Jump to content

a

Recommended Posts

16 hours ago, Melone said:

Tu tak esi mudaks, Raulēn

kāpēc tu lieku huiņu tagad dirs viņam? Kādā veidā viņš var būt mudaks, ja viņš visus faktus tev nostādīja priekšā? Aptrūkās pretargumenti, vai vienkārši tādu nebija?

Jēga tīrīt staffu? pēc tam kad atkal uzradīsies tauta, tad atkal nīdēs, kad nav pietiekama komanda, kas pieņem reportus, un tas uz doto sitienu neko nemainītu.

Es domāju, kad vajag vienkārši ieviest kko jaunu, to pašu ko teica par sms knifiņiem/iespējām utt.

pirms 23 minūtēm , Danex rakstīja:

Jēga tīrīt staffu? pēc tam kad atkal uzradīsies tauta, tad atkal nīdēs, kad nav pietiekama komanda, kas pieņem reportus, un tas uz doto sitienu neko nemainītu.

Es domāju, kad vajag vienkārši ieviest kko jaunu, to pašu ko teica par sms knifiņiem/iespējām utt.

Tad arī cilvēki pieteiksies. Labāk lai nomainās kaut kāda daļa administrācijas komandas un lai ir aktīva, nekā sēž 30 cilvēku komanda, no kuriem daily redzami ir ~15. Jauni knifiņi nemotivēs tādu kā Haptic te ikdienā uzturēties. Tas jaunais knifiņš varbūt neaktīvajiem radīs motivāciju uz pirmo nedēļu, tad pazudīs atkal uz pus gadu. 

On 2019.06.18. at 22:54, Cilvēks rakstīja:
On 2019.06.18. at 22:29, eslains rakstīja:

Tur jau tā bēda, ka viņš ir administrators, un no viņa būtu jāņem piemērs, kādu piemēru viņš rāda? Pirkt lambo, šikas mājas bez jebkāda roleplay.

Lai pērk ko vien vēlas. Tas ir playhard un noteikumi viņam to neaizliedz.

Bet ja tev būtu tāda māja, tādas muļķības te nerakstītu.

Saprotiet

Tik līdz jums būtu tāds lambo un mājas

Jūs par to nerakstītu un nekā nekomentētu šeit.

pilnīgi aplami, ko raksti. Man bija daudz kas :D viens chars bija līdzīgs Melones charam, bet es dabūju CK, sākumā bija nedaudz škrobe, bet pēctam sapratu, ka tas ir daudz labāk, ka viņa vairs nav :D. + es uzskatu, ka tas ir pārāk debīli, ka AD+ rāda tik hujovo piemēru, ka vnk rusho money.

pirms 37 minūtēm , Wolfiinc rakstīja:

pilnīgi aplami, ko raksti. Man bija daudz kas :D viens chars bija līdzīgs Melones charam, bet es dabūju CK, sākumā bija nedaudz škrobe, bet pēctam sapratu, ka tas ir daudz labāk, ka viņa vairs nav :D. + es uzskatu, ka tas ir pārāk debīli, ka AD+ rāda tik hujovo piemēru, ka vnk rusho money.

Tāds mums Melone ir, neko pielikt, neko atņemt...

On 2019.06.18. at 22:54, Cilvēks rakstīja:
On 2019.06.18. at 22:29, eslains rakstīja:

Tur jau tā bēda, ka viņš ir administrators, un no viņa būtu jāņem piemērs, kādu piemēru viņš rāda? Pirkt lambo, šikas mājas bez jebkāda roleplay.

Lai pērk ko vien vēlas. Tas ir playhard un noteikumi viņam to neaizliedz.

Bet ja tev būtu tāda māja, tādas muļķības te nerakstītu.

Saprotiet

Tik līdz jums būtu tāds lambo un mājas

Jūs par to nerakstītu un nekā nekomentētu šeit.

