Jump to content

a

Sign in to follow this  
Skeips

Ieteikums- Mašinas.

Recommended Posts

Ievietot serveri parastās GTA:SA mašinas, jo cik es skatos, tad lielāka daļa brauc ar jobaniem BMW, kas velk uz 300+ km/h ((Tas ir kā kurš)) un nebūs serverī jāstrīdās par VCT ieņemšanu, jo nu Fillipo atdzīšos NEMĀK FORSĒT NU ES GODa vārds (neapvainojies fillipo, bet tu forse drausmīgi). Otrs variants ir ja negribi DFF mašinas, tad /editveh mainit no 330 km/h edit uz apmēram 230-250, jo vairāk nemaz nevajag.

Ja runa iet par mašinas modeļiem un nosaukumiem kā piemēram Sentinels vienmer ir MTA:RP kā BMW, bet es nesaprotu kādā sakarā vajag uz Sentinela vel mersiši,audi un hz kas vel (Mēs tā ar draudzigajiem draugiem izdomājām, kad tas ir ļoti bēdīgi). Cilveki, kas izmanto F9 mod paļubom paši brinas, kad uz mersedesa ir uzlikts tur kaut kāds BMW M5 mods.

Subscribe,like un zvaniņu ja gribi vel tik krutus ieteikumus redzēt.

@LightScribe ceru, kad tu šo visu izdarisi un būsi jau trešo reizi normals darba rūķis.

SaistÄ«ts attÄls

Atbalstu. 
par f9 modiem, traģiski. Chevroletam Caprice kaut kāds citas valsts mods, F9 ambulances mods, krievu sprinters, vispār puse no tiem modiem ir ļoti pretīgi, bet jauniņie tos izmanto, un nesaprot kas ir kas, pretī brauc beha m5, bet skaties ka auģiks rs7, vai pretī 525ktā brauc un skaties ka tas ir audi 100, un tā tālāk.

@LightScribe laitskrīb, šo vajag.

Posted (edited)

Nu ja ievietos parastos auto no GTA San Andreas .

Dzīve būs izdevusies,bet

Būs cilvēki , kuriem auto būs forsēti, šobrīd ir iespējams viņus noķert..Bet ja veiks šādas reformas...

Visi brauks ar parastiem auto un būs izredzētie un brauks ar forsetiem auto.

Te viss ir atkarīgs no īpašnieka, ja viņš to vēlēsies,tad tas notiks. Ja nevēlēsies,tad nekas netiks mainīts...

Modloaderi jūs paši varat rediģēt. Bet būtu labi,ja būtu LQ mašīnu modi.

Edited by Cilvēks

Just now, Cilvēks said:

Nu ja ievietos parastos auto no GTA San Andreas .

Dzīve būs izdevusies,bet

Būs cilvēki , kuriem auto būs forsēti, šobrīd ir iespējams viņus noķert..Bet ja veiks šādas reformas...

Visi brauks ar parastiem auto un būs izredzētie un brauks ar forsetiem auto.

Te viss ir atkarīgs no īpašnieka, ja viņš to vēlēsies,tad tas notiks. Jā nevēlēsies,tad nekādas netiks mainīts...

Nu ja viņš negrib likt tās parastās GTA:SA mašinas ir iespēja izlabot to /editveh kur maximalo ātrumu vari uzlikt pat lidz 330 km/h.

pirms 1 minūtes , Middnes rakstīja:

Nu ja viņš negrib likt tās parastās GTA:SA mašinas ir iespēja izlabot to /editveh kur maximalo ātrumu vari uzlikt pat lidz 330 km/h.

Kaut vai tā. Bet par tēmu,tur kaut kas ir jāmaina.

Es gribu vairāk fokusēties uz tieši otro ieteikuma daļu par mašīnu modeļiem. Tas tiešām jau ir par traku, kad uz nabaga premier ir jau lexus, volvo, ford, chevy mašīnas. Ja gribat custom modeļus, tad atstājam labāk uz katras mašīnas 1-2 modeļus, citādi, manuprāt, pēdējā laikā vieglāk mentam ir pateikt "ķeram melnu sentinel", nekā izzīlēt vai tas ir audi, mersis vai bmw. Ideju atbalstu.

