Jump to content

a

• 0
Sign in to follow this  
HAIDENS`

Problēma ar GTA/MTA !!

Question

Heyyā, problēmu var redzēt screenshot'ā, help, ja kaut kā varat, reinstall cits GTA bīja viss darīt bīja, nepalīdz pārinstalēšana. (nelādēju jūsu GTA, jo ilgi man viņš tajos failu web'ā bīja jāgaida, pat pārāk) Nav visos serveros tā, tik dažos ir, bet nu jāā, besī šitā figņā. :/

SS:  https://files.fm/u/a692973u

19 answers to this question

Recommended Posts

• 0
29 minutes ago, Kubitis said:

MTA mēģināji parinstalēt?

jap, abus uzreiz esmu pārinstalējis.

14 minutes ago, Frialem said:

Varbūt gta3.img failu pārinstalē

vnk internetā var atrast, ja?

• 0

Noteikti, ka ļevu gta novilki. Atrodi kādu jaunu gta ar visu crack un tad installē pa jaunam, jo tavam gta ir vaina, drīzāk izskatās, ka pazudis fails no models vai sapists img3 fails. 

• 0
27 minutes ago, Vodo4ka said:

Noteikti, ka ļevu gta novilki. Atrodi kādu jaunu gta ar visu crack un tad installē pa jaunam, jo tavam gta ir vaina, drīzāk izskatās, ka pazudis fails no models vai sapists img3 fails. 

varētu tavējo GTA, jo nu meklēšu un vel atkal kaut kādu ne to GTA novilkšu.

• 0
pirms 20 minūtēm , HAIDENS` rakstīja:

varētu tavējo GTA, jo nu meklēšu un vel atkal kaut kādu ne to GTA novilkšu.

Cerams proti krievu valodu, jo man ir šis, piedrāzt kāds ir GTA, jo GTA ieinstalēts tikai, lai varētu spēlēt MTA.  http://www.filebase.ws/torrents/games/17539/

Un man nav pagaidām savs pc, tikai nākamajā mēnesī būs un lādēšu šo, jo visulaiku esmu viņu lādējis.

• 0
1 minute ago, Vodo4ka said:

Cerams proti krievu valodu, jo man ir šis, piedrāzt kāds ir GTA, jo GTA ieinstalēts tikai, lai varētu spēlēt MTA.  http://www.filebase.ws/torrents/games/17539/

Un man nav pagaidām savs pc, tikai nākamajā mēnesī būs un lādēšu šo, jo visulaiku esmu viņu lādējis.

derēs, galīgi vienalga par valodu, serveros jau būs sava valoda, paldies, cerams derēs!!

• 0

On 2019.05.9. at 19:59, Brodyaga rakstīja:

Kāda jēga maksāt par 14 gadus vecu spēli kuru var easy ielādēt netā, nesaprotu tos cilvēkus kas saskarās ar problēmām lejupielādējot TIK VECU spēli, + STEAM GTA ir mēsls, jo nav widescreen, WTF!!!

A es no steam pirku hz kapēc bet par 99 centiem

• 0

Brodjaga ko tur dzen, tikpat labi nafig cs 1.6 kāds pērk, jbl par 1eur uz atlaidēm var paņemt, atbalstot spēles veidotājus un pašu valve platformu, tāpat to naudu iztriektu lielākos sūdos. Pats nekad neesmu pircis steamā spēles, bet esmu spēļu diskus bērnībā :D Lai vai kā, pirkt spēles ir normāla rīcība, tāpat kā iegādāties mūziku, nevis visu kačāt netā, es piem pagajušonedēļ nopirku veco Gustavo albumu par 15eur, nu ok tā nebija gluži mana nauda, bet tāpat - tas ir normāli, atbalstīt tos kuru produktus tu patērē/lieto/izmanto. peace

• -2
pirms 7 minūtēm , TripleX rakstīja:

Vienkārši nenožēlo pāris eiro un nopērc steamed GTA

Kāda jēga maksāt par 14 gadus vecu spēli kuru var easy ielādēt netā, nesaprotu tos cilvēkus kas saskarās ar problēmām lejupielādējot TIK VECU spēli, + STEAM GTA ir mēsls, jo nav widescreen, WTF!!!