Jump to content

a

Sign in to follow this  
kelfs.

[LSPD:Pieteikums] Clifton Plasket.

Recommended Posts

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

• Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
  • Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
  • Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 Posms ; Personālā Informācija |

Uzvārds, Vārds: Clifton Plasket.
Dzimums: Vīrietis.
Dzimšanas datums: 01.01.1987.
Dzimšanas vieta: San Andreas, Montgomery.

Pilsonība: Amerikānietis.
Dzīvesvieta: Crystal Gardens.
Štats: San Andreas.
Tālrunis: 637780.

| 2 Posms ; Izglītība |

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos)
     Augstskola [ ]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [ ]; Doktora []
Iepriekšējā darba vieta: Bone County Departamenta Dispičers.
Pašreizējā darba vieta: Nav.
Iegūtie sertifikāti: B kategorijas vadītāja apliecība, 

| 3 Posms ; Jautājumi |

Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Ticu, ka esmu pietiekami atbildīgs, ar pietiekamu pieredzi un protams arī gatavs. Vēlos, lai katrs departamenta darbinieks ir disciplinēts, zina savus pienākumus un pilda tos uz visiem simts. Visiem būtu jājūtas droši savās mājās un ar vieglu sirdi jāļauj saviem bērniem spēlēties pagalmā, bez liekām nelegālo ielu organizāciju terorizēšanas un dzīvību apdraudēšanas. Kopā mēs varam padarīt Los Santos ielas atkal tādas kādas bija tās agrāk; tīras, narkotiku/ieroču brīvas. Komandas saliedēšana un komunikācija savā starpā ir pats galvenais, jo divas galvas ir gudrākas par vienu!
Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Spēju strādāt komandā un pielāgoties, jeb kādai situācijai un ar vieglu prātu atrast alternatīvus risinājumiem. Es vēlos veltīt savu laiku, lai kalpotu savai valstij un ieviestu kārtībā tajā ar visu savu spēku. Strādāju ar asu prātu, redzu daudz ko, ko citi varbūt neierauga. Vienmēr var paļauties uz mani un katru darba dienu uzsāku kā jauns, spēcīgs kā tikko piedzimis cilvēks. Padarīsim Los Santos atkal lielisku!

| 4 Posms ; Zvērests |

Es, [Clifton Plasket] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

Iesūtīšanas Datums: 03.07.2019.
Paraksts: C.Plaskets

(( | 5 Posms ; OOC Information | ))

Vārds: Kristofers
Vecums: 19
In-Game UCP vārds: lilyung
Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Jā.
Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Biju labu laiku atpakaļ, mainījās līderi un pašam arī dažādas situācijas uzpeldēja gaisā OOC, tāpēc nebija laika.
Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: LSZD caur altu.
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā.

Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): 

Spoiler

o4pjcAQ.jpg

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

d3Hej4n.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"Lai kalpotu un aizsargātu"

Jūlijs, 03, 2019

Cienījamais , Clifton Plasket;

Esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka tiekat pārvizīts uz nākamo kārtu. (INTERVIJAS PIEPRASĪŠANA)

Pēc apstiprināšanas, ar Jums sazināsies kāds no Rekrutēšānas un Apmācības komandas locekļiem un informēs Jūs par ierašanos uz interviju, pēc kā arī tiks lemts par Jūsu nosūtīšanu uz akadēmiju.  

Ar cieņu, 

Tom Bradford, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA

1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this