Jump to content

a

Rollex

Sveiki visiem

Recommended Posts

Tātad sveiki datorspelētāji un mani draugi, Es esmu Mārtiņš man ir 20 gadi, dzīvoju es pašlaik Anglijā. 

Hobiji un aizraušanās.

No sirds cienu hip hopu. Ļoti bieži klausos tādus reperus kā Nātre,Grafomānu,Fakts, Ray'u, un daudzus citus. Nepadomājiet, ka esmu reperu fanāts, nē. Ļoti patīk eminema pirmās dziesmas,tas bija pirmais īstais reperis. It kā dziļas domas tajā nav, bet tās bija diezgan foršas, interesantas un ar humora pieskaņu. Pašu hip hopu klausos ilgi. Viss sākās ar eminem

albumu kasetē - ''Infinite''. Tēvs iedeva, kad bija apmēram pieci, varbūt seši gadi. It kā kasetes jau bija noiets etaps, bet uz diskiem tādas lietas atrast bija grūti. Nebija deficīts, vienkārši viņš neskraidīja pēc diskiem, ja ir pirmā iespēja, ko izmantot. Brīvajā laikā eju ārā, klausos HH,jeb top music. Patīk paspēlēt datoru apmeklēju treniņus''K1'' tā lai DayZ ja kāds nodir* var pa sņobeli iekraut utt. No spēlēm spēlēju tikai GTA: San Andreas. Ā, un vēl nedaudz paspēlēju CS 1.6. Neredzu jēgu pirkt spēles stīmā, jo naudas uz spēlēm ir žēl. Piemēram, kad man bija 60 $, es domāju - pirkt stīmā Simulātor vai nopirkt vienā MTA RP  serverī VIP statusu, vai iztērēt savādāk? Izlēmu pietaupīt un sakrāt vēl nedaudz. Galu galā nonācu pie normālas summas, par kuru nopirku MTB riteni. Ritenis joprojām ir perfekts, un nevīlos sevī, kad pirku to. 

Ja runāsim par mūziku tālāk, tad hip hops, pagaidām, ir vienīgais žanrs, kuru klausos patstāvīgi. Citi nekad nebija patikuši, jo hip hops ir dzeja, kas ko izsaka. Man nepatīk pops, kurā domas nav, toties ir tizlas deju kustības. Nepatīk roks, jo nekad nav piesaistījusi ģitārspēle. Neciešu elektronisko mūziku (izņemot reivu), trap mūziku. Kāpēc? Tas mēsls ir maziem bērniem. Protams, neciešu arī tādus cilvēkus kā Lils Veins, Dreiks. Nevaru izturēt arī to pretīgo Asapu apvienību (nezinu kas tur viņiem ir). Latvijas ''māksliniekus'' vispār nevar paciest. Nezinu kā sīkie un omītes var lūrēt to ugunsgrēku. Drīz vien būs mielas viesulis, tikai Latviešu versija. Tad problēma tur, tad to žmiedz nost, tad tam slikti, tad tam labi... Labi, neiedziļināšos tur, kur nepatīk ilgi palikt. 

Īsāk sakot - A'ye. Veiksmi projektam ar nākotni, kaut gan, kā man redzams kad visi cinās par to DayZ un mēģina pēc iespējas visu uz max uzlabot, te jau viss norit kā nākas tik dažas tehniskas huijņ**. Labi, cerams, atradīsim biedrus jeb cilvēkus šim komūnam. Veiksmi!