Jump to content

a

Sign in to follow this  
Skeips

Ieteikums- UCP, Nel.vadība,admini.

Recommended Posts

Vēlos ierosināt jums Einara KUNGS! @LightScribe salabot UCP, jo ja IG tev ir uzlikts bans, tu nekādīgi netiec iekš UCP.PLAYHARD.LV un uzrāda šo - http://prntscr.com/oj3236

Nelegālā vadība- Es saprotu, kad ir grūti izvelēties, kas vadīs tās nelegalās org, bet par šo jau vairakas reizes ir runāts un izlemts bez spēlētaju piekrišanas un šeit viss norisinās kā SUPER BINGO. Kā jau mēs vienmēr redzam, tad šeit mūsu foršais Superbee visu laiku DMO iekš serveri par katru sīkumu , es saprotu negribu būt tur kaut kāds snitch vai kas, bet tas nav normāli, kad viņam vienmēr pa rokai ir M4,AK-47 un tad tik iet lielā pakošana un pats PALMIŅŠ par to priecājās. Piemēram šodien! LSZD notiek pasākums, kur palmiņš kārtējo reizi visus nošauj un lai nesanāk sūdi protams viņš uzreiz izgāja laukā no LSPD. Lai cik piemēram kā @Bets. bija neaktīvs vai @Mykat kas tagad vel nav aktīva (AKTĪVS) bija 100x labāk nekā DM'eris kopš Forum ST laikiem, jo mēs jau zin, kad PAKOŠANA vienmēr ir sirdī un viņa nekad vairs man liekas ari nebeigsies līdz ko tu nesaņemis liegumu no serveri un neiemetisi apelaciju vai kapeiciņu maciņā. Pāris dienas atpakaļ vel šis ''Superbee'' apšava puss serveri un kad viņam pajautāja kapēc viņš dmoja protams atbilde bija: Nezinu, gribēju. ((Aizmirsu pateikt, kad pricinis neaizkaramais man deļ TS3 konflikta izdzēsa pilnīgi visu no int))

Administrācija: Ja runā protams par ''GURŪ'' čuvakiem ((Neteikšu precīzi UCP)) šeit lielāka daļā protams ir ''prinči neaizkaramie'' , kam protams nedrīkst *Cenzēts* virsū ārpus IG un ja uzdirsīsi viņiem virsū Tu saņemsi tieši tādu pašu liegumu kā Es. Jā es atdzīstos ar palmiņu sveša TS3 dirsāmies, kur pārtraucu Dieva dēlam interneta sabrukumu '''DDOS'' un protams, kas sekoja ? Liegums no serveri : EJ *Cenzēts* MUDAK, *Cenzēts* CITUR DDOSOT utt. Es jau neko jā, bet kāds te vispār sakars ar IG? Vienu brīdi šis konflikts līdzīgs man bija pirms pāris mēnešiem ar @Demons un protams ar čuvaku normāli sarunājām/saprata un turpināju spēlēt iekš serveri. Protams paldies @terijs , kas saprot par šo lietu un nav VISPĀR sasistīta ar IG. 

P.S ja tu man te taisies ieskaidrot, kad OOC aizvainošana, tad tas ir smieklīgi, jo tagad dzīvē kāds čomiņš, kas spēlē PLAYHARD.LV un nokoļijis tavu draudzeni ari sāksi bannot viņu IG?Jo redz tas tevi aizkara IG.

Es vēlos citu nelegālo vadību, kā arī nesaprotu ko tas @Mykat joprojām dara FMT bez nekādas saprašanas, arī man nepatīk tas ka vot nedaudz parunāt ar Palmiņu un PATRIOTU, kautko sajaukt or smth, izvilks pa katru sīkumu Mossberg or M4 un visus nošaus kas ir apkārt, man šādi gadījumi ir bijuši divreiz.

