Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Sign in to follow this  
StreboR

Sveicieni visiem Playhardistiem!

Recommended Posts

Nedaudz Par Sevi Un Playhard Projektu.

Mani sauc Roberts Strīķis un es dzīvoju Jelgavā. Nedaudz pastāstīšu par sevi, ko varēšu. Tātad, esmu 20 gadus vecs. Drīz jau būšu 21 gadus vecs, bet tas tā zināšanai, jo neviens netic, ka esmu tik vecs, vienmēr skolā tiek man prasīts: "cik gadus vecs esmu", jo īstajā dzīvē teiktu, ka man būtu kādi, nezinu tur 15-16 gadi vai mazāk. Bet stāsts ne pa to. Tātad, turpināšu tālāk, kur es atradu vispār šo projektu un ko es pirmo sāku spēlēt no šiem visiem serveriem. Tātad, par šo projektu es biju uzzinājis no youtube video skatoties latviešu dayz un roleplay, kas bija sen, sen atpakaļ, tāpēc jā. Un pirmais serveris ko es biju spēlējis bija Playhard MTA DayZ vai nu MTA Roleplay īsti vairs neatceros, jo tas bija jau kādu laiciņu atpakaļ. Bet viens no tiem serveriem tiešām bija. Mani hobiji principā ir zīmēšana, makšķerēšāna, visādi sporta veidi un spēles. Skaitot, novuss, šahs, dambrete, šautriņu mešana, basketbols, futbols, florbols, volejbols, augstlēgšana un tā varētu turpināt principā visu no tiem izbaudu. Savā brīvajā laikā es pārsvarā klausos mūziku, editoju visādus logo un pārējās lietas "Adobe Photoshop" un spēlēju basketbolu ārā, un uzspēlēju protams arī kādas datorspēles, dažnedažādas datorspēles, kas vien tik var būt atrastas internetā. Es spēlēju uz šādām platformām, Steam, Blizzard, Origin, Mojang un vēl daudzas citas.

Datorspēles Un Datori.

Kā jau pirmīt pieminēju, ka spēlēju daznedažādas datorspēles uz visādām platformām. Uz Steam pārsvarā spēlēju, CSGO jeb Counter Strike Global Offensive, dažos serveros esmu bijis banots, tāpēc ka, daudzi domāja, ka es čītoju un hakoju, tāpēc mani prosta nobano pērmanentā vai uz dažām dienām public serveros. Pēdējais ranks kas man vēl joprojām ir MG1 jeb Master Guardian 1. tik bieži vien vairs viņu nespelēju, tāpēc, ka patrāpās par kādam tokserim un komandas biedri vienkārši vairs neklausās un paši nezina ko viņi dara vispār raundos . Bieži vien esmu bijis izmests ārā no spēlēs, no latviešiem un arī no angļiem, tāpēc, ka viņiem nepatīk, ka tik labi spēlēju par viņiem pašiem vai kad neklausos ko viņi saka pa info. Tāpēc jā, csgo tiek spēlēts pārsvarā priekš fun tikai. Vēl ir daudzas citas spēles ko spēlēju no steam platformas un tās būtu, Terraria, Team Fortress 2, The Crew 2, Dirt Rally, visādas tipa šausmu spēles, Amnesia, Bioshock, Dead Rising otrā un trešā daļa, DreadOut, Outlast. GTA jeb Grand Theft Auto visas sērijas, GTA IV, GTA San Andreas, Vice City. Vēl es spēlēju COD BO4 jeb Call Of Duty@ "Black Ops 4", ko es spēlēju Blizzard platformā. Par datoriem runājot esmu licis visu kopā un jaucis ārā jebko, stacionāros un portatīvos. Vēl esmu risinājis un mēģinājis sataisīt visādas problēmas iekš datora, kā visādi errori, visādi crash no spēlēm un vēl citas lietas ar rūteri un tīklu lietām, vēl esmu taisījis dažnedažādus serverus. Bet arī lieku kopā visādus custom built stacionāros datorus. kas būtu diezgan interesanti, bet viss garlaicīgākais un sarežģītākais būtu salikt cable managmentu jeb latviski sakot sakārtot visus vadus, kas stacionārāja datorā atrodas no PSU jeb Power Supply un no ventilātoriem, bet pārsvarā no barošanas bloka.

Par Playhardu.

Kādas vēlmes būtu? Lai būtu mazāk tādu kuri MTA Roleplay Cardmo un lai būtu mazāk tokseru. Un ja kādu uzķertu uzreiz ziņotu administrācijai. Vēlu veiksmi, lai izdodas viss ar serveri. Novēlu visiem, lai neviens nesaslimtu ar nopietnām slimībām un ļoti smagām slimībām vēlu visiem to labāko.

Kontakt Informācija Par Mani.

Steam - Steam Account

Discord - HorroRLEO#3250, ja kāds vēlas čatot un runāt.

Instagram - (Privāti)

SnapChat - (Privāti)

Bildes - (Privāti)

WhatsApp - (Privāti)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...