Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Sign in to follow this  
EastSide

Nelegālās frakcijas

Recommended Posts

Ir tāda lieta, ka kopš @Bets. vairs nevada nelegālās notiek baigais haoss un viss ir slikti. Nav normālu noteikumu, ieroču cenas ir par augstu, jo reāli es pa 40k labāk nopērku auto, nevis tukšu ak-47. Par narkotikām, kandžu iedod dolārus ar kuriem nekā nevar nopirkt. Var izvēlēties vienu npc, puse no narkotikām jāpārdod cilvēkiem (unreal). Dzīvē ieroči maksā simtus, te par ak nieri vajag atdot. Agrāk ak bija 15k, viens mags 1,5k. Tagad 40k par ak, tad arī cilvēki bija vairāk, bet tas nav tapēc. Vajag normālas cenas gan narkotikām, gan ieročiem. Vajag atļaut pārdot visas narkotikas pasīvi un salikt cenas par gramu. @Mykat

Runājot par starta kapitālu ko jau daudz te piemin. Lai uztaisītu frakciju tev ir jāgraindo vai nu legālajā frakcijā un tad jātaisa nelegālā vai rs haulā, jo reāli tas ko tev iedod par narkotikām -2, 5k (mūsu gadijumā ) ir pupu mizas, jo reāli, ja man vajag naudu es labāk kādu visu laiku apzagšu, jo kā es kaut ko varu atvērt un attīstīt.

Tas nestrādās, pieņemsim narkotiku tirgošana. Cenas var principā aizmirst, nevar visu vienādi vērtēt. Būs frakcija ar 4 cilvēkiem un frakcija ar 13 cilvēkiem, abām dos vienādus daudzumus jo tā tas strādā, vaine? Bet tad nav godīgi un sabalancēti. Pirmkārt jau lielākajai frakcijai vajadzēs krietni vairāk narkotikas lai katrs biedrs saņemtu tik pat daudz naudas kā tajā, kurā ir tikai 4 cilvēki, otrkārt, ir jānovērtē ka pastāv frakcijas un “jāpiever acis” daudzkur, ja vadība ir cieta kā akmens pret noteikumiem, jūs pazaudēsiet frakciju, būtu tieši jādara visu lai tā eksistētu. Ne velti serverī ir ap 30/35 playeriem un maybe 2 aktīvas frakcijas. Btw,piemēram tas kur manējie nedēļu taisīja kandžu, ja ok, tas nav nekas tik ienesīgs, bet mēs šeit novērtējam ieguldīto darbu, laiku, interesi un radīto RP, mēs par to saņēmām mazliet zem 2’000$. Visu cieņu.

ja,ok labi, sorry Marta ka es tur teicu lai nomirsti un vēl šo to, bet nu izlasi šito un saproti manu pusi visā. Much love:

lielākā problēma ir tāda, ka šajā serverī nelegālie uzraugi mainas ik mēnesi. Un vēl pie tam tas, ka kāda jēga pirkt ieroci ig par ig naudu, ja to var izdarīt ar mammas kredītkarti un pa pāris eirikiem no adminiem nopirkt kādu ieroci vien vēlies.

Piekrītu, jo reāli colts bez magām no cilvēka var nopirkt pa 10k. Agrāk uzi ar lodēm pa 15k. Cerams, ka tiks mainīta sistēma. Domāju, ka vajag veco sistēmu atpakaļ, jo šeit var nopirkt ak 47 pa 40 pakām, tad to var izdarīt kāda mafia vai kāds, kas vienkārši kādā orgā sēž un bugo naudu.

42 minutes ago, Kubitis said:

Jus sakat kad man nesanaks M4 pardot par 140k?

Tizls posts. Kāpēc lai Tu vispār pārdotu M4 parastam civilajam? Jebko augstāku par uzi nevajadzētu dot rs haulniekam vai biznesmenim arsenālā.

Tāpēc jāizvēlas pareizās frakcijas ,kur Ieroču  daudzums un patronu skaits ir bezgalīgs.

Labi,sakarā ar tēmu..

Izveidojāt normālu ieroču licences sistēmu.Lai ieročus 

*Glock

*Shotgun

*Deagle 

U.t.m legālus ieročus.

Varētu arī iegādāties ammo Nation.Lai serverī pārspēks nebūtu tikai nelegālajiem ieročiem, bet būtu legāli ieroči ar kuriem cilvēki varētu aizsargāties, līdz ieradīsies policijas darbinieki.