Posted (edited)
pirms 20 minūtēm , terijs rakstīja:

Es gribu vairāk fokusēties uz tieši otro ieteikuma daļu par mašīnu modeļiem. Tas tiešām jau ir par traku, kad uz nabaga premier ir jau lexus, volvo, ford, chevy mašīnas. Ja gribat custom modeļus, tad atstājam labāk uz katras mašīnas 1-2 modeļus, citādi, manuprāt, pēdējā laikā vieglāk mentam ir pateikt "ķeram melnu sentinel", nekā izzīlēt vai tas ir audi, mersis vai bmw. Ideju atbalstu.

Tieši tā . Serverī ir Eiropas modeļu automašīnas. Kuri ASV ir eksporta auto un šie auto ir retums. Jo eksporta mašīnām nodokļi ir lielāki.

Lai nu kā. Es domāju ka varētu atrast LQ automašīnu modus (katram auto, pie reiz Police Rancher, kurā var izmantot 4.sedviietas,kuras būtu izmantojamas.( Kādreiz bija man šis mods ) un kaut kur tos publicēt. Domāju,ka tas būtu efektīvāk, nekā apspriest šo tēmu. Tikai jautājums - vai tos kāds ieliks?

Edited by Cilvēks

20 minutes ago, Cilvēks said:

Tieši tā . Serverī ir Eiropas modeļu automašīnas. Kuri ASV ir eksporta auto un šie auto ir retums. Jo eksporta mašīnām nodokļi ir lielāki.

Lai nu kā. Es domāju ka varētu atrast LQ automašīnu modus (katram auto, pie reiz Police Rancher, kurā var izmantot 4.sedviietas,kuras būtu izmantojamas.( Kādreiz bija man šis mods ) un kaut kur tos publicēt. Domāju,ka tas būtu efektīvāk, nekā apspriest šo tēmu. Tikai jautājums - vai tos kāds ieliks?

ls-rp.io ļoti liela lq modu izvēle.

Atbalstu ieteikumu. Nebūtu pret, ja būtu default automašīnas. Tad jebkurā gadījumā Vincents neies ātrāk par gta super auto.

Posted (edited)
pirms 5 minūtēm , wazijs rakstīja:

ls-rp.io ļoti liela lq modu izvēle.

Atbalstu ieteikumu. Nebūtu pret, ja būtu default automašīnas. Tad jebkurā gadījumā Vincents neies ātrāk par gta super auto.

Default mašīnas ir sabalansēas un tur viss ir atkarīgs no braukšanas prasmēm,nevis no auto ātruma.  Vienīgais tos ātrumus varētu mazliet palielināt, dažiem auto..

Modu tur ir daudz, bet vajadzētu visus  auto modeļus salasīt kopā un publicēt, kāda topika. Tad varbūt šos auto ieliktu serverī..

Edited by Cilvēks

Tāpēc jau ir domāts LSPD, kurš ir spiests auto “iznīcināt”, ja tas iet ātrāk par 280 km/h (vismaz man ta teica). Bet par tēmu- neitrāls 4 now.

Pilnīgi piekrītu, ja būtu oriģinālie auto, nekādas forsēšanas n shit, jo tas ir pārāk debīli, ka nēsājās tādi gar IGS, kas izmet īsto naudu spēlē. Tad arī būtu vienmērīgāki auto, jo RL taču neviens  nepisīs pa pilsētu uz 300.

1 hour ago, Middnes said:

nu Fillipo atdzīšos NEMĀK FORSĒT NU ES GODa vārds (neapvainojies fillipo, bet tu forse drausmīgi). 

@LightScribe

Tu trippo mazliet man šķiet, jo pagaidām es būtībā esmu tikai mainījis mašīnām skaņas. 

Tā kā... what exactly are you on about? xddd

Par ieteikumu kā tādu runājot - atbalstu. 

Pašlaik vehlibs, kāds ir, ir nereāli un nevajadzīgi saturated. Nerunājot nemaz par dahuja forsētiem autiņiem, kuru dēļ, ja vien nav stat rr, pašlaik neko pārtaisīt nav jēgas, jo

a: izdzēš visu lieko, to, kas paliek, sataisa, lai nav tik ātri un jobnuti - tpt paliks forsetas mashinas, jau nopirktas, kas bus nesalidzinoshi atras utt. 

b: patik tas vai ne, vehlibs speelee lielu lomu "dazhaada tipa" cilveeku piesaistiishanaa. 