Ko tu pļuti es nesaprotu, iet runa par to ka viņš ir ADMINS nevis parasts spēlētājs, un tikai fermo naudu un pērk mašīnas, parasts spēlētājs lai pērk lambo utt, bet nejau admins no kura ir jāņem piemērs. Meloni neesmu redzējis pagaidām neviena organizācijā erpojot, kaut vai nelegālo, smth like that.

Par noteikumiem, ir tomēr lietas kas pašam ir jāsaprot, ja to nevar tad ir ļoti ļoti bēdīgi.

On 6/14/2019 at 12:42 AM, Middnes said:

Gari nerakstīšu, nu krč jā.

• Iztīrīt pāris no staffa biedriem, kas ir neaktīvi.
  • Iztukšot sastāvu no pirkteņiem.
  • Iztukšot sastāvu no Lowakiem - Demons tagad varēs paraudāt spilvenā un sāks *Cenzēts*, lai paskatos uz sevi :( \
  • Nu krč pamazām sākt tukšot to sastāvu laukā, jo nu šeit lielāka daļa pavada visu laiku vienā frakcija un nezin kā vispār erpot piemēram kā Nelegalo. ((Teikšu skaidri un gaiši miļie draugi, Sanno,keks,Melone,demons,marshmello,bosall,olbiss,saldais.))
  • Varbūt kāds var pamēģinat atgriest vecos playhard čomiņus, kas LightScribe ir uzticami.

1.  Foruma [GM] pieteikumam pievienot ko jaunu, jo šo pieteikumu var uzcept pa pāris minūtēm, kas ir standarts.

Par teiksim tā "Lowakiem" varētu pastrīdēties, kā arī atkārtoti kas ir *cenzēts* Ir vasara, izej ārā izkustini savas kājas un lieku smaku neveido te, cilvēki nesēž pie kompja 24/7, pat lightscribe un lai arī jebkurš normāls jaunais frukts kas ierastos, nesēdētu, ja nelīdzinātos tev. Sastāvs ir pieejams un aktīvs, kā arī iesaku beidzot apmeklēt Tvaika ielu , tapēc ka tik tiešām tas vairs nav nopietni. :D 

8 minutes ago, Demons said:

Par teiksim tā "Lowakiem" varētu pastrīdēties, kā arī atkārtoti kas ir *cenzēts* Ir vasara, izej ārā izkustini savas kājas un lieku smaku neveido te, cilvēki nesēž pie kompja 24/7, pat lightscribe un lai arī jebkurš normāls jaunais frukts kas ierastos, nesēdētu, ja nelīdzinātos tev. Sastāvs ir pieejams un aktīvs, kā arī iesaku beidzot apmeklēt Tvaika ielu , tapēc ka tik tiešām tas vairs nav nopietni. :D

Runa neiet par vasaru, bet gan par to, kad tu vel neko no roleplay neesi sasniedzis un *Cenzēts* tu vispar esi vajadzigs. Ceru, kad tu saprati, kad tu neesi pie tiek /neaktivajiem/. Beigsies vasara varesi turpinat spēletajiem parādit piemēru kā tu fermo ar vienu charu visas frakcijas naudu.

/tel

1 minute ago, Middnes said:

Runa neiet par vasaru, bet gan par to, kad tu vel neko no roleplay neesi sasniedzis un *Cenzēts* tu vispar esi vajadzigs. Ceru, kad tu saprati, kad tu neesi pie tiek /neaktivajiem/.

Roleplay jomā esmu sasniedzis daudz vairāk kā tu un jūsu mazā mafija, kas tik vien kā dmot un vārīt mēslus vien pārzin, ja salīdzinātu kur un kā ir vispār erpots, tiktu arī parādīts fakts pie zināšanām. Lieki papļakršķēt ir tavā galā, sasniedzi reputāciju sev tādu, ka neviens vairs tevi pat vērā neņem. Pieaudz, tad raksti ieteikumus!

7 minutes ago, Demons said:

Roleplay jomā esmu sasniedzis daudz vairāk kā tu un jūsu mazā mafija, kas tik vien kā dmot un vārīt mēslus vien pārzin, ja salīdzinātu kur un kā ir vispār erpots, tiktu arī parādīts fakts pie zināšanām. Lieki papļakršķēt ir tavā galā, sasniedzi reputāciju sev tādu, ka neviens vairs tevi pat vērā neņem. Pieaudz, tad raksti ieteikumus!