Tad tikai domājat par nelegālajiem ieročiem.

Kāda jēga no visas šīs sistēmas, ja parasti valsts darbinieki pērk no bandām nelegālos ieročus. Jo legāli iegūt ieročus ir grūti un tikai indivīdi to var izdarīt, tikai tie , kuriem naudas ir vairāk nekā vajag un draugos ir administrācija.

9 minutes ago, Cilvēks said:

Tāpēc jāizvēlas pareizās frakcijas ,kur Ieroču  daudzums un patronu skaits ir bezgalīgs.

Labi,sakarā ar tēmu..

Izveidojāt normālu ieroču licences sistēmu.Lai ieročus 

*Glock

*Shotgun

*Deagle 

U.t.m legālus ieročus.

Varētu arī iegādāties ammo Nation.Lai serverī pārspēks nebūtu tikai nelegālajiem ieročiem, bet būtu legāli ieroči ar kuriem cilvēki varētu aizsargāties, līdz ieradīsies policijas darbinieki.

Tad tikai domājat par nelegālajiem ieročiem.

Kāda jēga no visas šīs sistēmas, ja parasti valsts darbinieki pērk no bandām nelegālos ieročus. Jo legāli iegūt ieročus ir grūti un tikai indivīdi to var izdarīt, tikai tie , kuriem naudas ir vairāk nekā vajag un draugos ir administrācija.

E nu paga te tikai par nelegalajām runājam

Latviešu serverī, kur spēlētāju bāze nav tik liela - neviena sistēma ar stingriem noteikumiem nestrādās.

Viss ir maksimāli jādara vadoties pēc situācijas, un kā jau @Bets. arī teica, ir jādara viss lai frakcijas paliktu, nevis lai tām būtu grūti izveidoties, jo tad cilvēki vienkārši padosies.

Par piemēru paņemsim manu frakciju, kuru izveidoju pirms mēneša, mēs frakcijā startā bijām ap 10 cilvēkiem. Viss ko es vēlējos bija viena māja, viena māja, lai sākumā varētu sākt kaut ko darīt, tā arī es to māju nekad neieguvu, jo man pateica, ka starta kapitāls vairs neeksistē. Un tā kā reālu veidu kā pelnīt naudu nav, bet tikai tupi sēžot online un gaidot payday, es sakrāju 11k un nopirku to māju, bet labi tas vienalga. Ar šo visu es mēģinu pateikt to, ka vajadzētu būt daudz pretīmnākošākiem par pilnīgi visu, izvērtēt situāciju u.tml., nevis kustināt visu pasākumu pēc noteikumiem.

25 minutes ago, bluupinz said:

Latviešu serverī, kur spēlētāju bāze nav tik liela - neviena sistēma ar stingriem noteikumiem nestrādās.

Viss ir maksimāli jādara vadoties pēc situācijas, un kā jau @Bets. arī teica, ir jādara viss lai frakcijas paliktu, nevis lai tām būtu grūti izveidoties, jo tad cilvēki vienkārši padosies.

Par piemēru paņemsim manu frakciju, kuru izveidoju pirms mēneša, mēs frakcijā startā bijām ap 10 cilvēkiem. Viss ko es vēlējos bija viena māja, viena māja, lai sākumā varētu sākt kaut ko darīt, tā arī es to māju nekad neieguvu, jo man pateica, ka starta kapitāls vairs neeksistē. Un tā kā reālu veidu kā pelnīt naudu nav, bet tikai tupi sēžot online un gaidot payday, es sakrāju 11k un nopirku to māju, bet labi tas vienalga. Ar šo visu es mēģinu pateikt to, ka vajadzētu būt daudz pretīmnākošākiem par pilnīgi visu, izvērtēt situāciju u.tml., nevis kustināt visu pasākumu pēc noteikumiem.

Playhard administrācija un pretim nākoša? 

FORCE APP] Supporter Patriots sent Victor Pavluvic back to the application stage.

FORCE APP] Reason: *Cenzēts* *Cenzēts* *Cenzēts* sikais, izpildi testu

Varētu piekrist visam @bluupinz un @Bets. minētājam, bet nespēju saskatīt jēgu šeit vispār diskutēt kaut ko, par cik nekad tāpat nekas netiek ņemts vērā no tā ko paši spēlētāji iesaka. Administrācija to droši var noliegt, bet tas ir un paliek mans viedoklis

Pie noteiktām lietām serverī vaidzētu parunāt, tajā laikā - nelegālās frakcijas un to uzraugi, vai kāds cits adminstrātors.