Obv, ka nekadi modi un stock SA mashinas butu labakais, bet pashreizejos apstakljos tas vnk nebuus. Paskatieties vien - ielika skanjas un tas bija viss, kas bija vajadzigs lai pamirtu otrs serveris un Ph atdzivotos

11 minutes ago, Filipolv said:

Tu trippo mazliet man šķiet, jo pagaidām es būtībā esmu tikai mainījis mašīnām skaņas. 

Tā kā... what exactly are you on about? xddd

Par ieteikumu kā tādu runājot - atbalstu. 

Pašlaik vehlibs, kāds ir, ir nereāli un nevajadzīgi saturated. Nerunājot nemaz par dahuja forsētiem autiņiem, kuru dēļ, ja vien nav stat rr, pašlaik neko pārtaisīt nav jēgas, jo

a: izdzēš visu lieko, to, kas paliek, sataisa, lai nav tik ātri un jobnuti - tpt paliks forsetas mashinas, jau nopirktas, kas bus nesalidzinoshi atras utt. 

b: patik tas vai ne, vehlibs speelee lielu lomu "dazhaada tipa" cilveeku piesaistiishanaa. 

Obv, ka nekadi modi un stock SA mashinas butu labakais, bet pashreizejos apstakljos tas vnk nebuus. Paskatieties vien - ielika skanjas un tas bija viss, kas bija vajadzigs lai pamirtu otrs serveris un Ph atdzivotos

Ja ja es jau patesteju jusu kruizeri, kas ir parspilets .

3 minutes ago, Middnes said:

Ja ja es jau patesteju jusu kruizeri, kas ir parspilets .

Visas LSPD mashinas ir retarded taapat kaa parejais vehlib, ja. 

Mes ar @EastSide@EastSide pat pamainījām LSPD kruīzerim handling, lai nav tik OP kā bija iepriekš, bet whatever u say. 

Viss tika uzlikts back, kas bija iepriekš, bet es domāju, ka auto nevajadzētu iet vairāk par 250. Atbalstu default auto, bet vai cilvēki spēlēs tad? Apšaubu. Vienīgais varētu noņemt auto top speed. Man liekas, ka iepriekš kaut kas tāds tika ieteikts. Custom auto ir iemesls spēlētājiem spēlēt. 

Ja nevēlaties, ka uz moda ir vairākas mašīnas - izņemt vispār modus. Principā darīt kā owlā, mašīnām nav modu, bet ir ļoti liela transportlīdzekļu daudzveidība, piemēram, uz Stratuma ir BMW, Audi, Volvo, utt. izņemt modus, lietot wrapus, uztaisīt wrapā, ka uz kapota piemēram ir BMW logo, visu var izdarīt, jo esmu to redzējis un pats tādus wrapus mašīnām taisījis, tikai, lai admini šadus wrapus, kuros ir tikai markas logo, pāris dekoratīvās lietas, kas padara mašīnu līdzīgāku rl modelim, liek admini par brīvu, bet, ja ir jāliek visādi wrapi, tad lai paši spēlētāji rpo, aizsūta adminam ssus, vai logus, kā wraps ir uzlikts. 

Šajā linkā ir daudzi transportlīdzekļu wrapi, manuprāt, šis ir ļoti noderīgi, pats tādus līdzīgus esmu taisījis owlā un rpojis ar tādiem. 

Kā jau tur var redzēt, piemēram uz Elegy ir gan BMW, Nissan, Mercedes utt, bet kad wrapu uzliek, mašīna ir diezgan atšķirama, piemēram stock Elegy, bez wrapa, vai Elegy ar šāda tipa wrapu. 

Pāris bildes, kuras atradu google - 

Spoiler

Ey0KFJL.pngAttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âowlgaming volvoâAttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âowlgaming bmw for saleâ

AttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âowlgaming mercedes for saleâ

https://forums.owlgaming.net/topic/91757-rel-vehicle-wraps-w-realistic-parts-badges/

Par handlingiem - jāizdomā cik realistisks stock mašīnai varētu būt attiecīgais handlings, papētīt internetā informāciju, videoklipus par automašīnu, visādu informāciju, kas palīdzēs izveidot ļoti līdzīgu handlingu automašīnai, kā reālā dzīvē.

Forsētās mašīnas - ja ir noerpots, kā uzstāda ļoti daudz un dažādas detaļas, kuras būtu iespējams uzstādīt, lai tad rauj uz tiem 300km/h, bet lai viss ir ļoti detalizēti, smalki, ļoti gari noerpots, lai tādas automašīnas būtu retums. Ja grib forsēt, lai sūta @Filipolv ļoti detalizētu RP, kuru izskatītu ļoti stingri. 

