to follow this  
Brodyaga

[RP skolotājs] Brodyaga

Recommended Posts

Grd9mcK.png

Anketa

Tavs vārds: Artūrs.

Vecums: 18

Izveidoto tēlu vārdi, un frakcijas kurās tie darbojas:

Reginald Murphey - Hate AvenueWhite Seven

Kareem Shakur

Khasan Akhmadov

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze Roleplay jomā man jau ir no kāda tālā 2012, esmu atveidojis lomuspēli daudzos senos latviešu lomu spēles serveros, kuros vēl nebija tā sauktā jaunā paaudze. Ļoti lielu daļu šī laika no 2012. es pavadīju tieši LSRP serverī, kur arī visu savu īsto pieredzi esmu guvis. Spēlējis esmu arī citos ārzemju komūnos kur ir salīdzinoši labs Roleplay līmenis un standarti.

GameMaster pieredze citos projektos: Daudzos vecos komūnos esmu bijis GM, pieredze ap šo amatu man ir ļoti laba un sevi uzskatu par atbilstošu šim amatam. Es arī vairākkārtēji esmu bijis Playhard gamemasters sākot ar 2014. gadu.

Vai esat tikts ieslodzīts administratīvajā cietumā(aJail)? Ja esat, tad par ko?: Neesmu.

Personāžu statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats: Reginald Murphey Kareem Shakur Khasan Akhmadov 

Links uz sasveicināšanos: Tas nav tik būtiski.

Ko spēsi darīt servera labā, būdams GameMaster's?: Esmu vairākkārtēji bijis Playhard GameMasters un man ir ticis atņemts GameMaster muļķīgu iemeslu dēļ kas pat nebija nekā saistīti ar manu amatu un tā pienākumu pildīšanu, bet es domāju, ka daudziem bija labas atsauksmes par to, kā es strādāju kā GameMasters. Būdams GameMasters serverī, es sniegšu spēlētājiem palīdzību saistībā ar kopējo Roleplay priekšstatu, kas tas ir un kā veidot savu personāžu, tā sajūtas, domas un darbības. Pielietot /me un /do komandas, iemācīšu arī terminus kas ir svarīgi. Es esmu tāds cilvēks, kas labprāt palīdzētu cilvēkam iemācīties roleplay, /ja viņam ir interese to darīt/, man piemēram, nepatiktu strādāt ar cilvēku kas neizrāda jebkādu iniciatīvu vai interesi pret to, ko es daru un pret to, kas viņam būtu jāzin. Es arī ārpus GameMaster amata bieži vien palīdzu cilvēkiem ar ieteikumiem, labojumiem, iesaku ko labāk darīt un ko labāk nedarīt, ko darīt pareizāk nekā šobrīd tas tiek izdarīts. Pašlaik serverī ir trūkums ar sakarīgiem GameMasteriem kuri saprastu ko darīt un pat daži administrācijas locekļi paši līdz galam nesaprot kas ir roleplay, bet es esmu viens no tiem kas to zin, saprot un arī saprot kas un kā ir jādara un es esmu tas kas spētu iemācīt spēlētājiem vairak par to un šo iekš šī te roleplay servera.

Kāpēc vēlies būt GameMaster's tieši šajā projektā?: Nu pašlaik daudzi ir aizgājuši uz blakus projektu kas ir diezko konkurētspējīgs, spēlētāju vairs nav tik daudz, administrācijas sastāvs arī nav pārāk aktīvs un liels, tamdēļ es vēlētos pieteikties tieši šajā projektā, jo tomēr, Playhard ir un paliek labākais Roleplay serveris kas pašlaik ir starp latviešu komūniem, lai vai cik tomēr tie standarti nebūtu zemi. Es piemēram, nevēlētos atveidot lomuspēli vai pieteikties par GameMaster kādā citā projektā, jo es uzskato to par bezjēdzīgu, pat ja tur sarodas vairāk spēlētāju nekā Playhard serverī.

Motivācijas vēstule: Es apņemos šoreiz parādīt sevi no labākās puses kā Gamemasters iekš šī servera un apņemos arī nepieļaut tādas, abpusēji muļķīgas kļūdas, kuru dēļ es varu tikt izmests no šī te amata. Kaut arī laiciņš jau ir pagājis kopš pagājušās reizes, es esmu mainījies lai vai cik es agrāk stulbi neesmu izrīkojies. Bet jebkurā gadījumā es uzskato to, ka es arī tad, kad no savas puses biju pieļāvis kļūdas, es tās nebiju nekādīgi veicis pret kādu spēlētāju, tas nozīmē to, ka es vienmēr esmu centies palīdzēt spēlētājiem saprast un izprast to, ko tie nesaprot un arī kad es esmu Gamemaster amatā, es neuzdrošinos apcelt un nomelnot citus spēlētājus, kā to dara citi no administrācijas sastāva. Pat ja es netikšu pie šī amata, es tāpat turpināšu palīdzēt cilvēkiem ar padomiem un ieteikumiem ap šo Roleplay tēmu, tikai tas loks būs daudz šaurāks un mazāks, jo man netiks dota šī iespēja palīdzēt citiem ar šī te amata palīdzību. 

Cik daudz laika spēsiet veltīt GameMaster darbam serverī?: Jebkad, kad esmu serverī un mana palīdzība ir steidzami nepieciešama.

Kā Jūs vērtētu savu Roleplay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu: 9, jo es jau ļoti sen ar šo visu nodarbojos, jau no tālā 2012., un man ir ļoti liela pieredze gan latviešu komūnās gan arī vēl lielāka pieredze no ārzemju komūnām.

Vai apstiprinat visu iepriekš minēto?: Jā.