Serverī ir viena problēma - adminstrātori nav līdz galam pretīmnākoši(nesaku pa visiem, bet daudziem labāk patīk paskatīties ./ri un bez tēmas izlikties kad neko nav redzējis un palaist tālāk to uz vairākām minūtēm). Pirms vadīja @Bets. viss bija kārtībā, izsniedza to ko vajag izsniegt, pēc padarīta darba vai kas saistīts - ar citu lietu. Viss notika tajā brīdī ātri un lielākā daļa no nelegālajiem uzraugiem bija pretīmnākoša, nevis kā tagad - izveido sēklas un audzē nedēļu, erpojot utt. , bet tajā pašā brīdī vēlāk tev atraida un liedz pieejas dabūt gramus noteicoši - kā tas līdzinātos realitātē.

Starta kapitāli kādreiz bija vai nebija, bet manuprāt tie ir jāieviešs, jo kā jau minnējā augstāk @bluupinz nav iespējas vairākumā veikt attiecīgi nelegālas darbības un dabūt naudu par to ko ir veicis, bet tagad pielīdzinot situāciju serverī , lai kaut ko dabūtu - jāatsēž stunda bez vietas un jāuzskaita sev uz Maka /payday.

Visu vienā vakarā vaidzētu apdomāt un uzspiezt sev terminālu - man tas ir jāizdara, lai būtu labāk tiem kas dara.

Dropu cenas arī ir neapsriežamas , ko jau minēja @EastSide.

@Mykat būtu labi ja pievienotu fmt komandā attiecīgas personas ,kurām jau ir bijusi pieredze iepriekšs , kā piemērs @Bets. , vai kāda cita izprotoša persona - shēmā. Par tiem fmt un tā tālāk, lai kaut ko veiktu vai tālāk pārsūtītu būtot viens no līderiem - tajā laikā varu pieminēt @punk ir jāsazinās ar tevi Marta, tas tak nav normāli - protams ir jāatsūta informācija ko esi padarījis, bet nu tā lai stāvētu un neko nedarītu lietas labā, ir jāgaida galvenais līderis online - lai veiktu sarunu un izspriestu tēmu līdz galam "vai izsniegt vai neizsniegt", nav normāli.

Tās ir manas domas , manuprāt , attiecīgā situācija tagad serverī tikai iet uz leju - nevis paaugstinās. 

pirms 4 stundām , Bets. rakstīja:

Tas nestrādās, pieņemsim narkotiku tirgošana. Cenas var principā aizmirst, nevar visu vienādi vērtēt. Būs frakcija ar 4 cilvēkiem un frakcija ar 13 cilvēkiem, abām dos vienādus daudzumus jo tā tas strādā, vaine? Bet tad nav godīgi un sabalancēti. Pirmkārt jau lielākajai frakcijai vajadzēs krietni vairāk narkotikas lai katrs biedrs saņemtu tik pat daudz naudas kā tajā, kurā ir tikai 4 cilvēki, otrkārt, ir jānovērtē ka pastāv frakcijas un “jāpiever acis” daudzkur, ja vadība ir cieta kā akmens pret noteikumiem, jūs pazaudēsiet frakciju, būtu tieši jādara visu lai tā eksistētu. Ne velti serverī ir ap 30/35 playeriem un maybe 2 aktīvas frakcijas. Btw,piemēram tas kur manējie nedēļu taisīja kandžu, ja ok, tas nav nekas tik ienesīgs, bet mēs šeit novērtējam ieguldīto darbu, laiku, interesi un radīto RP, mēs par to saņēmām mazliet zem 2’000$. Visu cieņu.

ja,ok labi, sorry Marta ka es tur teicu lai nomirsti un vēl šo to, bet nu izlasi šito un saproti manu pusi visā. Much love:

Vispār tā ir bijis visu laiku, ja ir vairāki AKTĪVI biedri frakcijā tad vienmēr arī tika dots vairāk narkotikas/ieroči nekā tajā kurā ir mazāk biedri.

Es protams neko negribu teikt, bet nu cenas nav nemaz tāds kosmoss kā jūs te sakat, ar kad pārdevu ieročus cilvēkiem, es to dariju pa lētu naudu tas, ka downtowna cer dabūt 150k par vienu m4 ir pats  par sevi, @Sharper @Bets. @Middnes un kam tur vēl pārdevu, var apliecināt, ka es tirgoju pa lētu naudu.

