TS3 licences atjaunošana


LightScribe
 Share

Recommended Posts

Ir pienācis laiks, kad ir jāatjauno TS3 licence. Protams, TS3 kā vienmēr ir manās "augstākajās" domās, atgādinot par to, ka vajag atjaunot licenci izslēdzot serveri nevis atsūtot laicīgi atgādinājumu, ka drīz beigsies licences termiņš. Varbūt šogad varam tāpat kā pagājušo gadu kopīgi samesties priekš licences? Ja nē tad tā nav liela bēda, jo pastāv discord.

Vēlāmā summa vismaz 35$ (man vismaz tā šķiet) priekš 32 slotu servera vai 55$ priekš 64 slotu servera. Katram kurš noziedos vismaz piečuku iedosim VIP grupu ts3 serverī, medaļu forumā, pateiksim paldies un pieminēsim šajā topikā.

Ja vēlies būt daļa no visa šī pasākuma tad vari noziedot sūtot uz paypal - [email protected]. Norādi savu foruma niku un to, ka ziedo priekš ts3 licences atjaunošanas. Ja nevēlies, lai Tevi piemin tad norādi to pie iemesla. Ziedojam līdz 1. septembrim, ja līdz tam laikam nesakrājam vajadzīgo summu tad visiem naudu atskaitīšu atpakaļ un izmantosim turpmāk tikai discord, bet ja ātrāk tad attiecīgi par to paziņošu šajā topikā, ka esam sakrājuši vajadzīgo summu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 minūtēm , Vodo4ka rakstīja:

Būtu jau izspalīdzējis, bet ts3 vispār nav aktivitātes dēļ administrācijas, agrāk huiņu taisija, redz, tgd tur neviens neuzturas, jo nevarēja normāli pasēdēt. 

exactly.

Tas arī bija galvenais iemesls, kāpēc viss lspd darbs pārcēlās uz privātu ts3, jo vienkārši nebija iespējams normāli visu darīt tur. Neviena pd apmācība vai sapulce neiztika bez 3 purniem no ts3 administrācijas, kura zirgojās pa vidu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share