Jump to content

a

Sign in to follow this  
Snikers

[LSZD]Jack Williams

Recommended Posts

oCeG38i.png

nw0jRn3.png

1. Personīgā informācija:

• Vārds_Uzvārds: Jack Williams 

• Dzimums:Vīrietis

• Vecums: 36

• Tālruņa numurs:604937

• Iepriekšējā darba vieta:RS Haul,LSGD

2. Darba pieredze / vakance:

• Amatrs, kurā vēlaties strādāt:Fotogrāfs

• Vai Jums ir pieredze izvēlētajā vakancē?:Protams!Spēju filmēt un fotogrāfēt kvalitatīvas bildes/filmas,esmu ļoti prātīūgs vīrs ar visparējo fotogrāfa pieredzi.Vienmēr esmu komunicējoš,komunikabls,spēju sadarboties kolektīvā.

• Motivācijas vēstule (vismaz 100 vārdi):Sveiki!Mani sauc jaks,esmu 36 gadus vecs vīrietis,kas meklē patstāvīgu,jeb komandas darbu,esmu nācis no San  Fierro pilsētas.Pēc kāda laika biju pārnācis dzīvot uz Los Santos Pilsētu,tikai tapēc,ka sākās naudas problēmas,nebija ar ko uzturēt savu ģimeni.Tad kad ierados Los Santos uzreiz sāku meklēt mājvietu,kā arī patstāvīgu darbu.Tas bija pats pirmais ko dariju,bet beigās bija ideja un doma nākt tieši te,jo zinu,ka spēšu darīt savus darba pienākumus,pieteicos par fotogrāfu.Jau no apmēram 12-14 gadiem sāku mēgināt filmēt vidio,jeb kadrus,jebšu vidio,man pirmā kamera bija ļoti svētīga,jo tā kamera bija pa tiešām kvalitatīva,spēju pozet visādās reizēs..Vienmēr zinu ko daru.Apsolos,ka spēšu darīt darba pienākumus tieši te.

3. Oficialitāte:

• Vai Jums ir derīgas Los Santos štata izsniegtā B kategorijas vadītāja apliecība?:Protams.

• Vai Jūs esat kādreiz ticis sodīts? (uzskaitīt par ko):Nēesmu.

OOC:

• Vārds:Pēteris

• Vecums:14

• Ekrānšāviņš no /history un /stat     https://imgur.com/gC0wpst

• Būsi spējigs pievienoties discord grupā?:Protams!Katru dienu esmu iekš DC

nw0jRn3.png