Vai apzinaties to, ka - ja sniegtā informācija ir maldīga, tad Jums netiks piešķirta otrā iespēja, lai pieteiktos šim amatam?: Jā.

Tu tagad nopietno brodyaga? Tikko teici, ka te viss smird, ka te darīt nav ko, laika tev nav, lai šeit kautko darītu un uzsturēties. No manis pret, l o x s pa dzīvi un vel laiž muļķi tālāk. 

pirms 6 minūtēm , Vodo4ka rakstīja:

Tu tagad nopietno brodyaga? Tikko teici, ka te viss smird, ka te darīt nav ko, laika tev nav, lai šeit kautko darītu un uzsturēties. No manis pret, l o x s pa dzīvi un vel laiž muļķi tālāk. 

^^^

Pats nodirsi komūnu, tagad gribi būt GM's? Pašol :) 

pirms 21 minūtēm , Vodo4ka rakstīja:

Tu tagad nopietno brodyaga? Tikko teici, ka te viss smird, ka te darīt nav ko, laika tev nav, lai šeit kautko darītu un uzsturēties. No manis pret, malacītis pa dzīvi un vel laiž gudro tālāk. 

mans komentārs būs tāds pats, tikai bez insulta, jo es baidos dabūt warnu no 50eur admina. 

antirekomendācija.

pirms 19 minūtēm , terijs rakstīja:

Tikko bļāvi, ka viss slikti, jau statusu savajadzējās. Nē, nebūs.

pirms 42 minūtēm , Blambino rakstīja:

ANTI! kādreiz jau biji GM, atstāji datoru ieslēgtu pa nakti, reportus neņēmi, nodris komūnu!

1 hour ago, Vodo4ka rakstīja:

Šis. Dodu lielu anti, nodirsi serveri? Nu malacis, GM nebūs.

Jūs tak esat smieklīgi, man kā spēlētājam ir tiesības teikt, ka šeit RP standarti ir zemi un nodirst to, kas ir nodiršams. Jo te nav nekāds RP dievu saiet vai vēl kas, te 80% ja pat ne vairāk RP nemāk jēdzīgi, bet jūs sametat pret par to, ka es esmu atklāts par to kāda ir reālā situācija serverī. Jums acis aizvērtas ir, izskatās, vai rozā brilles virsū.

nē, nē. dzirdēju, ka lsrp esot nākotne un te viss pilnigākā dirsā. 

biš tups īstenībā arī esi. piesakies par rp skolotāju, meanwhile pats jau izsaki savas domas par rp līmeni te. 

rodas jautājums - status vajadzīgs savā labā vai arī tomēr būsi kārtējais "rp uzlabotājs", kas vainu neveltīs laiku vispār priekš gm vai arī otrādi?

turies, bet nu ganjau gaidi tekstu - "diemzel jasaka, ka tiekat atteikts"

pīsiņš

1 hour ago, Loski said:

Paldies par izrādīto interesi uz šo amatu, bet diemžēl ar nožēlu, man ir jāpaziņo, ka Jūsu pieteikums uz šo amatu tiek atteikts!

Ar cieņu, PLAYHARD.LV administrācija!

logo aizmirsi playharda, anti biji gm , parak sudigs biji

Vai tu esi pavadījis kādu laika posmu serverī pēc statusa zaudēšanas? Īsti liekas, ka biji neaktīvs, kā arī augstāk stāvošie minēja tavu servera un komūna nonīcināšanu, būšu pret! Iepriekš arī sevi nepierādīji.

6 hours ago, Brodyaga said:

Jūs tak esat smieklīgi, man kā spēlētājam ir tiesības teikt, ka šeit RP standarti ir zemi un nodirst to, kas ir nodiršams. Jo te nav nekāds RP dievu saiet vai vēl kas, te 80% ja pat ne vairāk RP nemāk jēdzīgi, bet jūs sametat pret par to, ka es esmu atklāts par to kāda ir reālā situācija serverī. Jums acis aizvērtas ir, izskatās, vai rozā brilles virsū.

Nenoliedzami fakti. Nez, manis pēc uzlabo to situāciju serveri, bet vai tam visam ir jēga?

pirms 7 stundām , Brodyaga rakstīja:

Tu galvu kaut kur esi atsitis?

Tev kā spēlētām ir tiesības teikt, bet tu domā, ka tas uzlabos mūsu attieksmi pret tevīm?
"A, tu nodirsi serveri, ka visi ir lowaki, jādod PAR, viņš labs cilvēks."

Atmars.

Nē nu skatieties no gaišās puses. Viņš nevis tikai saka to, cik viss ir slikti, bet arī grasās kaut ko darīt lietas labā un uzlabot situāciju. Tad nu jāskatās vai esi arī darītājs, nevis tukšs mutes virinātājs. Mēģini, veiksmi!

6 hours ago, Mykat said:

Pret, jo šis pieteikums nonāks arhīva tāpat kā tavas pēdējā laika frakcijas.Nekādas stabilitātes, vienu dienu tu esi šeit, nākamās piecas nedēļas ne smakas no tevis.

Nesaprotu, ko tu te vari pārmest par frakcijām, jo kad tev vel nebija /administratora status/ un muģiji savus lil youngsterus, kas brauc 16.gadu vecumā ar bmw m5 e60 un pie sāna sīčiem stāvēja mp5, tad piedod atvaino. ERPERI.

Par tēmu es atbalstišu brodyagu, jo erpe nav svešs  un man pret tevi nav nekas.

Rekomendēšu. Varbūt neesi izcēlies ar tām sekmīgākajām organizācijām, taču lomu spēle tev nav sveša. Protams, esi nodarbojies ar muļķībām, kuras tev tiek pieminētas vēl tagad, bet tas nav šķērslis.

Gl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this