Jump to content

a

Sign in to follow this  
Brodyaga

[MAP] Austrumu Miesnieks

Recommended Posts

Sveiki, gribēju parādīt jums pirmo interjēra mappingu ko uztaisīju apmēram trīs vakaru laikā. Pirmajā stāvā ir gaļas veikals, saldētava un aiz aizslēgtām durvīm, otrajā stāvā ir neliels kazino un bārs kas protams nav tur legāli. Tekstūras gan ir mazliet sapistas, jo viņas nenormāli izstaipas kaut izmantoju maksimāli lielāko texturas izmēru.

mta-screen-2019-06-21-15-25-00.png

mta-screen-2019-06-21-15-25-10.png

mta-screen-2019-06-21-15-25-17.png

mta-screen-2019-06-21-15-25-24.png
mta-screen-2019-06-21-15-25-27.png
mta-screen-2019-06-21-15-25-35.png
mta-screen-2019-06-21-15-25-41.png
mta-screen-2019-06-21-15-25-50.png
mta-screen-2019-06-21-15-25-59.png
mta-screen-2019-06-21-15-26-00.png
mta-screen-2019-06-21-15-26-02.png

mta-screen-2019-06-21-15-26-07.png

mta-screen-2019-06-21-15-26-16.png

mta-screen-2019-06-21-15-26-20.png

Pa daudz logi. Izmanto citus objektus : griestiem, grīdai, sienām. Pie sienām prasās kaut kādas gleznas, kas  ''uzņem'' vairāk uzmanības, nevis logus, varēji kādu 1-2 katrā sienā, nevis 4. Ar tekstūrām varu palīdzēt sameklēt, un iedot kādus paraugus, kas man ir. 

Kopumā ir labs mappings. 

pirms 3 minūtēm , Deffender rakstīja:

Pa daudz logi. Izmanto citus objektus : griestiem, grīdai, sienām. Pie sienām prasās kaut kādas gleznas, kas  ''uzņem'' vairāk uzmanības, nevis logus, varēji kādu 1-2 katrā sienā, nevis 4. Ar tekstūrām varu palīdzēt sameklēt, un iedot kādus paraugus, kas man ir. 

Kopumā ir labs mappings. 

Logi ir likti tieši pēc eksterjēra, ārā bija logi un tajā pašā vietā arī interjērā ir logi lai būtu realistiski. Tās gleznas pielikšu pēc tam ar IG itemiem. Problēma ar teksturām ir tāda, ka tie sienu objekti ir anormāli milzīgi, jo es izmantoju tās sienas kā ēku jumtus, tamdēļ 1000x1000 tekstūra nenormāli izstaipās pa visu to objektu kaut viņš nav redzams un ir redzamas tikai kā sienas.

On 2019.06.21. at 16:26, Deffender rakstīja:

Kopumā ir labs mappings. 

image.jpeg.2e65f32ebe7605e9d0ba3b99bb52f552.jpegimage.jpeg.677136a27972a09f54051ff8a5b520aa.jpegimage.jpeg.4957455ada9b0a633eb39f071010264c.jpegimage.jpeg.0e4abe2d69fd4c084cf307ffae91f674.jpeg

Neesmu eksperts, bet šādi mappings arī labi neizskatās.

On 2019.06.21. at 16:26, Deffender rakstīja:

Kopumā ir labs mappings. 

Miesnieks un gleznas? Cūkas šņukurus bildēs likt? Nedomāju viss. Manuprāt, vienīgā problēma kas baigi lec acīs ir 1. stāvs. Telpa liela, bet objektu maz. Es pat ieteiktu nevis tur piebāzt pilnu ar kaut kādām gleznām, puķēm, bet samazināt mazliet izmērus. Nezinu kāpēc lielai daļai latviešu iegājusies tendence taisīt lielas telpas. :D Lielummānija? Kas to lai zina.

pirms 23 minūtēm , terijs rakstīja:

Nezinu kāpēc lielai daļai latviešu iegājusies tendence taisīt lielas telpas. :D Lielummānija? Kas to lai zina.

Nedirs, ja? Esmu Latvietis un mani interjeri ir šauri, tā dahuja ir cilvēki teikuši, bet kautgan es taisu tik lielus interjerus kā izskatās māja no ārpuses.

Nezinu, bet es piekristu @Deffender par augiem un gleznam, bet ne tik daudz cik viņš tur pieminēja, un gleznas varētu tikai salikt tikai tajā telpā, kur cilvēki uzsturas visvairāk. Gleznas un augi tavām telpām pieliks lielāku maigumu tavai telpai. 

@terijs jā, tādās vietās var būt gleznas [Lab, ne gleznas, bet bildes tā teiksim] kur cilvēki liek bildes par biznesu, biznesa darbiniekiem utt. Ceru, ka iebrauci. xd

pirms 44 minūtēm , eslains rakstīja:

image.jpeg.2e65f32ebe7605e9d0ba3b99bb52f552.jpegimage.jpeg.677136a27972a09f54051ff8a5b520aa.jpegimage.jpeg.4957455ada9b0a633eb39f071010264c.jpegimage.jpeg.0e4abe2d69fd4c084cf307ffae91f674.jpeg

Neesmu eksperts, bet šādi mappings arī labi neizskatās.

