Jump to content

a

Sign in to follow this  
Ralfinsh

[GM] Ralfinsh

Recommended Posts

Grd9mcK.png

Prasības

- Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas - Ir

- Jābūt vismaz 100 sakarīgiem ierakstiem forumā - Nav, bet būs nav problēmas

- Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt: 2 - Nav pārsniegts

-  Jābūt vismaz 16 gadus vecam - Esmu

- Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī - Nav

- Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100 stundām - Nav gan 100, bet aktīvi spēlēju un spēlēšu.

Anketa

Tavs vārds: Rafaels

Vecums: 17

Izveidoto tēlu vārdi, un frakcijas kurās tie darbojas: James Garnett

Pieredze Roleplay jomā: Apmēram 5 gadi , Roleplay ir vienīgais ko vispār spēlēju.. ļoti reti ieeju CS 1.6 vēl , bet tas tā neintresē.. tapēc jā RPot man patīk..

GameMaster pieredze citos projektos: Ir pieredze bijusi daudz dažādos Roleplay serveros , esmu pats savu veidojis, bet sapratu, kad tas nav priekš manis.

Vai esat tikts ieslodzīts administratīvajā cietumā(aJail)? Ja esat, tad par ko?: Nēesmu

Personāžu statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats: https://files.fm/u/2tbdehaa#/view/mta-screen_2019-08-12_18-46-32.png

Links uz sasveicināšanos: Nav, bet ja to vajag varu izdarīt.

Ko spēsi darīt servera labā, būdams GameMaster's?: Darīšu visu ko liks augstāk stāvošas personas , palīdzēšu cilvēkiem kā spēšu , apmācīšu cilvēkus kuriem ar RP nav uz Tu , mēģināšu padarīt serveri pēc iespējas ar lielāku RP līmeni , darīšu visu, kas manos spēkos.

Kāpēc vēlies būt GameMaster's tieši šajā projektā?: Mani piesaista šajā serverī viss.  Piesaista arī tas gan šajā komunā ir vienmēr aktivitāte, lai arī kas būtu noticis, cilvēki šeit atgriežās un tiešām mēģina atveidot pietiekami labu erperi, protams ka ne visi :D Bet tos vaig tikai apmācīt... 

Motivācijas vēstule: Es spēlēju Roleplay ļoti ilgi, lai būtu 100% pārliecināts, ka spēšu apmācīt jauniņos un dalīties ar savām prasmēm, darīšu visu kas savos spēkos, lai padarītu servera roleplay iekš servera tā, lai nebūtu neviena, kas būtu nepietiekamās RolePlay zināšanās, lai spētu atveidot un izprast situāciju jebkurā RP situācijā. Spēšu uzklausīt jebkura cilvēka problēmas iekš RolePlay un izskaidrot viņam visu ko viņš nesaprot vai neprot, un palīdzēt jebkurā brīdī uzklausīt mierīgi. Pats arī personīgi vēlos, lai serverī nebūtu troļļi, bet tādi vienmēr būs un man tur neko nepadarīt, jo tādi cilvēki bija, ir un būs, bet apsolos tiem kuri vēlas izbaudīt RP tā, lai viņiem netraucētu spēlētāji, kuri nevēlas spēlēt un vēlas patraucēt, kādam RP, tā lai būtu tādi mazāk sastopami un vairāk tādi, kuri meklē patīkamu RP ar citu spēlētāju un spēt attēlot savu RP tā, kā viņi bija iztēlojušies to un, lai spētu attēlot savu iztēloto personāžu.

Cik daudz laika spēsiet veltīt GameMaster darbam serverī?: Apmēram 6/7 stundas dienā un vēl pa nakti.

Kā Jūs vērtētu savu Roleplay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu: 8 balles , manuprāt mans RP līmenis nav ne augsts , ne zems , tāpēc lieku sev 8, grūti pašam sevi novērtēt

Vai apstiprinat visu iepriekš minēto?: .

Vai apzinaties to, ka - ja sniegtā informācija ir maldīga, tad Jums netiks piešķirta otrā iespēja, lai pieteiktos šim amatam?: Apzinos.

pirms 2 stundām , Ralfinsh rakstīja:

Nēesmu

manuprāt mans RP līmenis nav ne augsts , ne zems

Apmēram 6/7 stundas dienā un vēl pa nakti.

sis visu izsaka

ne paldies 

pirms 39 minūtēm , keyboard rakstīja:

sis visu izsaka

ne paldies 

Šis. 
Neņem ļaunā, bet šoreiz būs ANTI, pirmo reizi redzu.