Jump to content

a

keyboard

Ieteikums - 911 zvanu centrs.

Recommended Posts

Att�lu rezult�ti vaic�jumam �indian call centre�

Ideja ir vienkārša. Dot iespēju 911 dispatch atbildēt uz spēlētāju /call 911 zvaniem, lai tie runātu ar reālu cilvēku. Kā tas strādās - zemāk.

Kas notiek pašlaik - 

Spēlētājs uzraksta /call 911, parunā ar saskriptotu dispatch un izsauc PD/GD vai sazin ko vēl. Tas nedod iespēju plašāk aprakstīt situāciju vai PD uzdot papildus jautājumus, jo atzvanīšana prasītu pārāk daudz laika.

Ko mainīt:

Izveidot (es jau) skriptu, kas ļauj cilvēkam, kas sēž attiecīgajā vietā, atbildēt uz 911 zvanu, attēlojot reālu 911 dispatcher, uzdodot jautājumus efektīvāk un palielinot reālismu saskarē ar PD un 911.

Īsumā tas strādā tā: Dispatch var atbildēt uz zvanu 911, runājot ar zvanītāju. Tas nodod informāciju PD/EMS/FD pa rāciju.

reeeeeeeeeeeeeeee dispatch aizies afk viss slikti mani nolaupis atnems 3k skinu :  ( ( (

Ja on-duty nav neviens dispečers, skripts izmanto veco sistēmu. Respektīvi - viss strādā kā pa vecam.

nu blaaaaaa bet aizies dispatch afk un viss sudi bus

Katrā zvanā dispatch datorā atskan skaņas brīdinājumi, kurus ir neiespējami palaist garām, ja ir ieslēgta skaņa. Ja tomēr dispečers ir *Cenzēts*, pēc 30 sekunžu noildzes dispatch automātiski tiks atzīmēts kā off-duty.

nu bet hujna jo nebus ko darit dispatch kas vispar 911 zvana

Ja šis tiks apstiprināts, tad dispatch strādās kā reāla LAPD dispatch. Pārbaudīs cilvēkus MDC pēc pieprasījuma rācijā, koordinēs vienības un principā atbalstīs tās. Dispatch būs ko darīt, par to PD parūpēsies.

tak sito skriptojot paies 4 sezonas vel playhard nebus tak

Es visu esmu uztaisījis un iztestējis. Skripts ir gatavs, bugus nevienus atrast neizdevās (tie kas bija, tika salaboti) un ir gatavs nosūtīšanai @LightScribe. Tikai vajag, lai ieteikums tiktu apstiprināts.

es gribu redzet ka izskatas jo es vispar neticu ka sitada lieta ir

Ja būs vajadzīgs, varam safilmēt video kā tas strādā. Dispatch ir skaists GUI interfeiss, kur tiek uzrādīts ļoti daudz info. 

[bezjedzigs arguments kapec sis neder]

ne

pirms 39 minūtēm , jex rakstīja:

ja par tikai ja iedosi patestet 

edit:

ka ari ceru neradis manu  vardu uzvardu jo gribesu taisit prenk call

izreidosim ja prenk kallosi

3 hours ago, 20gauge said:

@keyboard Ja var realizēt runāšanu pa telefonu vienkārši pa čatu kā sampā, nevis visu laiku /p izmantojot, tad jā.

Nebiju dzirdējis ka kādam problēma /p uzraksrīt :D

Ideja pati pa sevi liekas ļoti interesanta bet tam gribētos vairāk cilvēku serverī ikdienā

Edit:gribu video, kamēr šis sasniegs LightScribe būšu jau vecs

pirms 8 stundām , Brodyaga rakstīja:

es nedomāju, ka kādam būs vēlme sēdēt un atbildēt uz zvaniem.

Es piemēram būtu ar mieru to darīt.

pirms 16 minūtēm , keyboard rakstīja:

(eslana mta izskatas pec patriota zekjes)

tu ari esi loti forss cuvaks : )

pirms 24 minūtēm , Skeips rakstīja:

Nesūdigi, bet jauniņie nemaz nemaacēs paskaidrot notikuma vietu un šis viss baigi ilgi notiekās. Bet nu Atbalstu viennozimigi.

911 dispečeram zvanu ir iespējams izsekot - noteikt tā atrašanās vietu un interjeru, ja tāds ir. Lai to izdarītu, nepieciešamas, ja pareizi atceros, 80 sekundes. Ja zvans atvienosies, taimeris beigsies un zvanu nesanāks izsekot.

Guest
This topic is now closed to further replies.