Jump to content

a

Sign in to follow this  
Bets.

Ieteikums - rp ar dashcam, negodigi?

Recommended Posts

Labdien playhard lomuspēles servera spēlētāji! Man ir ļoti sasāpējusies tēma par LSPD dashcam “rp” kad tiem dod NEREĀLU advantage kā arī izslēdz termina “revenge-killing” & “ metagaming” jēgu. 

Izveidosim visparastāko situāciju. Ir kāds nelegālais spēlētājs kurš iekļūst apšaudē ar policistiem un tos nogalina. Viņš pārliecinās ka apkārt neviena cita nebija un zin ka ir vienigais. 

Kas notiek tālāk un kas man tik ļoti ir sasāpējies?

Tālāk šo cilvēku arestēs visticamāk ka tie paši policisti jo to “dashcam” to fiksēja. Tas ir pret Metagaming terminu un es vēl strīdētos par revenge-killing. Tā ir negodīga priekšrocība.

Ko es iesaku?

Ja apšaudē novāc visus uz vietas esošos policistus un tā nav gluži notikusi blakus domei, tad nedrīkst lietot “dashcam” kā argumentu arestam vai sasaistei ar to situāciju.

pirms 9 minūtēm , VitoSkaleto rakstīja:

PAR ,apnika jau ka sikais Esl0hs mgo ar savu dashcam.

neko neesmu emgojis skelet muļķi, tas ka tu tēlo big erperi un ooc čatā dirsies nenozīme ka visi citi ir sliktie.

Es pieņemu, ka šis ieteikums ir bāzēts uz šīs dienas situāciju, un man ir vairāki argumenti, kāpēc manuprāt, šāds ieteikums nebūtu jāapstiprina.

1. Noziegums (iespējams) notiek ļoti publiskā vietā un šeit tiek attēlota lomuspēle, kurā attiecīgi attēlojam reālo dzīvi. Tur būtu liels skaits liecinieku un iespējams - novērošanas kameras. Pēc šaudīšanās šādā vietā maģiska visu pierādījumu izzušana ir neiespējama un pašlaik būtu iespējama tikai dēļ cilvēku trūkuma, kas noved pie nākamā punkta.

2. LAPD ir ļoti liels skaits virsnieku, un apšaudē būtu nevis trīs, bet trīsdesmit virsnieki, kas šeit nav iespējams, jo trūkst cilvēku. Kamēr tu šautu tos videoreģistratorus, tajā vietā būtu pilns ar virsniekiem un šāvējiem tas beigtos bēdīgi.

3. Dashcam sašaušana nekādā veidā neizdzēš to, kas tajā ir ierakstīts. Protams - šis nav CSI vai Hawaii 5-0 un mūsu dashcami nerāda dispatch uz ekrāna - bet SD kartei trāpīt ar šāvienu iespēja ir diezgan maza.

tl;dr - tu nevari atgriezt to, ko izdari ļoti publiskā vietā, jo tas nav iespējams - gang rajons, vai nē. 

Visas augstākās atbildes ir no situācijā iesaistītajiem, kuriem šāda ieteikuma apstiprināšana būtu ļoti, ļoti izdevīga.

2 minutes ago, keyboard said:

Es pieņemu, ka šis ieteikums ir bāzēts uz šīs dienas situāciju, un man ir vairāki argumenti, kāpēc manuprāt, šāds ieteikums nebūtu jāapstiprina.

1. Noziegums (iespējams) notiek ļoti publiskā vietā un šeit tiek attēlota lomuspēle, kurā attiecīgi attēlojam reālo dzīvi. Tur būtu liels skaits liecinieku un iespējams - novērošanas kameras. Pēc šaudīšanās šādā vietā maģiska visu pierādījumu izzušana ir neiespējama un pašlaik būtu iespējama tikai dēļ cilvēku trūkuma, kas noved pie nākamā punkta.

2. LAPD ir ļoti liels skaits virsnieku, un apšaudē būtu nevis trīs, bet trīsdesmit virsnieki, kas šeit nav iespējams, jo trūkst cilvēku. Kamēr tu šautu tos videoreģistratorus, tajā vietā būtu pilns ar virsniekiem un šāvējiem tas beigtos bēdīgi.

3. Dashcam sašaušana nekādā veidā neizdzēš to, kas tajā ir ierakstīts. Protams - šis nav CSI vai Hawaii 5-0 un mūsu dashcami nerāda dispatch uz ekrāna - bet SD kartei trāpīt ar šāvienu iespēja ir diezgan maza.

tl;dr - tu nevari atgriezt to, ko izdari ļoti publiskā vietā, jo tas nav iespējams - gang rajons, vai nē. 

Visas augstākās atbildes ir no situācijā iesaistītajiem, kuriem šāda ieteikuma apstiprināšana būtu ļoti, ļoti izdevīga.