Tauta serverī nav ne jau dēļ tā, ka cenas ir lielas vai kas tāds, paskaties cik atkal ir atvērušies projekti bezjēgā, visi lowaki iet uz citiem serveriem spēlēt, jo tur visu pasniedz uz paplātes.

pirms 3 stundām , RotkiV rakstīja:

lielākā problēma ir tāda, ka šajā serverī nelegālie uzraugi mainas ik mēnesi. Un vēl pie tam tas, ka kāda jēga pirkt ieroci ig par ig naudu, ja to var izdarīt ar mammas kredītkarti un pa pāris eirikiem no adminiem nopirkt kādu ieroci vien vēlies.

sorry par dubultpostu, nevaru editot iepriekšējo.

Man tik ļoti patīk šie daiļdirsēji kā Tu, parādi kaut vienu reālu piemēru kurš ir pircis stvolus pa īstu naudu, parādi ar visiem pierādijumiem nevis gudri dirs, Tu pēdējā laikā visu laiku par kaut ko raudi, tāpat arī kad rpoju savu dauņtaunu, FMT ir pie vainas, jo nav kam taisīt reketus, es jebal, tev smadzenes jāiegādājās bērns.

Tas ko tu dzirdi apkārt, ka kāds ir kaut ko nopircis nav patiesība un, ja arī būtu nopircis tad kādēļ Tu ar visiem pierādijumiem negriezies pie Eināra un lai attiecīgais administrātors saņem banu un paliek bez admina?

6 hours ago, EastSide said:

Ir tāda lieta, ka kopš @Bets. vairs nevada nelegālās notiek baigais haoss un viss ir slikti. Nav normālu noteikumu, ieroču cenas ir par augstu, jo reāli es pa 40k labāk nopērku auto, nevis tukšu ak-47. Par narkotikām, kandžu iedod dolārus ar kuriem nekā nevar nopirkt. Var izvēlēties vienu npc, puse no narkotikām jāpārdod cilvēkiem (unreal). Dzīvē ieroči maksā simtus, te par ak nieri vajag atdot. Agrāk ak bija 15k, viens mags 1,5k. Tagad 40k par ak, tad arī cilvēki bija vairāk, bet tas nav tapēc. Vajag normālas cenas gan narkotikām, gan ieročiem. Vajag atļaut pārdot visas narkotikas pasīvi un salikt cenas par gramu. @Mykat

Runājot par starta kapitālu ko jau daudz te piemin. Lai uztaisītu frakciju tev ir jāgraindo vai nu legālajā frakcijā un tad jātaisa nelegālā vai rs haulā, jo reāli tas ko tev iedod par narkotikām -2, 5k (mūsu gadijumā ) ir pupu mizas, jo reāli, ja man vajag naudu es labāk kādu visu laiku apzagšu, jo kā es kaut ko varu atvērt un attīstīt.

FMT nevar nokontrolēt pa cik katra frakcija pārdod ieročus un drop NPC cenām nav nekāda sakara ar to.

Dzīvē arī pērc desmit  gramus pa viena grama cenu, nu tad GL.

Tā kā man arī par laimi vai par nelaimi šī tēma ir diezgan nozīmīga un pat pieminēta mana frakcija, iepirdīšu pāris ne īpaši gudras domas.

Runājot par paša Eastside teikto - piekrītu, ka kopumā ir kaut kas jāpamaina, tomēr tas nav tik viennozīmīgi kā pateikt - uzlieciet tam tādu cenu, tam šitādu un viss būs ahuenna. Galu galā šī lieta attiecas uz visu kopējo servera ekonomiku, ko savukārt ietekmē neskaitāmi faktori - spēlētāju skaits, frakciju skaits, kāda daļa spēlētāju kur RPo, kurš spēlē varāk, kurš mazāk un tā tālāk un tā vēl joprojām... Bet šie visi rādītāji mainās visu laiku.

Jāsaprot arī tas, ka šādā vidē par naudu jādomā kā vienu no līdzekļiem, ko izmanto spēles balansēšanai, es uz to skatos kā uz vienu no statiem vai līdzekļiem jebkurā mmorpg spēlē. Es neliegšos, tas daļēji ir arī iemesls, kāpēc piem. M4 mana frakcija pārdos par 150k(nu, īstenībā ir mazāks cipars, bet tas šajā gadījumā nav svarīgi).  Imo serverī ir salīdzinoši maz cilvēku, kuriem būtu reāla vajadzība pēc M4 (pat mums tas kalpo vairāk kā props SSiem, BET varbūt man vienkārši trūkst iztēles). Serverī jau tā ir dahuja ieroču. Man sirdsapziņa neļauj dalīt tādus ieročus pa lētu naudu. Also, neesam oficiālā frakcija, so what are we even talking about here.