Jack.Braun mūžu dzivo mūžu fermo

pirms 21 minūtēm , Demons rakstīja:
pirms 24 minūtēm , Middnes rakstīja:

Runa neiet par vasaru, bet gan par to, kad tu vel neko no roleplay neesi sasniedzis un *Cenzēts* tu vispar esi vajadzigs. Ceru, kad tu saprati, kad tu neesi pie tiek /neaktivajiem/.

Varbūt varat tad pateikt savus vecos character vārdus? Viss ir pārbaudāms.

E: Kā neņem vērā? Pagaidām neesmu redzējis kaut vienu cilvēku kas šim nepiekrīt neskaitot kādu kas sarakstā ir minēts.

kas sitas par vezi, wtf.

ne, okey. es zinu, ka daudzi mani uzskata iespejams par neaktivu un es to kinda pienemu, tapec, ka man ir savi iemesli. ja, mta ir palicis neeedaudz neinteresants prieks manis, ja man realitate ir paradijusas citas lietas, ko darit. es stradaju, atpusos, izbaudu laiku ar meiteni - to esmu teicis jau daziem kolegiem, so, ja saks runa iet par manim, tad vini zinaas, ko atbildet. 

runajot par so temu, tad man loti fascine tiesi 3.lapa. tur ir loti daudz smiekliga kontenta. bet, ja runa visparigi, tad, protams, ir paaris individi, kurus ari vajadzetu iztirit ara no si forsa komuna vairaku zinamu faktoru del. tas varetu but - nespeja domat logiski, risinat konfliktus no neitrala skata punkta, vienkarsi debils un protams pats milakais temats, aktivitate. 

tomer ir ari vasara, cilveki strada, atpusas, izbauda silto laiku ara, kads varbut beidzot atrod meiteni un izbauda laiku ar vinu. un pie ta visa protams demotive ari cilveku skaits serveri. ja vel ieprieks cilveki bija 20-30, tad serveri bija 5 admini un, ja tu gribeji ieiet ka admins pastradat, tad vareji iet uzreiz ara un darit citu kaut ko sev labak.

3
pirms 1 minūtes , PATRIOTS rakstīja:

kas sitas par vezi, wtf.

ne, okey. es zinu, ka daudzi mani uzskata iespejams par neaktivu un es to kinda pienemu, tapec, ka man ir savi iemesli. ja, mta ir palicis neeedaudz neinteresants prieks manis, ja man realitate ir paradijusas citas lietas, ko darit. es stradaju, atpusos, izbaudu laiku ar meiteni - to esmu teicis jau daziem kolegiem, so, ja saks runa iet par manim, tad vini zinaas, ko atbildet. 

runajot par so temu, tad man loti fascine tiesi 3.lapa. tur ir loti daudz smiekliga kontenta. bet, ja runa visparigi, tad, protams, ir paaris individi, kurus ari vajadzetu iztirit ara no si forsa komuna vairaku zinamu faktoru del. tas varetu but - nespeja domat logiski, risinat konfliktus no neitrala skata punkta, vienkarsi debils un protams pats milakais temats, aktivitate. 

tomer ir ari vasara, cilveki strada, atpusas, izbauda silto laiku ara, kads varbut beidzot atrod meiteni un izbauda laiku ar vinu. un pie ta visa protams demotive ari cilveku skaits serveri. ja vel ieprieks cilveki bija 20-30, tad serveri bija 5 admini un, ja tu gribeji ieiet ka admins pastradat, tad vareji iet uzreiz ara un darit citu kaut ko sev labak.

okay runājot par trešo daļu iet runa nejau par šo periodu bet arī par periodu kad tauta bija, pat tad bija cilvēki kas vispār nenāca online, vārdos nesaukšu.

pirms 44 minūtēm , Demons rakstīja:

izdari pakalpojumu - ludzu tad pamet so videospeli, jo saslegt rokudzelzos ar 11 komandam un /me un /do pec kartas ari ir daudz sasniegts :)