Tev labāk patīk ķert rs haulnieku vai biežāk kā reizi mēnesī piedalīties apšaudē? Mēs te visi esam lai izklaidētos, nevis nogarlaikotos. Šad tad jau drīkst.

pirms 7 minūtēm , Bets. rakstīja:

Tev labāk patīk ķert rs haulnieku vai biežāk kā reizi mēnesī piedalīties apšaudē? Mēs te visi esam lai izklaidētos, nevis nogarlaikotos. Šad tad jau drīkst.

Es taču to nenoliedzu, vienkārši izsaku savas domas par šādu noteikumu!

PAR TĒMU 

Mēs paši tos dashcam skatīties nevaram, bet gan kāds cits no PD kurš tur nebija, un tālāk viņš paziņo mums. Respektīvi tas nav RK, jo tā jau ir cita situācija un mums nesaka ''Tevi nosava un mes zinam kas tie ir pec dashcam''

Tik pat labi, kāpēc jums visu laiku ir PK arī ir advantage, un pamatojums ir ''Baigais čakars tur, baigi *Cenzēts* viss f3'' utt. Tas ir pilnīgi tas pats, jūs nošaujat visus mentus kas ir on un domājat, ka viss tiksiet cauri.

OTRKĀRT kā jūs nošaujat mentus? Tākā tīrākie lowrperi jeb VitoSkaleto un GirtsMokka, ne no kurienes izvelk uzi or tec9 un nosprayo visus. Protams tas nav jāerpo bet tas ir jāmaina, jo UZI vai TEC9 kabatā neieliksi un tā pa kluso neizvilksi.

TREŠKĀRT kā jau minēja keyboards šeit ir mazs sastāvs PD darbinieku, apšaudē būtu daudz vairāk PD darbinieku, piemēram LSRP būtu ducis viņu. Dashcam ir tas pats kas novērošanas kamera, identiska lieta. Un bieži vien daudz ko redz tajos ierakstos, kā arī pie IGS arī ir kamera kas jūs šā vai tā redzēja, + liecinieki.

pirms 6 minūtēm , GirtsMoka rakstīja:

Seifus ar mkām/bisēm arī nevar atšaut tik viegli kā jūs domājat, tas lielākoties ir neiespējami. (think)

kads sim tekstam ir konteksts, par rokudzelziem? nu administracija ari piekrit ka lode aizietu galigi greizi.

@Bets. nav jēgas dzekin strīdeties par šo tēmu, jo pēc 2-3 dienām būs jau 4 lapa, kuru piespsmos LSPD chalishi.

Tulīt LSPD guru chuvaki spamos par to, kad ieraksts automatiski nokļust departamenta (ja es saprotu, kad tas tā darās rl, bet tas viss ir sūds). Un šeit nav reala dzive, atta braļukas.

Šeit tu man nesac *Cenzēts*, par LAPD, jo tu Lv:rp neko tadu normali nesabidisi

9 minutes ago, eslains said:

PAR TĒMU 

Mēs paši tos dashcam skatīties nevaram, bet gan kāds cits no PD kurš tur nebija, un tālāk viņš paziņo mums. Respektīvi tas nav RK, jo tā jau ir cita situācija un mums nesaka ''Tevi nosava un mes zinam kas tie ir pec dashcam''

Tik pat labi, kāpēc jums visu laiku ir PK arī ir advantage, un pamatojums ir ''Baigais čakars tur, baigi *Cenzēts* viss f3'' utt. Tas ir pilnīgi tas pats, jūs nošaujat visus mentus kas ir on un domājat, ka viss tiksiet cauri.

OTRKĀRT kā jūs nošaujat mentus? Tākā tīrākie lowrperi jeb VitoSkaleto un GirtsMokka, ne no kurienes izvelk uzi or tec9 un nosprayo visus. Protams tas nav jāerpo bet tas ir jāmaina, jo UZI vai TEC9 kabatā neieliksi un tā pa kluso neizvilksi.

TREŠKĀRT kā jau minēja keyboards šeit ir mazs sastāvs PD darbinieku, apšaudē būtu daudz vairāk PD darbinieku, piemēram LSRP būtu ducis viņu. Dashcam ir tas pats kas novērošanas kamera, identiska lieta. Un bieži vien daudz ko redz tajos ierakstos, kā arī pie IGS arī ir kamera kas jūs šā vai tā redzēja, + liecinieki.

Nē. Lsrp tikai pēc apšaudes atbraukti vēl vienības divas. Tur uz cilvēku neseko visi pieejamie, bieži vien man ir gadijies tikai 1-2 ekipāžas.

pirms 2 minūtēm , Skeips rakstīja:

@Bets. nav jēgas dzekin strīdeties par šo tēmu, jo pēc 2-3 dienām būs jau 4 lapa, kuru piespsmos LSPD chalishi.

