Recommended Posts

Rp ir roleplay, ko iztulkojot nozīmē lomu spēle. Manuprāt, pēc šī vārda, lomu spēle, vajadzētu jau saprast pašu būtību, ka tas nav /me un /do kā to jau teica @keyboard

un piekritīšu arī @EastSide, ka joprojām daudzi admini neprot loģiski un īsi norpot. Ir bijuši tādi brīnumi, kuri rpot cik grādos vai kādā lenķī ieliec roku.

• Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Es skatos, ka daudziem rodas maldinošs priekšstats par Meloni kā tādu, tāpēc uzrakstīšu kaut ko no savas puses. 

On 2019.06.16. at 17:45, Middnes rakstīja:

no RP neko nejēdz un greindo kārtejo reizi naudu. Paskaties tak pamuļķi uz sevi sēdi ar savu statusu , jo viss jau  tev pietiek - LAMBO 4 +/- un vel pāris auto, kas ir pie mājas tev. 

On 2019.06.16. at 22:25, Daring rakstīja:

Caur *Cenzēts* - personāža attīstību. 900$ stundā. Nebrīnos, kad helis uz jumta ir, laivas un lambo .

Visi ļoti uzsver, ka es RPoju LSPD, jo vēlējos tikai fermot naudu. Galīgi nepiekrītu, man nauda nebija svarīga. Es RPoju mentenē, jo man patika tāda veida Roleplays. Saziņa ar pārējiem spēlētājiem, scene filmēšana, montēšana. Es esmu vainīgs, ka es diezgan ātri progresēju PD un tiku leitnanta pakāpē ātrā laika posmā? - Es pakāpi ieguvu, jo es ieguldīju daudz laika priekš departamenta. Tolaik, kad vadīja Owens, es viņam izveidoju atskaišu sistēmu, publicēju rakstus savā mājaslapā par to, kas notiek pilsētā, editoju screenus, liku tos iekšā utt.. No virsnieka līdz leitnantam tiku ātri, jo pavadīju daudz laika serverī, lai vienkārši patrulētu, RPotu, izbaudītu laiku. To, ka biju aktīvs darbinieks var droši spriest pēc tā, ka katru dienu bija jauns raksts mājaslapā par to, kāds action ir noticis tajā dienā.. Runājot par pakāpi - Leitnants.. Es to uzsvēru dēļ tā, ka jā, leitnantam bija salīdzinoši laba alga stundā.. un? Man pat nebija GOAL, ka es krāju, lai pirktu lamborghini vai kam citam, nauda vienkārši krājās laikā, kad RPoju mentenē. Es pārvācos no savas mazās mājas uz esošo, kur joprojām dzīvoju, ar diezgan izdevīgu dealu. Māja tajā laikā bija RPiski izdemolizēta, nedz tur bija logi, nedz kas cits. Nopirku no viena īpašnieka māju pa lēto un lēnām sāku kopā ar LSB to atjaunot. Jebkurā gadījumā, ar šo mazo rindkopu vēlos uzsvērt, ka es nestrādāju mentenē, lai fermotu, kā daudzi uzskata komentāros. Jā, mana main organizācija bija PD, bet nevis, lai krātu naudu, bet gan, lai sevi izklaidētu un man būtu patīkami RPot, jo PD bija vieta, kas mani piesaistīja visvairāk. 

Valsts Policija. Policijas Priekšnieks vada SWAT, hujārī ar heli un vēl kas ne. 

Nu Raul.. priekš kam tu šeit iesaistījies? Tu norādi, ka esmu RPojis VP. Kurā brīdī? Manuprāt, ka tev pie sirds ļoti patika sadalīt RPP un VP kādā blakus projektā. Par mani runājot, jā, man nebija daudz pieredzes no tā, kas notiek LAPD, tādēļ arī pamatojos uz savu pieredzi, kas man bija šeit - Latvijā. Tās pašas soda kvītis, kuras aizvietoju ar protokoliem.. un? Bija cilvēki, kas.. varbūt nedaudz asākā veidā, uzsverot, ka esmu lūnis, paskaidroja, ka RPojam soda kvītis, nevis protokolus, es pateicu paldies un turpināju RPot tādā veidā. Attīstam zināšanas un viss ir kārtībā. Manuprāt, ka vispār no tā, kāda bija iekšējā PD situācija 2018. gada janvārī un tagad, ir pamanāmas diezgan krasas izmaiņas. 

On 2019.06.18. at 20:23, Daring rakstīja:

Eu... es te skatos, man kaut kāds tipiņš uzmeta mīnus reputāciju. Kaut ko nesaprotu. Man ļoti patīk tas, kad neuztver kritiku.

