Jump to content

a

Sign in to follow this  
[Name]auns

Čau :)

Recommended Posts

Labrīt, Labdien jeb Labvakar :)

Sveiki, PlayHard lietotāji. 
Tātad mani sauc Roberts (uzvārdu nerakstīšu, jo visiem nevaig zināt sīku info), esmu 20 gadus vecs, esmu dzīvespriecīgs, sportisks, diezgan runīgs, pārsvarā mierīgs un cenšos savas domas paturēt pie sevis. Esmu cilvēks ar galvu uz pleciem, ir diezgan laba spēja domāt loģiski. Saldū dzīvoju jau kādus 17 gadus, Šobrīd esmu pārvācies uz Liepāju. Bet īsuma par mani, man patīk iedzert aliņus, uzspīpēt, Nu daudziem patīk iedzert kādu aliņu , kā nekā liekas kad esi uzreiz vīrišķīgāks, Man vienīgi nepatīk tādi cilvēki kur blato kad viņi baigi tur esot nodzerušies utt, tas vienkārši tā riebjas . :/ Bet nu cenšos ignorēt tādus.

Tātad par CS

Cs niks - auns

Cs jau kapāju ~7-8 gadus, protams ar pauzēm.
Pārsvarā spēlēju DD2 serverus , agrāk iepatikās War3 jeb šo csdm.
Par PlayHard uzzināju tad kad es iegāju pameklēt kādu dd2 serveri, Nebija kur spēlēt, izdomāju izmēģināt šo komunu, Nu iepatikas kad nav pārāk kiddisks taka dažos citos.

Hobiji

Tātad mani hobiji ir sports, cs, izklaide/atpūšanās ar draugiem.
Nodarbojos ar brīvo cīņu, nu jau kādus gadus četrus/piecus. Vasarā ar draugiem uzraujam basketbolu, futbolu, dažkārt pasēžam un iedzeram kopā aliņu utt. Nu tie hobiji man iznāk tikai pa brīvdienām , kā nekā darbs arī ir svarīgs dzīvē, Kā tad savādāk maizīti nopelnis ja nestrādās :D

Noteikti, nebija labi pastāstīts bet nu centos kautko jau uzdrukāt par sevi :)