Klauns *Cenzēts*, ko, lai saka. cilvēks ar lielu mappošanas stāžu izsaka savas domas, bet tev jaizrāda savs stūlbuma līmenis, ko, lai saka, malacis.

pirms 6 minūtēm , Vodo4ka rakstīja:

Klauns *Cenzēts*, ko, lai saka. cilvēks ar lielu mappošanas stāžu izsaka savas domas, bet tev jaizrāda savs stūlbuma līmenis, ko, lai saka, malacis.

STĀŽU? Man tev skrīnus iemest kāds ir depo un slimnīca? Viss ar puķēm, un puķu podiem, pat operācijas zāle.

@Vodo4ka https://imgur.com/a/XOeB2Ja lūdzu, paskaties pats.

pirms 2 stundām , eslains rakstīja:

STĀŽU? Man tev skrīnus iemest kāds ir depo un slimnīca? Viss ar puķēm, un puķu podiem, pat operācijas zāle.

@Vodo4ka https://imgur.com/a/XOeB2Ja lūdzu, paskaties pats.

Tu palubomu pat tualeti uzmapot nevaretu. Iemacies kko darit un tad dirs citiem. Ble cista klauns jopta

pirms 6 stundām , TripleX rakstīja:

Tu palubomu pat tualeti uzmapot nevaretu. Iemacies kko darit un tad dirs citiem. Ble cista klauns jopta

Nē nē Triple, jā es nevarētu, jo es to nedaru. Nezinu jums zems IQ ir, jo atkal vēlviens prikols, kaut ko iekomentē un tev uzpiš ''Uztaisi labāku''. Ko man taisīt ja es ar to nenodarbojos? Lmao. Un Deffenders labu laiku mapo, ja mēs spēlētāji tā kārtīgi iedziļinātos mappingā, nevis ieietu, ''O nu ir nice jā, kruta grīda/sienas/griesti, man patik labs mappings rep+'' tad gan tu pats, gan visi citi pamanīs to visu lieko kas ir mapingā, nerunājot par to, ka pa visu slimnīcu ir 38 puķu podi. Un smieklīgi ir tas, ka daži saka ar labu pieredzi/stāžu utt. Nerunājot par to, ka ar Deffendera GD mappingu gan iekš pusē gan ārpusē bija problēmas, un ar FD ir biroju ēkā un iekšā arī uz katra stūra pa puķu podiem. Jums jāsaprot, ka iekomentēju savu komentāru tikai dēļ Deffendera teiktā, jo viņš citiem māca kā pareizāk. jā gaļas veikalā gleznu, kādu puķupodu un tādā garā, lai gan pašam ir kā ir.

pirms 49 minūtēm , eslains rakstīja:

Nē nē Triple, jā es nevarētu, jo es to nedaru. Nezinu jums zems IQ ir, jo atkal vēlviens prikols, kaut ko iekomentē un tev uzpiš ''Uztaisi labāku''. Ko man taisīt ja es ar to nenodarbojos? Lmao. Un Deffenders labu laiku mapo, ja mēs spēlētāji tā kārtīgi iedziļinātos mappingā, nevis ieietu, ''O nu ir nice jā, kruta grīda/sienas/griesti, man patik labs mappings rep+'' tad gan tu pats, gan visi citi pamanīs to visu lieko kas ir mapingā, nerunājot par to, ka pa visu slimnīcu ir 38 puķu podi. Un smieklīgi ir tas, ka daži saka ar labu pieredzi/stāžu utt. Nerunājot par to, ka ar Deffendera GD mappingu gan iekš pusē gan ārpusē bija problēmas, un ar FD ir biroju ēkā un iekšā arī uz katra stūra pa puķu podiem. Jums jāsaprot, ka iekomentēju savu komentāru tikai dēļ Deffendera teiktā, jo viņš citiem māca kā pareizāk. jā gaļas veikalā gleznu, kādu puķupodu un tādā garā, lai gan pašam ir kā ir.

Tak *Cenzēts* nahuuj dolbajob, ko tu raudi visu laiku kā atmarozs ? Ķipa baigais pro, bet  neko nerubī, māk tikai muterei naudu nokāst hesim, izaudz no prāta, zadrotē kompi vasarā 24/7 un neko no dzīves nav redzējis,  degredētais marons. 

pirms 30 minūtēm , Deffender rakstīja:

Tak *Cenzēts* nahuuj dolbajob, ko tu raudi visu laiku kā atmarozs ? Ķipa baigais pro, bet  neko nerubī, māk tikai muterei naudu nokāst hesim, izaudz no prāta, zadrotē kompi vasarā 24/7 un neko no dzīves nav redzējis,  degredētais marons. 

Scared GIF - Scared HomeAlone MacaulayCulkin GIFs

vismaz es nelieku pa vienam, diviem lamuvārdiem katrā teikumā.

Posted (edited)

Mappings ir visai pieņemams.

Priekš miesnieka bodes būs labi.. 

Vismaz eslainam būs vieta,kur gaļu iegādāties, paralēli skatoties gleznas . Kā arī noteikti atstieps līdz puķu podus  no slimnīcas. Tāpēc mappinga puķu podi nav nepieciešami.

Ir labi 

Edited by Cilvēks