Savā ziņā ar tādām cenām tiek nodrošināts, kam ir un kam nav pieeja ieročiem. To varētu mainīt, nosakot vēl vairāk noteikumu par to, ko, cik, kam drīkst pārdot, bet tas gan jau izraisītu vēl vairāk sašutuma. Vēl arī jebkā cenu serverī nekādā veidā nevar salīdzināt ar reālo dzīvi, jo serverī naudas daudzums gribot, negribot nav nemainīgs, bet visu laiku aug.

Vēl ir tas, ka, piemēram, no personīgās pieredzes runājot, ja balsta peļņas gūšanu tikai un vienīgi uz ieroču tirgošanu,  jebkurā gadījumā ir jātirgo ar uzcenojumu, un uzcenojumam jābūt tādam, lai gūtā peļņa nodrošinātu "dzīvošanu" visai frakcijai(kas var būt pat 6 cilvēki. Parēķiniet paši - pieņemsim, ka es nedēļas laikā pārdodu pāris ieročus par šķietami NENORMĀLI AUGSTĀM cenām, profitoju kādus 60k. Tagad sadaliet to skaitli uz 6 un izdariet secinājumus, salīdzinot ar leg.org. darbiniekiem un legālo pasīvo rp). Pretarguments šim varētu būt - tirgot vairāk, bet par mazāku summu, tomēr arī tas nelīdzēs, jo spēlētāju pašlaik ir tik, cik ir, ātri vien izbeigsies, kam tos ieročus pārdot, ja vien netirgo kuram katram, bet tad atkal viss reālisma faktors zūd. Fakts gan kā tāds, ka vairāk naudas ir randomiem, nekā citu nelegālu organizāciju biedriem (un tas, manuprāt, ir ačgārni).

@punk Moš pārpratu Tevis teikto, bet Dauņtaunai Rotkivs ir parak kruts, un man personigi atm viss ir cool, ja neskaita to, ka grūti pārdot ieročus, jo nevienam nav naudas, lai pirktu par lielām cenām, bet, ja cenas nolaiž, tad nāksies bankrotēt. Piekrītu pārējam Tevis teiktajam.

Es pateicu viskaut ko, bet īsti neko, bet galvenā doma ir - tā nav tik straight-forward problēma, jāņem vērā viss serverī notiekošais, sākumā jāsaprot, kāpēc cenas ir tādas, kādas ir. Tad soli pa solim tas arī jārisina un tieši tāpēc, kā teica Bets, jābūt elastīgiem. 

Edit: Par starta kapitālu gan 100% piekrītu, to lietu vajadzētu atjaunot, man piem. tas īpaši neko nemaina, bet bandām utml. gan dzīvi atvieglo.

3 hours ago, punk said:

sorry par dubultpostu, nevaru editot iepriekšējo.

Man tik ļoti patīk šie daiļdirsēji kā Tu, parādi kaut vienu reālu piemēru kurš ir pircis stvolus pa īstu naudu, parādi ar visiem pierādijumiem nevis gudri dirs, Tu pēdējā laikā visu laiku par kaut ko raudi, tāpat arī kad rpoju savu dauņtaunu, FMT ir pie vainas, jo nav kam taisīt reketus, es jebal, tev smadzenes jāiegādājās bērns.

Tas ko tu dzirdi apkārt, ka kāds ir kaut ko nopircis nav patiesība un, ja arī būtu nopircis tad kādēļ Tu ar visiem pierādijumiem negriezies pie Eināra un lai attiecīgais administrātors saņem banu un paliek bez admina?

man nav nekāds labums stučīt savus frakcijas biedrus, kuri šos ieročus pērk no admina , kā ne kā mēs big un stronk jo free guns.

Baigi negribās jā, lai katrs otrais staigā ar ak-47, tad būs lielāks haoss nekā tagad, jāsamazina cenas mby jā, bet tad jāsamazina pieejamība, tā, lai ne katrs var to dabūt, kaut kā caur nelegālajām tikai, nevis katrs civilais uzpmo frakcijas līderim, pārdo ak? jā, ok 40k go!