Šodien LSZD tika nodmots pa tukšo.. Superbee ienāk iekš pd caur gandrīz tādu pašu vārdu kā terijam. Un kopā ar draugu iet uz LSZD visus pogāt ciet par ''nodokļu nemaksāšanu'' beigās tas beidzās ar apšaudi. Un nav pirmā reize, ka vienkārši šaudās. Kā arī, KKK bariņam ieročus deva neviens cits kā Superbee, domāju ka var atrast labāku. Runājot par @Mykat ienāca šodien on pamukt ar pārforsētu Volvo! Ļoti forši. Pienācis laiks dažus ''dmerus'' ne tikai izmest no statusa bet arī sodīt.

Runājot par to banu. Tas ir smieklīgi. Cik zemu ir jākrīt lai banotu iekš KOMŪNA par ddosu PRIVĀTĀ ts3 serverī? How stupid can u be?

Superbee sen jau ir jābūt zem bana, diemžēl paši vadošie cilvēki komūnā zin par viņa izdarībām. Bet viņš tikai ierēc, jo ir neaizskarams un var pīpēt katru cik grib, kur grib, un kad grib. Tas pats ar banošanu, un ieroču spawnošanu. Kā arī ļoti neitrāls līderis viņš ir. Cepuri nost. Nākamie kaut kādu padomju laiku čuvaki ienāks un arī tiks doti wepi un būs lielā pakošana! Wuhu!!

Situācijas ar palmu un patriotu, kas pagaidām vada nelegālo ir ļoti stulbas, jo redziet viņi pienāk pie secinājuma, nevis sisties ar rokām vai jebko bet es labāk izvilkšu emku un nopakošu vīrus melnā. Nelegālo uzraugu vaidzētu mainīt un dot iespēju pierādīt sevi nozarē ja nav to darījis kāds cits kas nav vadījis nelegālās , vai arī atstāt nelegālos pārziņus kas jau ir lietas kursā kā un kas notiek. Ir jāpienāk pie gala lēmuma @LightScribe un jāsāk stingrāka uzraudzība serverī, jo pagaidu situācija nav ciešama vairākkārt.

http://prntscr.com/oj3tki

trollēja abi, viens no nickiem augšā redzams, viens lejā, skats šodienā ar lszd situāciju.

EJ76g11.png

pirms 4 minūtēm , Kudys rakstīja:

Situācijas ar palmu un patriotu, kas pagaidām vada nelegālo ir ļoti stulbas, jo redziet viņi pienāk pie secinājuma, nevis sisties ar rokām vai jebko bet es labāk izvilkšu emku un nopakošu vīrus melnā. Nelegālo uzraugu vaidzētu mainīt un dot iespēju pierādīt sevi nozarē ja nav to darījis kāds cits kas nav vadījis nelegālās , vai arī atstāt nelegālos pārziņus kas jau ir lietas kursā kā un kas notiek. Ir jāpienāk pie gala lēmuma @LightScribe un jāsāk stingrāka uzraudzība serverī, jo pagaidu situācija nav ciešama vairākkārt.

Pagaidi, kāpēc es tieku pieminēts situācijā, KUR es neesmu bījis? Jā, es esmu čomiņš ar Palmiņu, tas, protams, nav noslēpums, bet tas nenozīmē to, ka es DM'oju kopā ar viņu vai vispār DMoju. 

pirms 12 minūtēm , Light rakstīja:

Es vēlos citu nelegālo vadību, kā arī nesaprotu ko tas @Mykat joprojām dara FMT bez nekādas saprašanas, arī man nepatīk tas ka vot nedaudz parunāt ar Palmiņu un PATRIOTU, kautko sajaukt or smth, izvilks pa katru sīkumu Mossberg or M4 un visus nošaus kas ir apkārt, man šādi gadījumi ir bijuši divreiz.

Please, tā situācija, kur mēs Tevi nošāvām bīja vienkārši tāds cancer, ko Tu tur izveidoji. Tu pienāc pie mums bārā pēc tā, kā tikāmies Ocean Dockos, mēs IC padomājām, ka jūs abi esat kaut kādi sīkie. + Tad kad mums bārā Beta bars pateica to, ka jūs strādājat abi zem viņiem, tad tas nozīmē to, ka jūs esat sīkas vienības. Un arī pēc tā, kad mēs Tev pateicām to, lai Tu vienkārši atpisies no mums, Tu sāki sekot - līdz ar ko arī pa Tevi es šāvu (necenšoties nogalināt). Beigās man ir tikai viens teikums - *Cenzēts* esi vai kā? 