Raul, tu mani pārsteidz arvien vairāk. Kritika izpaustos, ja es būtu rakstījis pieteikumu, kur nepieciešams izteikt lietotāja viedokli par manis radīto saturu, nevis, ka tu TUPI sāc spļaut ārā kaut kādus faktus, kas vispār ir zem 0. Mīnuss reputācija? - Ar to es norādu, ka man nepatīk tavs posts, that's all

On 2019.06.18. at 22:29, eslains rakstīja:

Tur jau tā bēda, ka viņš ir administrators, un no viņa būtu jāņem piemērs, kādu piemēru viņš rāda? Pirkt lambo, šikas mājas bez jebkāda roleplay.

Kādu roleplay vēlējies no manis redzēt? 

Citēt

/me ieiet veikalā

/me nopērk lamborghini

šādu? ^

Es esmu administrators, jā.. un kas par to? Es rādu sliktu piemēru spēlētājiem? Domāju, ka nē. Ja reiz man ar characteru ir tā paveicies, ka varu atļauties iegādāties vairākus sporta auto, māju, lidaparātu, kas ir brīvi pieejams aplūkot jebkuram lietotājam, kuram ir license, tad kādēļ, lai es to neizmantotu? Jūs tiešam gribat teikt, lai es vienkārši savu naudu izdomātu atdot tur kaut kādam "bāreņu namam"? Būt kjipa baigi dāsns, tikai, lai visiem spēlētājiem būtu +/- vienāda nauda bankā? For real? 

Man transportu uzplaukums radās brīdī, kad biju atvēris sava uzņēmuma autoplaci - Kai's Vehicles. Tas, ka mans characters spēj LOĢISKI izdomāt pa cik būtu vērts iepirkt transportu no spēlētāja un pa cik pārdot, tas ir tikai apsveicami. Man bija shēma, ko izmantot pret klientiem, to arī izmantoju. 

Visi klātesošie, kam ļoti rūp mana nauda, var droši aprēķināt: 

• Ja iepērku no citas personas transportu pa $13'000, jo skaidroju, ka tā ir esošā tirgus vērtība un, ka transportu vairs neviens nepirks 
  • Pārdodu pa $45'000, jo skaidroju, ka transports ir ļoti labā stāvoklī, būs izcils tieši tev..

Cik iznāk profits? ( $45'000 - $13'000 = $32'000 ).. Lūk, 32 štukas nopelnītas tikai tāpēc, ka mans characters spēj komunicēt ar klientiem un panākt, ka notiek šāda cenas samazināšana un pārdodot - cenas palielināšana. Pie tam, visi tie, kam ļoti toreiz interesēja ieskriet otrajā stāvā manā kabinetā, visi tak redzēja, cik tur līgumi (/writenote) stāv, tad arī varat izsecināt. Un lūdzu, beidzat visi bāzt savu degunu tur, kur nevajag. Jums ir priekšā tikai viens fakts un to jūs visu laiku man drāžat priekšā. 

pirms 17 stundām , Wolfiinc rakstīja:

pilnīgi aplami, ko raksti. Man bija daudz kas :D viens chars bija līdzīgs Melones charam, bet es dabūju CK, sākumā bija nedaudz škrobe, bet pēctam sapratu, ka tas ir daudz labāk, ka viņa vairs nav :D. + es uzskatu, ka tas ir pārāk debīli, ka AD+ rāda tik hujovo piemēru, ka vnk rusho money.

Nu ko tu te dirs, Wolfiņ.. Ko tu saprati? Ņifiga tu neko nesaprati, raudāji discordā, spēlē, atkal centies izburt kaut kādus argumentus, lai tev noņemtu CK. Principā viss ko tu dari, tu vienkārši raudi. Tu saņem CK, tu raudi. Tu saņem jailu, tu raudi. Tu saņem banu, tu raudi. Pašam neapnīk? Hvz, man pilns discords jau no tevis ir :(

Par money rush jau atbildēju, vairāk uz šo faktu neiespringšu.

pirms 14 stundām , eslains rakstīja:

Ko tu pļuti es nesaprotu, iet runa par to ka viņš ir ADMINS nevis parasts spēlētājs, un tikai fermo naudu un pērk mašīnas, parasts spēlētājs lai pērk lambo utt, bet nejau admins no kura ir jāņem piemērs. Meloni neesmu redzējis pagaidām neviena organizācijā erpojot, kaut vai nelegālo, smth like that.

Pričom tu diskriminē administrāciju? Kādēļ, lai admini kaut ko nevarētu, bet spēlētāji varētu? Ja man ir IC nauda, kādēļ, lai es nenopirktu to, kas pieejams? Ko man.. RPot, ka atdodu visu naudu, kas sakrājusies savai omei? Vai arī sakrāt 500 štukas un uzrakstīt /charity 500000 ? Jo vienkārši eslainam nepatīk, ka ir spēlētāji, kuri spēj sakrāt tādu naudas summu? 

