Recommended Posts

Gari nerakstīšu, nu krč jā.

• Iztīrīt pāris no staffa biedriem, kas ir neaktīvi.
  • Iztukšot sastāvu no pirkteņiem.
  • Iztukšot sastāvu no Lowakiem - Demons tagad varēs paraudāt spilvenā un sāks *Cenzēts*, lai paskatos uz sevi :( \
  • Nu krč pamazām sākt tukšot to sastāvu laukā, jo nu šeit lielāka daļa pavada visu laiku vienā frakcija un nezin kā vispār erpot piemēram kā Nelegalo. ((Teikšu skaidri un gaiši miļie draugi, Sanno,keks,Melone,demons,marshmello,bosall,olbiss,saldais.))
  • Varbūt kāds var pamēģinat atgriest vecos playhard čomiņus, kas LightScribe ir uzticami.

1.  Foruma [GM] pieteikumam pievienot ko jaunu, jo šo pieteikumu var uzcept pa pāris minūtēm, kas ir standarts.

• Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jaunu illegal FMT komandu vajag obligāti un galvenajā vietā tāds kurš tiešām saprot no nelegālās lomuspēles, nevis tādi kas ne reizi nav erpojuši sakarīgā nelegālajā, bet statusā sēž.

Illegal FMT vadītāju varētu ievēlēt paši spēlētāji, izveidotu anketu pēc kuras vadītos, gribētāji to iesūta un spēlētāji izlemj. Jo cik es redzu, vienmēr vienkārši tiek iecelts kāds admins un spēlētāji pat nespēj izteikt savas domas par to vai viņi grib redzēt serverī tādu fmt vadītāju.

12 hours ago, Brodyaga said:

Jaunu illegal FMT komandu vajag obligāti un galvenajā vietā tāds kurš tiešām saprot no nelegālās lomuspēles, nevis tādi kas ne reizi nav erpojuši sakarīgā nelegālajā, bet statusā sēž.

Illegal FMT vadītāju varētu ievēlēt paši spēlētāji, izveidotu anketu pēc kuras vadītos, gribētāji to iesūta un spēlētāji izlemj. Jo cik es redzu, vienmēr vienkārši tiek iecelts kāds admins un spēlētāji pat nespēj izteikt savas domas par to vai viņi grib redzēt serverī tādu fmt vadītāju.

Lai vai kā nekad tev negribas piekrist, šoreiz domāju exactly to pašu. Uzskatu, ka spēlētājiem pašiem jādod iespēja izvēlēties, kas vadīs nelegālo sistēmu.

Runājot par pašu administrāciju, jā. Domāju ka tas nav nekāds noslēpums, ka pirkto adminu šeit ir daudz un visu vajag pārtīrīt. Noteikumu sadaļai arī vajag pilnīgu revamp, izskaidrojiet man kas tas par debīlu noteikumu, ka nedrīkst korumpētu policistu erpot. Parādiet lūdzu kas to izdomāja, es gribētu parunāties ar viņu.

17 minutes ago, Index said:

Lai vai kā nekad tev negribas piekrist, šoreiz domāju exactly to pašu. Uzskatu, ka spēlētājiem pašiem jādod iespēja izvēlēties, kas vadīs nelegālo sistēmu.

Runājot par pašu administrāciju, jā. Domāju ka tas nav nekāds noslēpums, ka pirkto adminu šeit ir daudz un visu vajag pārtīrīt. Noteikumu sadaļai arī vajag pilnīgu revamp, izskaidrojiet man kas tas par debīlu noteikumu, ka nedrīkst korumpētu policistu erpot. Parādiet lūdzu kas to izdomāja, es gribētu parunāties ar viņu.

korumpetu mentu nevar erpot, jo GHOS ar draugiem ar SWAT kostimiem aplaupija banku 

4 minutes ago, Middnes said:

korumpetu mentu nevar erpot, jo GHOS ar draugiem ar SWAT kostimiem aplaupija banku 

Lai izdomātu tādu noteikumu tikai dēļ tā, ir jābūt nereālam retardam. Tāda laupīšana vispār tiek uzskatīta par pilnībā nonerpisku no mana skatu punkta, domāju, ja jebkurš normāls admins būtu handlojis to situāciju, tāda laupīšana nebūtu atļauta. Ir vajadzība izmantot common sense, jeb saprātu. Tas jau protams nav normāli, ka tu atrodies PD frakcijā un aplaupi banku. Korumpētība, par ko es runāju, ir kaut kāda sava veida sadarbība ar nelegālajām frakcijām, jūs saprotat par ko es runāju.

pirms 2 stundām , Middnes rakstīja:

Tevi kaut kur piemineja ?

Lamo

"Nu krč pamazām sākt tukšot to sastāvu laukā, jo nu šeit lielāka daļa pavada visu laiku vienā frakcija un nezin kā vispār erpot piemēram kā Nelegalo. ((Teikšu skaidri un gaiši miļie draugi, Sanno,keks,Melone,demons,marshmello,bosall,olbiss,saldais.))"

38 minutes ago, Deffender said:

Lamo

"Nu krč pamazām sākt tukšot to sastāvu laukā, jo nu šeit lielāka daļa pavada visu laiku vienā frakcija un nezin kā vispār erpot piemēram kā Nelegalo. ((Teikšu skaidri un gaiši miļie draugi, Sanno,keks,Melone,demons,marshmello,bosall,olbiss,saldais.))"

tevi ari vajadzēja, aizmirsu pieminēt. 

P.S kur tur ir pieminēts Haskys sarakstā ? 

pirms 8 stundām , Middnes rakstīja:

tevi ari vajadzēja, aizmirsu pieminēt. 

P.S kur tur ir pieminēts Haskys sarakstā ? 

Nu vari pieminnēt, tavas domas .

Tu tur esi apkopojis 30% tos staff locekļus, nevis kuri nav aktīvi, bet ar tevi nav atraduši kopīgu valodu. Gan jau kādreiz iemet tevi jailā, nshit - sāki kā vienmēr kasīties, jo nemāki zaudēt, kaut ko blato . Tālāk, kad spēlētāji nav tik daudz sāk bliezt lielos topikus par neaktivitāti, cik pats pēdējas 2 ned esi bijis on ? 

No manas puses nav nekādu iebildumi, jo daži no šī servera staff, jau ir citos projektos - ADMINĒ.

Citi jau no maja sākuma nav on.  Ja nemalddos staffa bija 20+ cilvēki, bet serverī aptuveni redzami bjia ap 3-6 .

• Alex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share