Jump to content

a

Sign in to follow this  
Brodyaga

Peļņa internetā.

Recommended Posts

Sveika tauta. Īsāk sakot, jau labu laiku pētu dažādas metodikas kā var nopelnīt naudu internetā un pašlaik manā kabatā ir divas metodikas kas tiešām strādā un ja aktīvi darbojas tad ir iespējams nopelnīt līdz 80 eiro pāris dienu laikā. Protams, ka esmu tāds kuram nepatīk strādāt no deviņiem līdz sešiem vakarā uz kādu citu, vēlos nodarboties ar savu lietu un meklēju dažādas iespējas kur iebīdīt sevi un pats nopelnīt sev papīru nevis cauru mēnesi rukāt un gaidīt, kad kāds kas ir virs manis skaitīs man kontā naudu. Ja arī tu esi ar šo visu saistīts, raksti man privāti. Es vēlos savākt nelielu ''kopienu'' ar cilvēkiem kas arī pēta un izmēģina dažādas metodikas ar kurām pelnīt internetā. Palīdzēsim viens otram, dalīsimies ar pieredzi, pelnīsim.

pirms 23 minūtēm , Olol2001 rakstīja:

Es teicu ka gribu naudu a man pm pateica tikai "haha"

Un ko tu gribēji? Lai es tā pat vien atdodu savu metodi kā nopelnīt naudu un tu man pretim neko nedosi? Tā tas nenotiek.

- Google ads / ad manager

- Krievu telegrami kur totalizatorā liec viņu likmes un pacel naļiku, kinda strādā, bet gavna

- ebook writing

- protams ja gribi pasēdēt ka endziņš, ir fakenews :D

Bet nu galu galā tāpat gudrāk ir iegūt izglītību, atrast darbu, un ar šitādu hujņu no malas nodarboties. Nekur tālu netiksi.

20 minutes ago, Fushion said:

- Krievu telegrami kur totalizatorā liec viņu likmes un pacel naļiku, kinda strādā, bet gavna

- ebook writing

Bet nu galu galā tāpat gudrāk ir iegūt izglītību, atrast darbu, un ar šitādu hujņu no malas nodarboties. Nekur tālu netiksi.

Vai ej uz bezdarbniekiem

pirms 58 minūtēm , Fushion rakstīja:

- ebook writing

Zelta vārdi. 

Ja gribi kaut ko pats, tad mūrē augšā savu uzņēmumu. Šis izskatās diezgan skumji no malas, beeett nu katrs pats savas laimes kalējs.

pirms 40 minūtēm , Haskys rakstīja:

Zelta vārdi. 

Ja gribi kaut ko pats, tad mūrē augšā savu uzņēmumu. Šis izskatās diezgan skumji no malas, beeett nu katrs pats savas laimes kalējs.

Diezgan smagi Latvijā ir savu biznesu izveidot kad no visa apgrozījuma mazumtirdzniecībā nodoklis ir no 25 līdz 50 procenti, tamdēļ es pašlaik veidoju visu caur internetu.