Jā, neesi redzējis, ka RPoju nelegālo.. tas ir kas slikts? Tādēļ ir iedalīta administrācija, kas atbild par nelegālajām organizācijām. Visi jautājumi, kas saistīti ar nelegālo org, tiek uzdoti šiem adminiem, taču vispārējā situācijā vai tā ir CK uzlikšana, apšaude vai kas cits, kas nav saistīts ar nelegālo org itemu izsniegšanu, question uzdošanu, droši var atbildēt parasts administrators, kurš neatrodas nelegālā organizācijā. Es nesaprotu, ko visi cepjas par to, ka, ja nav bijis nelegālajā organizācijā, tad ir slikts AD.. Kādēļ? Viņš izvērtēs vienmēr par labu tiem, kas ir legālie? - Nedomāju, vismaz ne manā pieredzē. 

pirms 11 stundām , Cilvēks rakstīja:

Kāpēc es par to ierunājos. Kaut. Arī jums varbūt nepatīk @Melone. Bet viņš šeit ir ieguldījis daudz laika. Tā pat kā citi administrācijas biedri .Pa to laiku arī palīdzējis daudziem spēlētājiem. 

Vismaz viens pozitīvi noskaņots jaunietis. 

pirms 9 stundām , Kumariks rakstīja:

vispār jau vienmēr, pēc dažu labu domām. šeit jau jebkas, kas tiks darīts ārpus rutīnas ( ierastās fermošanas/money rushing/rs haul/melones ēnošanas jebšu krāšanai priekš krutākas mašīnas) būs trollēšana, nedod dievs vēl admins izdomās veidot ic situāciju, tiks uzņemti 101 video, gan no melones puses, gan arī no lietotājiem.

"Melones ēnošana" ir notikusi tikai tad, kad paši administrācijas locekļi nespēj sevi valdīt un pavada savu laiku RolePlay serverī, tīri troļļojot. Pie tam, brīnies vai nē, nekad tevi neesmu pametis zem tanka. Vismaz ne tevi. 

Ir bijuši pārpratumi ar GHOSU, Grummu, bet nu, ko tur.. Ghos mani necieš, jo es viņu esmu nodevis vairākas reizes par to, ko darījis serverī, traucējot spēlētājiem, jo paši spēlētāji ir sūdzējušies par to, ka izbojā RP. Lai gan galvenokārt ghosam pašam patīk uzkurināt situāciju un pēc tam tik visu laiku *Cenzēts*, ka snitch, snitch, snitch. Piemērs - ghosiks ir pieņemts atpakaļ staffā, es viņu neaiztieku, pēc kāda brīža Ghos serverī caur /ann raksta, ka Melone *Cenzēts*, *Cenzēts*, jāatlaiž utt.. es šim visam pieslēdzos un atspēlēju GHOSAM. that's all.. Vienīgā škrobe, ka aizstāvot spēlētājus un nostājoties pret savu kolēģi, beigās paši spēlētāji kā lielākie liekuļi nostājas pret mani, jo redz es esmu nevēlams. Kaut vai nostājas tādā aspektā, ka sākotnēji admins tiek izmests no sastāva, jo savārījis sūdus, bet pēc laika, kad tas lietotājs atkal raksta pieteikumu uz AD, tie spēlētāji, kas par viņu toriez sūdzējās, met tik PAR.. taka tādi.. 

aaa, vēl ko vēlējos piebilst

Ā un zini, kas ir pats foršakais.  Kad tu ar savu LSIA, neko neesi ieguvis. Pamētāji licenses, tālāk? Cilvēkus kas palīdz neņēmi un tad jau pats zini kas notika. SEV LICENSI UZMETI, FOR FREE 

Atkal tu.. Raulēn, tev uz vasaru vienmēr uznāk šāds sviests vai tu tād esi pa dzīvi? Kādēļ, lai man būtu, kas jāiegūst no LSIA? Tas ir izveidots, lai spēlētāji, kuri vēlās savā īpašumā lidaparātu (glabāt to lidostas angārā, helipadā, vai sevis izbūvētā helipadā), varētu to iegūt. Man no tā nekas nav jāiegūst. Kādas licenses es pamētāju? Tik, cik cilvēki ir uzrakstījuši pieprasījumu uz tām, tik arī ir izskatītas un mazāk par 1/6 izsniegtas. LSIA nav organizācija, bet gan izveidota kā pakāpe - LSIA || Gaisa kuģa apmācības instruktors, kura atrodas zem domes. Administrācija lēma, ka LSIA pakāpi ieņems kāds no staff, kas par to ir interesējies, tādēļ izvēlējās mani. Uzmetu licensi for free? - Nop, es tāpat kā visi uzrakstīju pieteikumu un to akceptēju. Būsim loģiski domājoši.. Ja tā ir mana sistēma pēc kā es vados, kā es varu to nenokārtot? Es samaksāju tādu pašu summu kā visi pārējie, nokārtoju lidošanas eksāmenu un saņēmu licensi. Nopirku helikopteru, ar LSIA charu apmeklēju sev vēlamo helipad vietu, pārbaudīju vai nekas netraucē gaisa kuģa pacelšanai, nolaišanai un izdevu sev atļauju. 