45 minutes ago, Demons said:

jus esat fenomenalakais roleplay cilveks playhard uzreiz aiz Sitenkova

pirms 10 stundām , Demons rakstīja:

pirms 3 stundām , eslains rakstīja:

Ko tu pļuti es nesaprotu, iet runa par to ka viņš ir ADMINS nevis parasts spēlētājs, un tikai fermo naudu un pērk mašīnas, parasts spēlētājs lai pērk lambo utt, bet nejau admins no kura ir jāņem piemērs. Meloni neesmu redzējis pagaidām neviena organizācijā erpojot, kaut vai nelegālo, smth like that.

Par noteikumiem, ir tomēr lietas kas pašam ir jāsaprot, ja to nevar tad ir ļoti ļoti bēdīgi.

Un kurš pēc tam raudas ka adminu nav serverī un kaut kādi *Cenzēts* savākti.

Iepriekš kad tu te nespēlēji @eslains, bija vecie admini viss bija kaut kā labāk. Vismaz man tā liekās. Kad administrācijas biedri bija @GHOS @Kumariks u.c. viņi trolloja dažreiz. Bet bija visai saprotoši un normāli.

Kaut arī trolloja saprāta robežās un nevienam īpaši netraucēja spēlēt. Parasti to darīja , kad serverī nebija daudz spēlētāju.. kaut kur savā nodabā. Vismaz bija jautri, dažos brīžos. 

Man pat liekas ka viņiem šobrīd pat ir labāk. Katru dienu vairāk nebojā savus nervus, kontaktējoties ar dažiem deģeneratīiem. Kas ir sastopami šajā nostūrī.

Kāpēc es par to ierunājos. Kaut. Arī jums varbūt nepatīk @Melone. Bet viņš šeit ir ieguldījis daudz laika. Tā pat kā citi administrācijas biedri .Pa to laiku arī palīdzējis daudziem spēlētājiem. 

Nekad neesmu teicis ka nevajagot nevienu mest ārā. Protams ka vajag,bet..

Šobrīd MTA nav jaunu spēlētāju un vai to ir ļoti maz. Šobrīd arī lielākā daļa nemaz netaisās rpot serverī. Galvenais pabegt no LSPD..

Tāpēc ja jūs izmetīsiet nepareizos cilvēkus ( vairākus) . Tad te viss aizies pa burbuli.

Tāpēc ka vietā būs ko ņemt, bet vai šie cilvēki attaisnotu šādu darbību.

Būs vēl sliktāk, nekā līdz šim.

Varbūt cilvēki būs. Bet serverī būs advanced role Play gaming. 

Kāpēc

Tāpēc ka jaunajiem administrācijas locekļiem,kuri nomainīs vecos neaktīvos . Varbūt būs aktivitāte, bet viņiem sākotnēji nebūs pieredzes. Kā rezultātā traucēs darbu vecājiem administrācijas sastāvā biedriem un nespēs tikt galā ar saviem pienākumiem.. kā rezultātā kad atnāks cilvēki. Viņi iespējams ātri aizies prom,jo domas ka viss ir vēl sliktāk, nekā bija iepriekšējā reizē. Respektīvi nostaļģijas sajūta pārvērtīsies par skumjām un vilšanos serverī.

Tāpēc ir svarīgi izlemt pareizos lēmumus.. jo dažreiz cilvēku , spēlētāju iniciatīvas dēļ, var pieļaut fatalas kļūdas. Respektīvi viss var beigties sliktāk.

Kā arī vajadzētu kādam tāda gadījuma no vadošās administrācijas sastāvā. Salasīt jaunus kandidātus uz šiem amatiem. 

Kā arī ne katrs var būt administrācijas sastāvā. Daudzu iemeslu dēļ.

Protams tāda veidā var piesaistīt jaunu auditoriju, bet RP līmenis , no tā nepaliks lielāks.

Lasot komentārus var izprast tikai dažas lietas.

