Jump to content

a


Sign in to follow this  
Elvizzz

[Dzīves stāsts] Darius Newton

Recommended Posts

1984. gada 8. maijs

Šī diena Newton ģimenē iegāja ar Darius ierašanos Los Santos. Pirmais ko Darius ieraudzīja bija All Saints General Hospital dzemdību nodaļa.
Darius tur ieraudzija savus vecākus - Jake Newton un Amy Newton.

Par vecākiem

Jake Newton bija īsts veterāns savā amatā. Jake strādāja par mehāniķi kopš pabeidza mehāniķu kursus - 21. gada vecuma.
Par cik tas bija 20. gadsimts tajā brīdī Jake strādāja ar vecajiem vienkāršajiem auto modeļiem kur katrai detaļai var tikt klāt neizjaucot pus auto.

Amy Newton bija Sekretāre iekš Los Santos Bankas. Amy iekš bankas strādāja pietiekami ilgu laiku - 20. gadi. Par sekretāri Amy kļuva pat necerot uz šādu amatu.
Los Santos bankā nebija diez ko darbinieki, līdz ar to Bankas vadība izlēma, ka Amy piedāvās iespēju pakāpties karjeras kāpnēs un kļūt par Sekretāri

1987. gads

Darius'am augoties sāka iepatikties mazās rotaļu automašīnas. Sākot iet bērnudārzā viņš par katru cenu gribēja līdzi uz dārziņu paņemt kādu savu mašīnīti.
Jo bērnudārzā nu nekā nebija. Darius gāja Los Santos Bērnudārzā kurā nācās arī raudāt un ciest, dēļ citiem bērniem.

1990. gads 

Darius sācis iet skolā 1. klasē. Ziemas laikā Darius bija apslimis, un dēļ tā ka katra kavētā darba diena vecākiem maksā dārgi, Darius'a tēvs paņēma Darius'u līdzi uz darbu.
Kamēr tēvs strādāja tikmēr dēls staigāja pa servisa ofisu un pētija kas notiek. Darius'am pēkšņi nebija ko darīt tāpēc visu laiku centās ieskatīties iekš servisa zāles un iekļūt pie tēva.
Kad Darius'am tas izdevās tēvs parādija vienkāršākās lietas auto transportā pēc kā Darius pats gribēja to pamēģināt, bet tēvs to neļāva.

1999. gads

Darius pabeidzis 9. klasi, nolicis visus eksāmenus veiksmīgi un devies vidusskolas medībās. Darius ļooti gribēja iet tēva pēdās, kam Tēvs un Māte piekrita.
Darius pieteicās uz Vidusskolu, kur paralēli var apgūt arī profesiju. Darius'a tēvam bija atgadījusies problēma ar roku, un auto bija problēma ar izdegušu spuldzi.
Tēvam ar salauztu roku būtu problemātiski to nomainīt tapēc Darius visu ņēma savās rokās un nomainija tēva auto Lampas spuldzi.

2002. gads

Darius gandrīz pabeidzis Vidējo-Profesionālo izglītību, kad tēvs viņam nopērk projekta auto, lai Darius varētu trenēties.
Darius'a pirmais auto bija 1994. gada Honda Civic 1.3L, lai arī kā Darius gribētu BMW, bet līdz tam bija vel jaaug.

2005. gads

Darius pabeidzis vidusskolu, kā arī ieguvis B kategorijas autovadītāja apliecību. Newton'a jaunais cilvēks nopirka BMW 518, kuram viņš bija veicis motora swap no 1.8L uz 2.5L. 
Darius pirmos pilngadības gadus strādāja prastās vietās lai spētu atsperties tālākai izaugsmei. Darius strādāja vietējā elektronikas veikalā par pārdevēju.

2008. gads

Jauns gads jaunas iespējas. Darius atradis sev darba vietu iekš privāta uzņēmuma un iekārtojies par Jauno mehāniķi. Darius savam darbam pieķēries ļoti nopietni.
Visu centās izdarīt tā, lai auto īpašnieks būtu laimīgs ar ieguldīto naudu šajā uzlabojumā/papildinājumā. Mehāniķa darbiņš Darius'am ļoti veiksmīgi bija pakļāvies un negrasijās viņu nodot.

2011-****. gads

Darius ievācas nopietnākā uzņēmumā Los Santos Auto Konfiscētuvē (turpmāk LSAK) . Konfiscētuvē Darius'u uzņēma ļoti laipni. Tieši tajā brīdī nebija neviena aktīva Mehāniķa, ne Los Santos ne pašā LSAK. LSAK bija nopietnāka organizācija un šeit bija sevi jau jāpierāda ar to kāds cilvēks tu esi izciešot Pārbaudes Laiku. Pēc pārbaudes laika Darius nāca klajā ar piedāvājumu valdei.
LSAK nebija veicies ar strādīgiem konfiscētājiem un Darius piedāvāja kļūt par Mehāniķi/Konfiscētāju. Pēc Darius uzdarbošanās Konfiscētāja amatā, netikai nomesti vairs tik daudz auto kā bija iepriekš. Darius'u pēc labi pavadīta laika Mehānikis/Konfiscētājs amatā priekšniecība lēma paaugstināt amatā par Servisa uzraugu. Pašlaik Darius pārvietojas ar pelēcīgu Audi A6 Quattro.

11.08.19

Darius'u neapmierināja ilgi krātais auto un izdomāja to pārdot, pēc kā iekrita lielos mīnusos, bet pielietojot nelielu piepūli atguva
tos pārpērkot sataisot un pārdodot konfiscētuves izsolē izliktos auto. Darius pašlaik tiecas pēc neredzētām virsotnēm.

http://prntscr.com/op3rs2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×