Atkal tavi fakti aizgāja pilnīgā pēcpusē. 

Un starp citu @Daring, kopš kura brīža tik ļoti sazvērējies pret mani? Tu tak man pirms pāris mēnešiem rakstīji atvainošanās vēstuli, cik ļoti tu mani respektē, kā tu vēlies tikt PD, kā tu centīsies tikt tur ik pēc 2 nedēļām, ka laizīsi manas kājas, lai tur tiktu? Kas notika? Aizgāju no PD un paliki kā velns pret mani? Mazais šmurgulis :(

pirms 7 minūtēm , Melone rakstīja:

Es skatos, ka daudziem rodas maldinošs priekšstats par Meloni kā tādu, tāpēc uzrakstīšu kaut ko no savas puses. 

On 2019.06.16. at 17:45, Middnes rakstīja:

no RP neko nejēdz un greindo kārtejo reizi naudu. Paskaties tak pamuļķi uz sevi sēdi ar savu statusu , jo viss jau  tev pietiek - LAMBO 4 +/- un vel pāris auto, kas ir pie mājas tev. 

Caur *Cenzēts* - personāža attīstību. 900$ stundā. Nebrīnos, kad helis uz jumta ir, laivas un lambo .

Visi ļoti uzsver, ka es RPoju LSPD, jo vēlējos tikai fermot naudu. Galīgi nepiekrītu, man nauda nebija svarīga. Es RPoju mentenē, jo man patika tāda veida Roleplays. Saziņa ar pārējiem spēlētājiem, scene filmēšana, montēšana. Es esmu vainīgs, ka es diezgan ātri progresēju PD un tiku leitnanta pakāpē ātrā laika posmā? - Es pakāpi ieguvu, jo es ieguldīju daudz laika priekš departamenta. Tolaik, kad vadīja Owens, es viņam izveidoju atskaišu sistēmu, publicēju rakstus savā mājaslapā par to, kas notiek pilsētā, editoju screenus, liku tos iekšā utt.. No virsnieka līdz leitnantam tiku ātri, jo pavadīju daudz laika serverī, lai vienkārši patrulētu, RPotu, izbaudītu laiku. To, ka biju aktīvs darbinieks var droši spriest pēc tā, ka katru dienu bija jauns raksts mājaslapā par to, kāds action ir noticis tajā dienā.. Runājot par pakāpi - Leitnants.. Es to uzsvēru dēļ tā, ka jā, leitnantam bija salīdzinoši laba alga stundā.. un? Man pat nebija GOAL, ka es krāju, lai pirktu lamborghini vai kam citam, nauda vienkārši krājās laikā, kad RPoju mentenē. Es pārvācos no savas mazās mājas uz esošo, kur joprojām dzīvoju, ar diezgan izdevīgu dealu. Māja tajā laikā bija RPiski izdemolizēta, nedz tur bija logi, nedz kas cits. Nopirku no viena īpašnieka māju pa lēto un lēnām sāku kopā ar LSB to atjaunot. Jebkurā gadījumā, ar šo mazo rindkopu vēlos uzsvērt, ka es nestrādāju mentenē, lai fermotu, kā daudzi uzskata komentāros. Jā, mana main organizācija bija PD, bet nevis, lai krātu naudu, bet gan, lai sevi izklaidētu un man būtu patīkami RPot, jo PD bija vieta, kas mani piesaistīja visvairāk. 

Valsts Policija. Policijas Priekšnieks vada SWAT, hujārī ar heli un vēl kas ne. 

Nu Raul.. priekš kam tu šeit iesaistījies? Tu norādi, ka esmu RPojis VP. Kurā brīdī? Manuprāt, ka tev pie sirds ļoti patika sadalīt RPP un VP kādā blakus projektā. Par mani runājot, jā, man nebija daudz pieredzes no tā, kas notiek LAPD, tādēļ arī pamatojos uz savu pieredzi, kas man bija šeit - Latvijā. Tās pašas soda kvītis, kuras aizvietoju ar protokoliem.. un? Bija cilvēki, kas.. varbūt nedaudz asākā veidā, uzsverot, ka esmu lūnis, paskaidroja, ka RPojam soda kvītis, nevis protokolus, es pateicu paldies un turpināju RPot tādā veidā. Attīstam zināšanas un viss ir kārtībā. Manuprāt, ka vispār no tā, kāda bija iekšējā PD situācija 2018. gada janvārī un tagad, ir pamanāmas diezgan krasas izmaiņas. 

