Jump to content

a


Sign in to follow this  
Brodyaga

Ieteikums - avārijas

-  

22 members have voted

  1. 1. Atbalsti?Recommended Posts


Vai tad šo jau neievēro? 

Es, piemēram, sodu visus, kuri grib cutot situāciju, vai arī izmanto drošības jostu, kā attaisnojumu, ja trieciens bija pārāk smags.

Manuprāt, citi AD/GM rīkojas tāpat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieteikumu, saprotams, ka rekomendēju. Manuprāt, ka šo var ļoti viegli novērot, izveidojot skriptu, kas administrācijai paziņo pēc jebkuras avārijas, kura ir nodarījusi auto lielāku damage par pieņemsim, 100. Šis ir nepieciešams gan visām legālajām organizācijām, gan arī pašiem spēlētājiem, jo tas paaugstinās lomuspēli, sākumā gan ar administrācijas iesaistīšanos.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pirms 5 stundām , 20gauge rakstīja:

Kas tas par topiku? Neviens un nekad nav tiesīgs ''cutot'' nevienu avāriju. Lomuspēle ir jāatveido vienmēr un visur, līdz administrātora iejaukšanās brīdim.

Daudzi to neievēro un šis topiks ir domāts lai administrācija pievērstos pie tā striktāk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Līdz šim brīdim nevienam nav bijis atļauts cutot šāda veida situācijas, neredzu iemeslu šim topikam, ja neskaita to, kur te ir minēts par bindiem, jo noteikumos nav skaidri par to definēts. Jaunie servera noteikumi jau ir uzrakstīti, tikai atliek jums mazliet pagaidīt kamēr tie tiks publicēti un tas notiks šim projektam nozīmīgā datumā. Tad arī visi pārējie labumi tiks ielikti, nekas nestāv uz vietas, ir daudz lietas jau izdarītas par kurām nevienam nav stāstīts.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×