Jump to content

a


Sign in to follow this  
1K-27

[LSGD] Kad un kā zvanīt 911?

Recommended Posts

latest?cb=20170827024035

 

-Los Santos Glābšanas Dienests-

Īsā pamācība

 

Ārkārtas gadījumā zvanīšana 9-1-1 parasti ir pirmā prioritāte. Izņēmums būtu tāda tūlītēja rīcība, kas uzlabotu cilvēka izdzīvošanas iespējas. Piemērs tam būtu atbrīvot ūdenī iegremdētu bērnu.

Zvanot 9-1-1, esiet gatavs pārbaudīt un nosaukt savu atrašanās vietu. Fiksētais tālrunis piedāvā priekšrocības salīdzinājumā ar mobilo tālruni, jo tas automātiski nodrošina 9-1-1 operatoram adresi, no kuras zvanāt. Ņemot vērā ārkārtas situāciju, 9-1-1 operators var sniegt norādījumus, kā palīdzēt pacientam pirms dīkstāves, kamēr ierodas glābēji. Tas var ietvert virzienu, kā veikt CPR, vai kaut ko tik vienkāršu kā pacienta pagriešanu uz sāniem vai apģērba atpogāšanu.

Kad visi pirmsierašanās norādījumi ir izpildīti, veiciet darbības, kas var palīdzēt Glābšanas Dienestam Jūs atrast. Tas var būt, ieslēdzot lieveņa apgaismojumu vai liekot kādam doties tālāk/ārpus no notikuma vietas un novirzīt glābējus uz pacienta atrašanās vietu. Visbeidzot atcerieties, ka 9-1-1 attiecas uz ārkārtas situācijām. Vispārējai informācijai vai jautājumiem par Los Santos pilsētas pakalpojumiem zvanāmais numurs ir 3-1-1.

 

 

 

LOS SANTOS GLĀBŠANAS DIENESTS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×