Eu... es te skatos, man kaut kāds tipiņš uzmeta mīnus reputāciju. Kaut ko nesaprotu. Man ļoti patīk tas, kad neuztver kritiku.

Raul, tu mani pārsteidz arvien vairāk. Kritika izpaustos, ja es būtu rakstījis pieteikumu, kur nepieciešams izteikt lietotāja viedokli par manis radīto saturu, nevis, ka tu TUPI sāc spļaut ārā kaut kādus faktus, kas vispār ir zem 0. Mīnuss reputācija? - Ar to es norādu, ka man nepatīk tavs posts, that's all

On 2019.06.18. at 22:29, eslains rakstīja:

Tur jau tā bēda, ka viņš ir administrators, un no viņa būtu jāņem piemērs, kādu piemēru viņš rāda? Pirkt lambo, šikas mājas bez jebkāda roleplay.

Kādu roleplay vēlējies no manis redzēt? 

Citēt

/me ieiet veikalā

/me nopērk lamborghini

šādu? ^

Es esmu administrators, jā.. un kas par to? Es rādu sliktu piemēru spēlētājiem? Domāju, ka nē. Ja reiz man ar characteru ir tā paveicies, ka varu atļauties iegādāties vairākus sporta auto, māju, lidaparātu, kas ir brīvi pieejams aplūkot jebkuram lietotājam, kuram ir license, tad kādēļ, lai es to neizmantotu? Jūs tiešam gribat teikt, lai es vienkārši savu naudu izdomātu atdot tur kaut kādam "bāreņu namam"? Būt kjipa baigi dāsns, tikai, lai visiem spēlētājiem būtu +/- vienāda nauda bankā? For real? 

Man transportu uzplaukums radās brīdī, kad biju atvēris sava uzņēmuma autoplaci - Kai's Vehicles. Tas, ka mans characters spēj LOĢISKI izdomāt pa cik būtu vērts iepirkt transportu no spēlētāja un pa cik pārdot, tas ir tikai apsveicami. Man bija shēma, ko izmantot pret klientiem, to arī izmantoju. 

Visi klātesošie, kam ļoti rūp mana nauda, var droši aprēķināt: 

• Ja iepērku no citas personas transportu pa $13'000, jo skaidroju, ka tā ir esošā tirgus vērtība un, ka transportu vairs neviens nepirks 
  • Pārdodu pa $45'000, jo skaidroju, ka transports ir ļoti labā stāvoklī, būs izcils tieši tev..

Cik iznāk profits? ( $45'000 - $13'000 = $32'000 ).. Lūk, 32 štukas nopelnītas tikai tāpēc, ka mans characters spēj komunicēt ar klientiem un panākt, ka notiek šāda cenas samazināšana un pārdodot - cenas palielināšana. Pie tam, visi tie, kam ļoti toreiz interesēja ieskriet otrajā stāvā manā kabinetā, visi tak redzēja, cik tur līgumi (/writenote) stāv, tad arī varat izsecināt. Un lūdzu, beidzat visi bāzt savu degunu tur, kur nevajag. Jums ir priekšā tikai viens fakts un to jūs visu laiku man drāžat priekšā. 

pirms 17 stundām , Wolfiinc rakstīja:

pilnīgi aplami, ko raksti. Man bija daudz kas :D viens chars bija līdzīgs Melones charam, bet es dabūju CK, sākumā bija nedaudz škrobe, bet pēctam sapratu, ka tas ir daudz labāk, ka viņa vairs nav :D. + es uzskatu, ka tas ir pārāk debīli, ka AD+ rāda tik hujovo piemēru, ka vnk rusho money.

Nu ko tu te dirs, Wolfiņ.. Ko tu saprati? Ņifiga tu neko nesaprati, raudāji discordā, spēlē, atkal centies izburt kaut kādus argumentus, lai tev noņemtu CK. Principā viss ko tu dari, tu vienkārši raudi. Tu saņem CK, tu raudi. Tu saņem jailu, tu raudi. Tu saņem banu, tu raudi. Pašam neapnīk? Hvz, man pilns discords jau no tevis ir :(

pirms 14 stundām , eslains rakstīja:

Ko tu pļuti es nesaprotu, iet runa par to ka viņš ir ADMINS nevis parasts spēlētājs, un tikai fermo naudu un pērk mašīnas, parasts spēlētājs lai pērk lambo utt, bet nejau admins no kura ir jāņem piemērs. Meloni neesmu redzējis pagaidām neviena organizācijā erpojot, kaut vai nelegālo, smth like that.

Pričom tu diskriminē administrāciju? Kādēļ, lai admini kaut ko nevarētu, bet spēlētāji varētu? Ja man ir IC nauda, kādēļ, lai es nenopirktu to, kas pieejams? Ko man.. RPot, ka atdodu visu naudu, kas sakrājusies savai omei? Vai arī sakrāt 500 štukas un uzrakstīt /charity 500000 ? Jo vienkārši eslainam nepatīk, ka ir spēlētāji, kuri spēj sakrāt tādu naudas summu? 

