Jump to content

a

Sign in to follow this  
jack_rodel

IETEIKUMS PLAYHHARD UN ADMINIEM VISIEM

Recommended Posts

image.thumb.png.217edf7930461526bce959a431d2e32c.png

Tatad es veletos ieteikt Plkayhhard.lv adminiem blag ko vini dara kads sakars vispar

MAn reali zaibal ka pienem kkadusa sikus idiotus uz 12 gadi admin un tad te akal iet cilveki prom jo reali nepienemtu tadus te varetu parslegt milziguis cerverus tagad admini vnk jailo bez iemesla   piemeram es braucu ar autopbusu naudu krameju un e=*Cenzēts* ments ble piebreauc liek kapt ara pa neko jo es neko neizdariju un un iedevu tiesibu saucu adminu saku neerposu ne ieemt jaila ne pa ko . es saku ka te vispar jarevide visu adminu komandas . Ari besi ara ka sitie admini pasi ferto sev mahjas uin lido pa 200 a man ir reports Uzlikts vini ne pirmais reports bet tpt braukajas tikai akart neko nedara man ir reali ta apnicis es iesu prom no PH ja sita turpinasies jo tas nav normali ka admini visu laiku degunus pacelusi ta ka butu gorillas un es nesaprotu ka tadu vispar pasaule ir vini pat nermak gramtitfski pareizi rakstit kur nu vel admninat ble= esz reali askau ka vinsu vajagas mest ara nun meklet jaunu asdmianu komnandu. otrkart servierim jataiksa statu rr tapec ka viisem ir loti albas pamasinas un nav jegas spelet vairak jo visiem jau turismo un nau jegas, treskart serveri ja maina viss LSPD jo vini ir tadi lwoaki ka man vienkarsi vemeklis nak no viniem un vini ir jamert ara tapec ka vini nemak rp smirdigie lowaki labak lai sakuma skaumskolu pabeidz un tad te sak kauko pist mani pilseta pito sauj un admin saka ta vara

#parpareizupalyhard

/felefvopns

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this