Daudzi vēlas atrast pareizo momentu, lai izmestu no administrācijas sastāvā, dažus cilvēkus,kuri iespējams ir sodījuši dažus cilvēkus. Tāpēc kad serverī ir ļoti maz spēlētāju ir atrasts iemesls, kurš varētu novest pie nepatīkama administrācijas biedra uzņemšanu no sastāva.

Kāpēc serverī nav cilvēku.

Tāpēc ka GTA San Andreas atklāti sakot jau ir spēlēts 11-13.gadus.. ( ieskaitot vienspēlētāja režīmu. Pārtraukumus ) Spēlēt šo spēli visu šo laiku, nu tas ir sasniegums. Bet nekas nav mūžīgs un būs brīdis kad MTA un SAMP būs izmiris. Varbūt šobrīd vēl tas nav noticis, datoru jaudas dēļ,bet tuvākajā nākotnē domāju ka daudziem šī spēle būs nostaļģijas vieta, atceroties jaunību. Kā arī ar katru gadu spēlētāju latviešu serveros paliek mazāk un mazāk. Notiek degradācija . Degradācija noved galu galā pie beigām. 

Bet jums vēl nav apnicis spēlēt šo spēli? Vismaz vasarā būtu atpūtušies. 

Kā arī piespiedu kārtā neviens neerpos. Arī svarīgs faktors.

pirms 32 minūtēm , Cilvēks rakstīja:

@Kumariks u.c. viņi trolloja dažreiz.

vispār jau vienmēr, pēc dažu labu domām. šeit jau jebkas, kas tiks darīts ārpus rutīnas ( ierastās fermošanas/money rushing/rs haul/melones ēnošanas jebšu krāšanai priekš krutākas mašīnas) būs trollēšana, nedod dievs vēl admins izdomās veidot ic situāciju, tiks uzņemti 101 video, gan no melones puses, gan arī no lietotājiem.

Citēt

viss ir slikti

vienmēr. un jūsu aktivitāte nav tik ļoti atkarīga no adminstrācijas aktivitātes, tas, ka nav admini online nenozīmē to, ka jūs nevarat iet rpot. atceros, ka kādus 5 gadus atpakaļ izmeta ārā visus adminus par to, ka negāja serverī , kad tauta nebija. @LightScribe jo nu adminstrācijai ieejot jau vien tiktu sasniegti ap 30 online xd

tā kā varbūt šitam sīkajam bomzim @Middnes ir pirmo reizi taisnība un vajadzētu izmest ārā dažus vai iebiedēt, lai nāk serverī.

protams, piekrītu, ka adminstrācijā nav no tiem labākajiem rperiem, bet neviens jau neliedz pārējiem pieteikties, varbūt varēsiet apmācīt dažus labus adminus, iemācīt, ka "apgūts rp" nav saslēgt rokudzelžos 15 komandās.

On 2019.06.14. at 00:47, Brodyaga rakstīja:

Jaunu illegal FMT komandu vajag obligāti un galvenajā vietā tāds kurš tiešām saprot no nelegālās lomuspēles, nevis tādi kas ne reizi nav erpojuši sakarīgā nelegālajā, bet statusā sēž.

Illegal FMT vadītāju varētu ievēlēt paši spēlētāji, izveidotu anketu pēc kuras vadītos, gribētāji to iesūta un spēlētāji izlemj. Jo cik es redzu, vienmēr vienkārši tiek iecelts kāds admins un spēlētāji pat nespēj izteikt savas domas par to vai viņi grib redzēt serverī tādu fmt vadītāju.

jā un šo vajadzētu īstenot, tāpat, kā vairums citus ieteikumus, jo kamēr kaut kas jauns neparādīsies sistēmās vai funkcijās , tikmēr diez vai ar tautu šeit paveiksies, jo , kad jau viss ir sagraindots, īsti nav jēga nākt iekšā kaut ko iečekot, jo rp jau tāpat viņiem nešķiet interesants, un tie, kas reāli grib rpot, neiet , jo tautas nav, beigās sanāk tāds kā aplis ar iemesliem kādēļ  tautas nav.