Jā, neesi redzējis, ka RPoju nelegālo.. tas ir kas slikts? Tādēļ ir iedalīta administrācija, kas atbild par nelegālajām organizācijām. Visi jautājumi, kas saistīti ar nelegālo org, tiek uzdoti šiem adminiem, taču vispārējā situācijā vai tā ir CK uzlikšana, apšaude vai kas cits, kas nav saistīts ar nelegālo org itemu izsniegšanu, question uzdošanu, droši var atbildēt parasts administrators, kurš neatrodas nelegālā organizācijā. Es nesaprotu, ko visi cepjas par to, ka, ja nav bijis nelegālajā organizācijā, tad ir slikts AD.. Kādēļ? Viņš izvērtēs vienmēr par labu tiem, kas ir legālie? - Nedomāju, vismaz ne manā pieredzē. 

Saproti @Melone, ir admini/gm'i ar kuriem var IC saskrieties, erpot, vai arī viņi paši erpo kaut kur, bet tu tikai sēdi savā ''krutajā'' mājā ne sūda neerpo neko un lidinies ar flyu kā admins+ kāpēc gan lai tu nevarētu kaut ko arī erpot?

pirms 8 minūtēm , eslains rakstīja:

Saproti @Melone, ir admini/gm'i ar kuriem var IC saskrieties, erpot, vai arī viņi paši erpo kaut kur, bet tu tikai sēdi savā ''krutajā'' mājā ne sūda neerpo neko un lidinies ar flyu kā admins+ kāpēc gan lai tu nevarētu kaut ko arī erpot?

Es saprotu, ka mans pensionārs - Zacks nav interesants tēls priekš citiem spēlētājiem, taču tur es nevaru neko darīt. Mans tēls ir izveidojis sev mājvietu, kur pavadīs savu atlikušo mūžu. Jā, es izbraucu pilsētā, man ir savi cilvēki ar kuriem es RPoju, bet ir arī jāsaprot, ka mans tēls nevēlās satikties ar kuru katru + pie manis strādājošie ir pārbaudīti, uzticami cilvēki. Es varētu RPot ar saviem atlikušajiem tēliem, taču diemžēl tā ir sanācis, ka vienu tēlu esmu upurējis LSIA vajadzībām priekš spēlētājiem :( un vēl otru tēlu priekš citas nozīmes domē. 

Es īsti nesapratu, kāpēc liels naudas apjoms ir tik liela problēma. Jā, labi, jums kontā nav tik daudz naudas, tāpēc tie, kuriem ir, jāsauc par lowakiem. Nepazīstu @Melone, neesmu rpojis ar meloni, neko par viņu nezinu, esmu pilnīgi neitrāls.

Bet lasot šo topiku, man ir pāris jautājumi. Vai viņš to naudu fermoja, braukājot ar busu, tikai, lai nopirktu auto? Nē. Vai viņš ignorēja RP, prioritizējot naudas iegūšanu? Nē. 

Viņš naudu ieguva loģiskā veidā, veicot darījumus ar īpašumiem. Viņš vadīja PD, un kā īstajā dzīvē, kā šeit, alga ir ļoti nesūdīga. Ja pēc tā visa viņa tēls dzīvotu Ghetto rajonā un brauktu ar sagrabējušu Tahomu, tas būtu neloģiski un to viņa tēls nedarītu. 

Un īstenībā, kur ir loģika runāt par cilvēku balstoties uz to, ko dara viņa tēls, ja tā tēlam ir loģiska lieta ko darīt?

Princips, ko daudziem būtu jāatceras, ir, ka nauda /= fermošana. Naudu RPojot dabūt ir daudz vieglāk, nekā škiet.

33 minutes ago, Melone said:

Es saprotu, ka mans pensionārs - Zacks nav interesants tēls priekš citiem spēlētājiem, taču tur es nevaru neko darīt. Mans tēls ir izveidojis sev mājvietu, kur pavadīs savu atlikušo mūžu. Jā, es izbraucu pilsētā, man ir savi cilvēki ar kuriem es RPoju, bet ir arī jāsaprot, ka mans tēls nevēlās satikties ar kuru katru + pie manis strādājošie ir pārbaudīti, uzticami cilvēki. Es varētu RPot ar saviem atlikušajiem tēliem, taču diemžēl tā ir sanācis, ka vienu tēlu esmu upurējis LSIA vajadzībām priekš spēlētājiem :( un vēl otru tēlu priekš citas nozīmes domē. 

