Jump to content

a

Sign in to follow this  
Seksikais

Sudziba par LSPD

Recommended Posts

Jūsu apraksts

Pilnais vārds: Alexander Pistoletov 

Tālruņa numurs: 433559

Epasta adrese: pistoletovs.alexander@ls.com

Virsnieka apraksts kuru vēlaties nosūdzēt

Pilnais vārds: James Arello. Tom Bradford

Apraksts kādu pārkāpumu veicis: Nepamatota speka pielietosana. Parmeklešana. Nepamatota auto apturēšana. Rasisms. Es savācu bērna James Arello auto ,kurš bija novietots pret sab.trans pieturu un viņš man sāka dzīties pakaļ. Kas sanāk ,ka izmantot savu žetonu savā labā. Pēc kā piespiež mani bez iemesla pārmeklet un nelegāli iegūt mana vilcēja atslēgas ,lai aizvilktu savu autiņu ,kurš bija nepareizi novietots ,kas nesaskan ar CSN. Pēc kā vēl saslēdza mani rokudzelžos. 

Pierādījumi: https://imgur.com/qVkH3KQ visu log failu vjg?

Piezīmes: Pieprasu kompensāciju un publiksu LSPD atvainošanos no šiem virsniekiem. 

C195PJf.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

IEKŠĒJĀ GRUPA

Cienījamais Alexander Pistoletov! Esam saņēmuši jūsu pretenziju pret Los Santos Policijas Departamenta virsniekiem Tom Bradford un James Arello un sākuši izmeklēšanu. Iespējams, ka ar jums sazināsies turpmāk, lai uzzinātu papildus informāciju par incidentu.

Septiņu dienu laikā jūs saņemsiet gala lēmumu par sūdzību un turpmākās darbības.

Iekšējās grupas vadītājs,

Mason Gerald 

C195PJf.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

IEKŠĒJĀ GRUPA

Cienījamais Alexander Pistoletov!

Los Santos Policijas Departamenta iekšējā grupa ir veikusi situācijas izpēti, pārbaudot virsnieku automašīnu videoreģistratorus un nonākusi pie lēmuma, ka šajā situācijā virsnieki nav pārkāpuši departamenta protokolu. 

Iekšējā grupa ir atradusi šo virsnieku rīcību pamatotu un rasisma pazīmes to lēmumā nav pamanāmas. Pārmeklēšana situācijā bija atļauta, pamatojoties uz Terry v. Ohio tiesas sēdi (Terry stop). 

Virsnieki apturēja Los Santos Auto Konfiscētuves darba automašīnu, jo tā, ignorējot vairākus pieprasījumus departamentu rācijā apstāties, konfiscēja automašīnu, kas tika izmantota policijas operācijā. Pēc LSAK auto piekabināšanas, vairākas vienības uzreiz tam sekoja, pieprasot apstāties. 

Sūdzības iesniedzējs pārkāpa vairākus likumus ignorējot šīs norādes un nepakļaujoties virsnieku likumīgajām prasībām. 

Ar cieņu.

Mason Gerald

Mason Gerald

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this