Tulīt LSPD guru chuvaki spamos par to, kad ieraksts automatiski nokļust departamenta (ja es saprotu, kad tas tā darās rl, bet tas viss ir sūds). Un šeit nav reala dzive, atta braļukas.

ka jau rakstiju, isteniba dashcam ir tas pats kas liecinieki vai noversonas kameras, par tam gan neviens nesudzas, bet par dashcam gan

@Bets. stāvēju tur jo tu pats zini kādas attiecības ir baikeriem ar pd + jus ic man diezgan daudz dirsat virsu, bet LSRP shootoutos ir diezgan daudz ekipazas, tas ir fakts, kadas cetras piecas or smth, un parasti tur vieniba ari ir divi cuvaki nevis viens, respektivi tris mahas tris menti, bet dzive ja ar baikeriem butu tada pagatne butu vel vairak koperu.

1 minute ago, eslains said:

ka jau rakstiju, isteniba dashcam ir tas pats kas liecinieki vai noversonas kameras, par tam gan neviens nesudzas, bet par dashcam gan

Bet tu tak saproti, kad pats @EastSide gvelza, kad nav jaerpo, to, kas nav?

Just now, Skeips rakstīja:

Bet tu tak saproti, kad pats @EastSide gvelza, kad nav jaerpo, to, kas nav?

bet pie igs jau ir kameras :D un dashcam tu ka itemu or smth nevari ielikt, bet tads tur butu, tas ir tapat ka pateikt ka pd auto nav gps

Posted (edited)
15 minutes ago, eslains said:

jo UZI vai TEC9 kabatā neieliksi un tā pa kluso neizvilksi.

nenormāli sad! tu laikam neapzinies to, ka ieročus īstenībā neliek kabatā, bet parasti aiz jostas, un tec-9 vai uzi tur ir mierigi ielikt.
so please men shat ap par šo.

Edited by Bonijs//Onyx
aiz jostas

3 minutes ago, eslains said:

bet pie igs jau ir kameras :D un dashcam tu ka itemu or smth nevari ielikt, bet tads tur butu, tas ir tapat ka pateikt ka pd auto nav gps

Nu labi, jo kops sodienas pie gangsteru rajoniem sēdes vecas tantinjas un bērni pie laukumiem, kas atkal pastastis par apsaudi, kad nometis kads no barinja kedas.

Ja jau LSPD kaut ko tādu erpo, tad gangsteriem rajonos viss ir iespejams

pirms 5 minūtēm , Bonijs//Onyx rakstīja:

nenormāli sad! tu laikam neapzinies to, ka ieročus īstenībā neliek kabatā, bet parasti jostas vietā, un tec-9 vai uzi tur ir mierigi ielikt.
so please men shat ap par šo.

ka kursh comin, dazi ari liek kabata kaut kadus handgun, man jautajums vai tu vispar zini cik liels ir uzi?

@Skeips neko nepadaris, visos gas stations ir kameras, pie igs tur pat kamera ir ka items. 

@Bonijs//Onyx

http://prntscr.com/oq714z

si nosaukums ir pocket handgun, un tadu actually liek kabatas nevis aiz kkadas jostas, pat ja tu UZI vari ielikt tur KAMĒR tu tik palielu stroķi izvilksi no savas jostas, tikmēr tas sen jau būtu pamanīts, nevis no plika gaisa izvilkt spray mašīnu un visus nokurīt, jo redzi nav jaerpo.

ja piekritu vajag nemt nost dashcam jo profitu no ta gust tikai PD!  *man visam masinam ari bija rakstits dashcam ielikts bet tapat nevaru uzinat kurs masinas zog man*

14 minutes ago, eslains said:

si nosaukums ir pocket handgun, un tadu actually liek kabatas nevis aiz kkadas jostas, pat ja tu UZI vari ielikt tur KAMĒR tu tik palielu stroķi izvilksi no savas jostas, tikmēr tas sen jau būtu pamanīts, nevis no plika gaisa izvilkt spray mašīnu un visus nokurīt, jo redzi nav jaerpo.

dead piemērs.

Uzi izmēri
44.5cm garš, 3,5kg smags.

Type 81 Assault rifle Barrel lenght ir 44.5cm garš.

Micro Uzi izmēri
24cm garš 1,7kg bez magazīna.

Desert Eagle ir pat garāgs par šo uzi.
http://prntscr.com/oq74yi

25 minutes ago, jex said:

ja piekritu vajag nemt nost dashcam jo profitu no ta gust tikai PD!  *man visam masinam ari bija rakstits dashcam ielikts bet tapat nevaru uzinat kurs masinas zog man*

atsuti ss, kur norpots kaaa ieliec un pateikshu kas nozaga