par to vipu iekš RP, manuprāt, laba ideja.  Teiksim, ja tur nāk klāt bonuss pie payday un vips ir iegādāts uz mēnesi, manuprāt, būs laba motivācija, priekš dažiem adminiem un, iespējams arī kādam lietotājam, ja iegādāsies, atrasties iekš servera un vākt paydays. Parasti CSā ja kāds nopērk vipu, tad viņš grindo šausmīgi, parasti, tie kas paņem to vipu uz 24h , tie kādas 16h no vietas nosēž. Neredzu nekādu iespējamu argumentu, kāpēc neieviest vip sistēmu, vismaz segs daļu no uzturēšanas izmaksām, ja vien neskaita tipisko latvieša skaudību, kuram skaudīs, ka citam ir labāka mašīna, kaut gan, mums playhārdā īpaši par to neraud un viss ir chill, jo reti, kad kāds sūdzējās par manām spawnotajām mašīnām ;)

@Kumariks lieta ir pavisam vienkārša. Uzdevu @Demons jautājumu, kapēc tiek pielietotas tik daudz /me un /do komandas, lai arrestētu vienu personu. Saņēmu atbildi, ka rp degradējas, ja izdaram to ar trīs komandām. Ar @Vodo4ka bija tas pats, kaut ko teicu, atbildēja - jā ok un noignorēja (nebija par komandu daudzumu). Es uzskatu, ka cilvēkiem, kas rpo ar 13 komandām vieglu darbību neko vairs nevar iemācīt. Nav jēgas vairs nevienam neko teikt, ja jau viss degradējas. RP nav jābūt detalizētam, tam ir jābūt tādam, lai var izprast domu.

P.s šis nav lai kādu aizskartu, bet gan tiek izpausti patiesi fakti un notikumi.

pirms 3 stundām , EastSide rakstīja:

@Kumariks lieta ir pavisam vienkārša. Uzdevu @Demons jautājumu, kapēc tiek pielietotas tik daudz /me un /do komandas, lai arrestētu vienu personu. Saņēmu atbildi, ka rp degradējas, ja izdaram to ar trīs komandām. Ar @Vodo4ka bija tas pats, kaut ko teicu, atbildēja - jā ok un noignorēja (nebija par komandu daudzumu). Es uzskatu, ka cilvēkiem, kas rpo ar 13 komandām vieglu darbību neko vairs nevar iemācīt. Nav jēgas vairs nevienam neko teikt, ja jau viss degradējas. RP nav jābūt detalizētam, tam ir jābūt tādam, lai var izprast domu.

P.s šis nav lai kādu aizskartu, bet gan tiek izpausti patiesi fakti un notikumi.

Laikam jau šoreiz nāksies tev piekrist. Piemetīšu vēl klāt, ka latvieši izmanto DAUDZ par daudz /do komandas.

Principā viss sastāv no /me komandām, īsām un saprotamām. Ja tu detalizēsi katru skriemeli, tu vilksi RP un angļu serveros visticamāk norausi punishmentu par kavēšanu. Tikpat labi parastais /do tRAUMASN AV GUTAS SER. Ja mēs uzskatām, ka international rp ideoloģija ir pareiza, to attēlotu šādi:

/me triecienā palido uz priekšu, ļaujot drošības jostai viņu noķert, vai jebko tādu.

To, ko mierīgi var attēlot šādi:

/me ir ģērbies brūnā jakā un džinsos,

daudzi attēlo šādi:

/do Narvesen ir ģērbies brūnā jakā un džinsos.

pirms 3 stundām , EastSide rakstīja:

RP nav jābūt detalizētam, tam ir jābūt tādam, lai var izprast domu.

tie arī ir zelta vārdi.

Ko daudzi neizprot - RP nav /me, RP nav /do. Tās ir neatņemamas daļas, kuras PALĪDZ attēlot RP. 

RP ir sava tēla attēlošana, saziņa ar citiem, domāšana, kā savs tēls. Komandas /me un /do tikai palīdz tev to attēlot.