Mister zack man šķita ka krita apšaudē pirms aptuveni gada. Da ne nu loģiski ka tik ilgi vadot pd būs viss. Protams ka visi tavi tēli priekš citiem ir garlaicīgi jo nekādi neesi iepazīstinājis serveri ar tiem, ne ssi, nekas. Atkal ja būtu tas bijis, šaubos ka te kāds piedurtos ka esi mr lowaks. Vismaz tagad lspd ir screenshotu topiks.

pirms 1 minūtes , Bets. rakstīja:

Mister zack man šķita ka krita apšaudē pirms aptuveni gada. Da ne nu loģiski ka tik ilgi vadot pd būs viss. Protams ka visi tavi tēli priekš citiem ir garlaicīgi jo nekādi neesi iepazīstinājis serveri ar tiem, ne ssi, nekas. Atkal ja būtu tas bijis, šaubos ka te kāds piedurtos ka esi mr lowaks. Vismaz tagad lspd ir screenshotu topiks.

Man liekas, ka Jūs mazliet jaucat. 

Jacka kungs krita pirms gada - https://jmeloni.weebly.com/mediji/muziba-devies-los-santos-policijas-departamenta-prieksnieka-vietnieks-hot-news

1 hour ago, Melone rakstīja:

Vecīt, kā tu vari zināt, ko es sapratu un ko nē? Discordā raudāju? Tu muļķi es tev jautāju *Cenzēts* tu man uzpis perma banu par to, ka es UCP uzrakstīju sūdzību par tevi. Es vienkārši raudu? Es cenšos panākt taisnību, tu muļķi, kur ir iemesls mani nobanot perm par neko? Pilns discords no tevis? Es vismaz erpoju kaut ko, nevis kā tu braukājies ar savu džipu.  Redz, ka tu tomēr neproti zaudēt, jo tev nošauj charu, bet tu vienkārši nomaini viņam vārdu. :) Tāpat kā demons, kurš ir nemirstīgs, pēc trieciena ar smago auto uz viņa, viņam tikai sāka asiņot roka. :(

pirms 6 minūtēm , Wolfiinc rakstīja:

Vecīt, kā tu vari zināt, ko es sapratu un ko nē? Discordā raudāju? Tu muļķi es tev jautāju *Cenzēts* tu man uzpis perma banu par to, ka es UCP uzrakstīju sūdzību par tevi. Es vienkārši raudu? Es cenšos panākt taisnību, tu muļķi, kur ir iemesls mani nobanot perm par neko? Pilns discords no tevis? Es vismaz erpoju kaut ko, nevis kā tu braukājies ar savu džipu.  Redz, ka tu tomēr neproti zaudēt, jo tev nošauj charu, bet tu vienkārši nomaini viņam vārdu. :) Tāpat kā demons, kurš ir nemirstīgs, pēc trieciena ar smago auto uz viņa, viņam tikai sāka asiņot roka. :(

Wolfiņ, nesmīdini mani draugs :D. Permu dabūji par troll un diršanu, jo mētāji molotovus RS Haulniekam, norādot, ka tu viņu un pārējos RS Haul darbiniekus tāpat heito un tev vienalga par viņiem. Pilnīgs dunduks :D

0uGqHFw.jpg

Citēt

Es vismaz erpoju kaut ko, nevis kā tu braukājies ar savu džipu.

Tu RPo? Bēgt no mentiem ar sport car 10 reizes nedēļā, esot glābšanas dienesta vietnieks, ir RolePlay? Jā, es braukāju ar džipu pa pilsētu, atceroties to, ka biju amatpersona, kura vadīja departamentu, nevis iedodu čībā, bēgot no mentiem. Lūdzu vairāk neraksti.. #vēzis

pirms 15 minūtēm , Melone rakstīja:

Wolfiņ, nesmīdini mani draugs :D. Permu dabūji par troll un diršanu, jo mētāji molotovus RS Haulniekam, norādot, ka tu viņu un pārējos RS Haul darbiniekus tāpat heito un tev vienalga par viņiem. Pilnīgs dunduks :D

0uGqHFw.jpg

Tu RPo? Bēgt no mentiem ar sport car 10 reizes nedēļā, esot glābšanas dienesta vietnieks, ir RolePlay? Jā, es braukāju ar džipu pa pilsētu, atceroties to, ka biju amatpersona, kura vadīja departamentu, nevis iedodu čībā, bēgot no mentiem. Lūdzu vairāk neraksti.. #vēzis

http://prntscr.com/o4t30m  un kāds te bija iemesls uzlikt perma ban? 

+ ķipa tajā discord sarunā nepateicu patiesību? Gribētu redzēt, kā tu kko rpotu ar rs hauleri. :) Ja esi gatavs rpot tad aiziet, nesēdi savā hatā un nebraukājies, bet rpo ar viņiem. 

