Jump to content

a

Sign in to follow this  
keyboard

[Ieteikums - noteikumu izmaiņas] CK noteikumi

Recommended Posts

Uzreiz pie lietas. Es uzskatu, ka nelegālo frakciju noteikumi par CK saņemšanu nāves gadījumā ir nedaudz netaisni pret spēlētājiem, kuri grupējumā neatrodas. Noteikumu gan man ir problēma atrast, bet kaut kur tāds bija. Principā tas norāda, ka nelegālo frakciju dalībnieki nevar saņemt CK nāves gadījumā.

Es saprotu domu aiz šī noteikuma, jo tādējādi izjaukt nelegālo frakciju būtu pārāk viegli un tas samazinātu apšaudes - visi no tām baidītos. Tomēr es iesaku veikt labojumu šajā ieteikumā. Persona, kas atrodas nelegālajā frakcijā nevar saņemt CK, izņemot, ja tā ir izrādījusi konkrētu vienaldzību pret tēla dzīvību ("disregard of life").

Šādā stadijā noteikums ļauj nelegālās frakcijas pilsonim principā četru purnu gunpointā piecelties un sākt visus kurīt nost, jo kāpēc nē? Ieroči vairs nav tik dārgi; tādējādi var izvairīties no cietuma, jo vieglāk taču respawnoties; nav jārpo. 

Īsumā: Nelegālo frakciju dalībniekiem nāves gadījumā izsniegt CK tad, ja tie izrāda vienaldzību pret sava tēla dzīvību. Pārējo var atstāt, kā bija.

pirms 1 minūtes , Skeips rakstīja:

Atbalstu, ja LSPD tieši tas pats notiks.

LSPD tu nevari izrādīt vienaldzību pret tēlu, bet piemēram iet nelegālāja 24/7 kurīt mentus šaut civilos tas jau ir diezgan dīvaini, bet LSPD var arī ieviest pilnīgi to pašu.

Par ieteikumu viennozīmīgi atbalstu, ŠIS ir liels advantage nelegālajām frakcijām, kā Beta frakcijai kurai ieroču ir vairāk nekā serverim kopā un ja nomirsti vienalga, paņem wepu un turpini. Dzīvē baikeri nekurītu nost trīs mentus pie kamerām it sevišķi. ( TIKAI PIEMĒRS ) Šis būtu tiešām ļoti labs.

ka vienmer diezgan veseligs ieteikums, nav invaliidu argumentu

iesaku atbildiiKajiem personai ieskatiit.

Sveiki, sekojoši atbalstu ieteikumu bet tam pašam jānotiek lspd ja nošauj rpiskā sitācijā ck vai fpk pd darbiniekam ja vnk apšaude var fpk or vnk pk atkarībā no situācijas 

Jo mūkot no PD nomirsti tev CK why?

Lai arī pd ir tad CK šobrīd visi noteikumi tiek vērsti PD pa labu

Man čomu ments ierakstija db nezinot ne vārdu ne uzvārdu tika ierakstīts virsnieka slepkavība wtf vnk  sekojoši cilvēks atsakās rpot viņu iemet jail.

Kautvai pirmais sitāciju ar MG auzsāja tieši ments

Piem nobliez mentu viņš neerpos jo redz bebij rpiski un tadi citāti kā Paklusē ja nezini situāciju.

Es pat nerunāju par tiem sodiem ko met lspd 15k+ 

GAIDU DOWNVOTE NO STAFF UN LSPD

EDIT: Ja pd darbinieku nošauj darba laikā tad kick no f un vārda maiņa proti fpk

pirms 4 minūtēm , artursz1 rakstīja:

EDIT: Ja pd darbinieku nošauj darba laikā tad kick no f un vārda maiņa proti fpk

FPK neietilpst izmešana no f3. Izlasi noteikumus lūdzu. Mans viedoklis par šo visu ir šāds : pamainīt CK sistēmu, lai cilvēks nezaudētu stundas CK dēļ. Lai paliek CK par miršanu no PD lodes, vai bēgot tiem, kuri nav neleg. F3, jo tas liks viņiem piedomāt pie tā, ka cilvēks BEZ IEMESLA NEBĒG no policijas. Par pārējo nezinu... neitrāls palikšu - kā ir, tā lai paliek.

pirms 30 minūtēm , artursz1 rakstīja:

Sveiki, sekojoši atbalstu ieteikumu bet tam pašam jānotiek lspd ja nošauj rpiskā sitācijā ck vai fpk pd darbiniekam ja vnk apšaude var fpk or vnk pk atkarībā no situācijas 

Jo mūkot no PD nomirsti tev CK why?

Lai arī pd ir tad CK šobrīd visi noteikumi tiek vērsti PD pa labu

Man čomu ments ierakstija db nezinot ne vārdu ne uzvārdu tika ierakstīts virsnieka slepkavība wtf vnk  sekojoši cilvēks atsakās rpot viņu iemet jail.

Kautvai pirmais sitāciju ar MG auzsāja tieši ments

Piem nobliez mentu viņš neerpos jo redz bebij rpiski un tadi citāti kā Paklusē ja nezini situāciju.

Es pat nerunāju par tiem sodiem ko met lspd 15k+ 

GAIDU DOWNVOTE NO STAFF UN LSPD

ko tu te pļūti vispār? tevi vispār izbanot vajadzētu ar saviem 2fps un mūžīgo raudāšanu ooc

tagad pd ir sliktie jo tev iedevuši ticketus, šausmas.

M649v7D.png

un šādi katru situāciju, vajadzētu noteikumu lai tādus kā tu kas visu laiku ic situācija raksta ooc vienkārši bano.

pirms 14 minūtēm , jex rakstīja:

kapec ir tik gruti vienkarsi nebegt no policijas, braukt uz 60 ,nesaut nevienu, un vienkarsi normali spelet? 

ka tad illegal rp? varbut aizliegt vispar noziedzibu ar ooc noteikumiem???

52 minutes ago, Brodyaga said:

ka tad illegal rp? varbut aizliegt vispar noziedzibu ar ooc noteikumiem???

jap, nebutu problemas tad!

5 hours ago, Skeips said:

Tu jau pats esi viena liela problema xd. Māci, lai neviens nemuk no LSPD un brauc uz 60, bet pats LightScribe maksa naudu par krutajam tachkam, kas velk uz 300. #NāvePirkteņiem.

man lights nav forsejis jau no janvara! jauns rekords man! braukaju ar lenajam masinam tagad