Jā, es saprotu, ka bieži es Tev @Light atbildu ar to, ka Tev ir jāprasa tas Palmiņam. Vai esi aizdomājies kāpēc? Tikai tāpēc, ka viņš ir FMT lead un es esmu vienkāršs palīgs. Un arī serverī man ir mazāk pieeju nekā viņam. Es atbildu tikai par tām lietām, pie kurām man ir pieejas. Un DROP NPC man noteikti nav pieeju papildināt. Es nevaru ietekmēt palmiņu, lai ieiet on tikai priekš tevis. sorry. 

Piekrītu, jā. Mans čomiņš bišķi aizšāvis par tālu ar to šaudīšanos, par ko arī esmu ar viņu runājis, bet nu, kas Jums tur serverī šodien ir noticis - tiešām nezināšu, jo pagaidām pats savās mājās veidoju remontu un jau kuro dienu ņemos ar tapetēm un mēbelēm. 

Cits ts vai discord, bet ddosot nav forši @Middnes -_-. Vispār tev tika resetoti tēli, interjerus tev atgrieza atpakaļ @terijs , vēlāk atkal atņēma visus tos izdzēšot, jo tev nevajadzēja viņiem būt. Nevajadzēja ddosot pēc lieguma saņemšanas, vel šantažēji @Superbee savā ziņā. Teici, ja nedos unban, ddos nebeigsies, spried pats. Middnes, šantažēt tiešām nav forši, lai nu kādā mēra. Runā vienu, domā otru un dari vispār visu savādāk. Iesēj vel puķītes, ar tevi nav jēgas nemaz runāt par šādām tēmām, jo mēs jau neviens nekad neko neesam izdarijuši.

pirms 1 minūtes , EastSide rakstīja:

Cits ts vai discord, bet ddosot nav forši @Middnes -_-. Vispār tev tika resetoti tēli, interjerus tev atgrieza atpakaļ @terijs , vēlāk atkal atņēma visus tos izdzēšot, jo tev nevajadzēja viņiem būt. Nevajadzēja ddosot pēc lieguma saņemšanas, vel šantažēji @Superbee savā ziņā. Teici, ja nedos unban, ddos nebeigsies, spried pats. Middnes, šantažēt tiešām nav forši, lai nu kādā mēra. Runā vienu, domā otru un dari vispār visu savādāk. Iesēj vel puķītes, ar tevi nav jēgas nemaz runāt par šādām tēmām, jo mēs jau neviens nekad neko neesam izdarijuši.

Kāds iemesls bija characteru resetam vispār tādā gadījumā.

1 minute ago, EastSide said:

To, kad tu ar viņu kopā spēlē MAINKRAFTU nevajadzētu jau aizstāvēt, jo tu pats saproti, kad TS3 diršanās dēļ viņš man visu resetoja un LightScribe meta WPP iziņas, kuras pēc tam sūtija tev, lai sadirstu, kad turpinu viņu DDosot. Jā es jau augša teicu, kad ESMU VAINĪGS un neko nenoliedzu, bet tas nav sastīts ar TS3. Kā aŗī tu tak šodien teici, kad tā ir OOC aizskaršana un sanāk, kad es tev dzīvē ((PIEMĒRAM)) basketbola izlieku un tu par to apvainosies un protams bannosi? Neesi smieklīgs lūdzu. Un kāds sakars te ar INT atgriešanu? Ja tie INT bija uz John Paul ST, kur mēs visu erpojām/darijām un kaut ko piepisas.

pirms 1 minūtes , GamingPanda rakstīja:

Citus ddosot drīkst neatļaujot spēlēt/darīt to ko vēlas bet ambāli midnesiņu par to sodīt nedrīkst ;*( 

Kāds tam sakars ar MTA serveri? Ja tiktu ddosots ph tsā, droši bano, bet nejau PRIVĀTĀ ts serverī. Tu pat ne sūda nezini. Ko tu pļūti te es nesaprotu?

