Jump to content

a

Sign in to follow this  
Light

[LSPD] Anthony Lawrence

Recommended Posts

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

• Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
  • Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
  • Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 Posms ; Personālā Informācija |

Uzvārds, Vārds:  Lawrence, Anthony
Dzimums: Vīrietis.
Dzimšanas datums:  1998 gada, 12 janvāris.
Dzimšanas vieta: Washington General Hospital.

Pilsonība: Amerikānis.
Dzīvesvieta: San Andreas Blvd:Los Santos
Štats: ASV
Tālrunis: 578810

| 2 Posms ; Izglītība |

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos)
     Augstskola [ ]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [ ]; Doktora []
Iepriekšējā darba vieta: Los Santos Apsardzes Birojs 
Pašreizējā darba vieta: Darba Meklējumos
Iegūtie sertifikāti: Sporta Akadēmijas Beigšana.

| 3 Posms ; Jautājumi |

Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums):  Es vēlos kļūt par Policijas Departmenta Virsnieku, vairāku iemeslu dēļ, viens no tiem ir tas, ka esmu gatavs palīdzēt Los Santos pilsētai, to aizsargāt, redzot to ka ikdienā te pārvietojās neskaitāmi dzērāj šoferi un tiek veikti vairāki noziegumi, es pats esmu gatavs riskēt ar savu dzīvību Los Santos pilsētas labā. Esmu jau saskāries ar līdzīgu darbu iepriekš kad vēl strādāju Apsardzes Birojā, kā arī šis darbs mani ir motivējis nekad nepadoties un sniegties pēc saviem mērķiem, ar šo pieteikumu centīšos izpildīt manu sapni strādāt Policijas Departmenta un Los Santos Pilsētas labā to aizsargājot un kļūstot par likumsargu.
Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Mani būtu jāpieņem Policijas Departmentā, daudzu iemeslu pēc, viens no tiem ir tas, ka es sniedzos pēc saviem mērķiem, neatmetot tiem ar roku, un arī tas, ka esmu gatavs strādāt Pilsētas labā. Spēšu komunicēt ar kolēģiem, tos respektēšu, kā visus apkārtējos, neatteikšos palīdzēt, un man būs vienalga kāds tas ir cilvēks, jo visi mēs esam vienādi.

| 4 Posms ; Zvērests |

Es, [Anthony Lawrence] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

Iesūtīšanas Datums: Sestdiena/10 augusts/2019.gads
Paraksts: A.Lawrence

(( | 5 Posms ; OOC Information | ))

Vārds: Nikolass
Vecums: 13
In-Game UCP vārds: Light
Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Jā.
Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Es pametu LSPD viena iemesla pēc, kas bija spēlētāju trūkums, tagad esmu sapratis ka tas vairs man nebūs šķērslis.
Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?:  Nē, neesmu.
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā, spēšu.

Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Protu apieties.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jap.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/TAWCgB7

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this