Kāds te sakars, ka es muku no mentiem ar to mašīnu un biju GD vietnieks? Izlasi muļķi, ko es augstāk rakstīju, kad papisu charu tad arī sāku normāli rpot, nevis iedirs kkādu sūdu te. Braukā pa pilsētu atceroties to , ka biji amatpersona :D rēka nāk, redzēju kā tu braukā un atceries, pa dokiem braukā vnk shortcutojot, kur iespējams un līkumus izej - labas atmiņas. 

Laikam vairak nav jēga te neko rakstīt.

Tēmas virsraksts ir ieteikums, tur izsaka domas par ieteikumu ko ir realizējis kāds spēlētājs, te nav tēma par banu vai grauzt acīs kādam. @Melone @Wolfiinc un vēl spēlmaņi, kas uzsāk pļāpāšanu un "gudri *Cenzēts* ap savu asi".

Par ieteikumu dodu tev pieci @Middnes, daudzi no adminstrācijas loka vairs nav aktīvi.

pirms 22 minūtēm , Bets. rakstīja:

Tur nevienam CK nebija. Jūs maitas no visām 4ām pusēm pa mani šāvāt, neļāvāt aizbēgt :D 

@Melone - Izlasīju to garo penteri... īstenībā, es pat nezinu, ko es sāku kritizēt tevi, naudas dēļ ( kura tev ir ) vai vienkārši bez iemesla, tomēr zinu vienu, to nekad neaizmirsīšu, esmu izdarījis ļoti lielu kļūdu, stipru. Jā...tev ir daudz naudas, man nav, citiem nav - varbūt skauž, tomēr vēlos lūgt piedošanu, jo kritizēju bez iemesla. Es tev biju visu laiku blakām, tu krāji to naudu rpojot un iegūstot to legāli, neizmantojot ADMIN-POWER. Tu krāji, tu darbojies, tu viņu ieguvi pareizi... bet es... ko es? Nu, sīks Raulēns kurš bāž savu snuķi kur nevajag. Man ir žēl sevis... veiksmi tālāk ! (pepe)

The Los Angeles Police Department, with 9,858 officers in 2010, currently pays its chief slightly more than Suhr. According to the Los Angeles City Controller, as of the first quarter of 2012, Police Chief Charlie Beck received a salary of $307,291.

Viss ir reāli naudas ziņā. 

''Nu tad @Middnes @wazijs @Index un pārējo Middnesa armiju par ADMINIEM viņi te laikam vienīgie, kas ir aktīvi, visu sparot, ir galva uz pleciem, lieli savā iekšienē. Balti gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Zelta gabaliņi. Vienīgie, kas māk adminēt !''

@LightScribe aiziet !

pirms 9 stundām , EastSide rakstīja:

@Kumariks lieta ir pavisam vienkārša. Uzdevu @Demons jautājumu, kapēc tiek pielietotas tik daudz /me un /do komandas, lai arrestētu vienu personu. Saņēmu atbildi, ka rp degradējas, ja izdaram to ar trīs komandām. Ar @Vodo4ka bija tas pats, kaut ko teicu, atbildēja - jā ok un noignorēja (nebija par komandu daudzumu). Es uzskatu, ka cilvēkiem, kas rpo ar 13 komandām vieglu darbību neko vairs nevar iemācīt. Nav jēgas vairs nevienam neko teikt, ja jau viss degradējas. RP nav jābūt detalizētam, tam ir jābūt tādam, lai var izprast domu.

P.s šis nav lai kādu aizskartu, bet gan tiek izpausti patiesi fakti un notikumi.

Nepiepisies pie mana roleplay, man jau viss ir pierasts to visu rpot, centos jau īsāk, bet nesanāk, aiziet viss pa vecām pēdām. xd

35 minutes ago, Deffender said:

''Nu tad @Middnes @wazijs @Index un pārējo Middnesa armiju par ADMINIEM viņi te laikam vienīgie, kas ir aktīvi, visu sparot, ir galva uz pleciem, lieli savā iekšienē. Balti gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Zelta gabaliņi. Vienīgie, kas māk adminēt !''

@LightScribe aiziet !

Kuršs tev n@huj teica kaut ko par adminešanu? P1sies tak merit i-peni sava nodaba, retard.

Ja neesi vel pamanijis, kad šo ieteikumu pat atbalsta administracijas čuvaki, tad ej nosveries virve.

39 minutes ago, Deffender said:

@LightScribe aiziet !

Ko tu MAN piepisies armijniek? Kāds ar zelta gabaliem te sakars, kur es teicu ka esmu perfekts un māku vai gribu adminēt? Tēma tika uztaisīta ar pavisam vienkāršu mērķi, lai tādi autistiski domājošie krāniņi kā tu tiktu izmesti no sastāva. Un filtrē ko tu pļūti, savādāk brīžiem vispār nevar saprast ko vēlies pateikt ar saviem teikumiem. Cry me a river tagad, vari pat neatbildēt jo tiksi noignorēts.

• Alex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share