1 minute ago, GamingPanda said:

Citus ddosot drīkst neatļaujot spēlēt/darīt to ko vēlas bet ambāli midnesiņu par to sodīt nedrīkst ;*( 

Ja tu vispār nezini neko, tad nedirs šeit vispār iekšā.

Mazais pusīti .... Midnesins grib spelet mta ? GRIB ... ddosoja kādu kas GRIBĒJA darīt kaut ko internetā DDOSOJA... nu Tagad midnesins nedabūs to ko vins grib
loģiku saprast puika or ne ?

2 minutes ago, Middnes said:

Ja tu vispār nezini neko, tad nedirs šeit vispār iekšā.

Puišelīt es tavā vietā priecātos tik par banu un resetu ... var arī sanākt tā, ka tevi izmāca ar tavām pašām metodēm x999 :) bez prabļem 

3 minutes ago, GamingPanda said:

Puišelīt es tavā vietā priecātos tik par banu un resetu ... var arī sanākt tā, ka tevi izmāca ar tavām pašām metodēm x999 :) bez prabļem 

Tagad izskadro kāds šim visam ir Kntext? *Smej* *pasmej* *apdomajas*. Ja tu te nāci lieki iedirst, tad raksti lūdzu PM.

1 minute ago, Middnes said:

Tagad izskadro kāds šim visam ir Kntext? *Smej* *pasmej* *apdomajas*

Pilnīgi apdirsos huh ... uj kā sāp ... skrienu vēnas griezt ;( Stop abuse me 

/me uzrotī bikšu piedurknes un CMD ieraksta "/ping *insert Middnesa IP*"

Izskatās, ka viss cepiens tāpēc, ka kādu DDOS (kas ir nereāli low gājiens), pēc tam attiecīgi dabū pa pakaļu un tagad tāpēc dusmas uz visiem citiem, kas vainīgi. Gl.

0
 Advanced issues found

pirms 1 minūtes , Filipolv rakstīja:

/me uzrotī bikšu piedurknes un CMD ieraksta "/ping *insert Middnesa IP*"

Izskatās, ka viss cepiens tāpēc, ka kādu DDOS (kas ir nereāli low gājiens), pēc tam attiecīgi dabū pa pakaļu un tagad tāpēc dusmas uz visiem citiem, kas vainīgi. Gl.

haha nu muļķis esi tiešām. Tas ir pilnīgi tāpat kā tu ej nodmot cilvēkus kikā, bet tevi par to soda šeit. 

Just now, GamingPanda rakstīja:

Man liekas es tiko parāvu vēzi .... 

lizrly jā. Šausmas, labi vien ir. Bet tas ir pilnīgi tas pats, beidzot saproti, ka ddosots tika PRIVĀTĀ ts serverī. Ko tu te raksti ja neko nezini? 

1 hour ago, Middnes said:

Vēlos ierosināt jums Einara KUNGS! @LightScribe salabot UCP, jo ja IG tev ir uzlikts bans, tu nekādīgi netiec iekš UCP.PLAYHARD.LV un uzrāda šo - http://prntscr.com/oj3236

Tev vajag iemācīties lasīt, tur ir skaidri un gaiši rakstīts, kas ir jaizdara, lai tiktu iekšā UCP. Šāda sistēma ir ieviesta, lai atsijātu cilvēkus ar pārāku zemu IQ. Ja tomēr vēl tur ir mana vaina tad dari man to zināmu caur PM.

Par DDOS saņēmi to ko biji pelnījis, kaut vai tas nav saistīts ar spēli. Es domāju, ka cilvēkus, kas izvēlas šādā veidā kādu šantažēt var necienīt. Nākamreiz varbūt padomāsi divreiz "hakeri".

Ja viņš ir kādu DMojis tad raksti sūdzību nevis ieteikumu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this