Ieteikums - izņemt modus, izveidot ļoti daudz automašīnu, izveidot milzīgu, ļoti milzīgu automašīnu daudzveidību, izmantot wrapus.

pirms 20 minūtēm , oskarsp rakstīja:

Ja nevēlaties, ka uz moda ir vairākas mašīnas - izņemt vispār modus. Principā darīt kā owlā, mašīnām nav modu, bet ir ļoti liela transportlīdzekļu daudzveidība, piemēram, uz Stratuma ir BMW, Audi, Volvo, utt. izņemt modus, lietot wrapus, uztaisīt wrapā, ka uz kapota piemēram ir BMW logo, visu var izdarīt, jo esmu to redzējis un pats tādus wrapus mašīnām taisījis, tikai, lai admini šadus wrapus, kuros ir tikai markas logo, pāris dekoratīvās lietas, kas padara mašīnu līdzīgāku rl modelim, liek admini par brīvu, bet, ja ir jāliek visādi wrapi, tad lai paši spēlētāji rpo, aizsūta adminam ssus, vai logus, kā wraps ir uzlikts. 

Šajā linkā ir daudzi transportlīdzekļu wrapi, manuprāt, šis ir ļoti noderīgi, pats tādus līdzīgus esmu taisījis owlā un rpojis ar tādiem. 

Kā jau tur var redzēt, piemēram uz Elegy ir gan BMW, Nissan, Mercedes utt, bet kad wrapu uzliek, mašīna ir diezgan atšķirama, piemēram stock Elegy, bez wrapa, vai Elegy ar šāda tipa wrapu. 

Pāris bildes, kuras atradu google - 

Hide contents

Ey0KFJL.pngAttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âowlgaming volvoâAttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âowlgaming bmw for saleâ

AttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âowlgaming mercedes for saleâ

https://forums.owlgaming.net/topic/91757-rel-vehicle-wraps-w-realistic-parts-badges/

Par handlingiem - jāizdomā cik realistisks stock mašīnai varētu būt attiecīgais handlings, papētīt internetā informāciju, videoklipus par automašīnu, visādu informāciju, kas palīdzēs izveidot ļoti līdzīgu handlingu automašīnai, kā reālā dzīvē.

Forsētās mašīnas - ja ir noerpots, kā uzstāda ļoti daudz un dažādas detaļas, kuras būtu iespējams uzstādīt, lai tad rauj uz tiem 300km/h, bet lai viss ir ļoti detalizēti, smalki, ļoti gari noerpots, lai tādas automašīnas būtu retums. Ja grib forsēt, lai sūta @Filipolv ļoti detalizētu RP, kuru izskatītu ļoti stingri. 

Ieteikums - izņemt modus, izveidot ļoti daudz automašīnu, izveidot milzīgu, ļoti milzīgu automašīnu daudzveidību, izmantot wrapus.

Piekrītu par modu noņemšanu un wrapiem. Smuki izskatās. 

22 minutes ago, oskarsp said:

piekritu ari sim, bet! kad paprasiju adminam lai uzliek wrap (kas nemts no owl domaju ka deres ) , man saka ka neiet , domaju ari tas butu jasalabo! (kautgan es joprojam domaju ka eastside vnk nemak likt)
http://prntscr.com/ob5eiu
edit: vispar perfekti butu ja noperkot masinu bez moda naktu jau uzreiz wraps klat

pirms 3 stundām , Middnes rakstīja:

Ja runa iet par mašinas modeļiem un nosaukumiem kā piemēram Sentinels vienmer ir MTA:RP kā BMW, bet es nesaprotu kādā sakarā vajag uz Sentinela vel mersiši,audi un hz kas vel (Mēs tā ar draudzigajiem draugiem izdomājām, kad tas ir ļoti bēdīgi).

kys puikin

1 hour ago, jex said:

piekritu ari sim, bet! kad paprasiju adminam lai uzliek wrap (kas nemts no owl domaju ka deres ) , man saka ka neiet , domaju ari tas butu jasalabo! (kautgan es joprojam domaju ka eastside vnk nemak likt)
http://prntscr.com/ob5eiu
edit: vispar perfekti butu ja noperkot masinu bez moda naktu jau uzreiz wraps klat

skripts jāliek. Man owla buffalo bija interior un exterior.