Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Daring

[LSPD] Leonardo Hughes [APSTIPRINĀTS]

Recommended Posts

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

• Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
  • Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
  • Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 Posms ; Personālā Informācija |

Uzvārds, Vārds:  Hughes, Leonardo
Dzimums:  Vīrietis
Dzimšanas datums:  04-05-1989
Dzimšanas vieta: Los Santos, All Saints General Hospital

Pilsonība: Amerikānietis
Dzīvesvieta: Santa Monica Blvd #16 (( Iekš /stats )) 
Štats: San Andreas
Tālrunis: 792970

| 2 Posms ; Izglītība |

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos)
     Augstskola [ ]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [ ]; Doktora []
Iepriekšējā darba vieta: '' Temple Pizza '' 
Pašreizējā darba vieta:  Bezdarbnieks.
Iegūtie sertifikāti: 

| 3 Posms ; Jautājumi |

Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Piedzimu es Los Santos, kā savu pienākumu es izvēlējos kalpot un aizsargāt savu valsti un savu pilsētu. Sākumā, sasniedzot pilngadību man bija vēlme iestāties Armijā, tomēr es pārdomāju un aizgāju strādāt pilsētā. Pienāca šī diena un es nolēmu iestāties Policijas Departamentā, iemesls tam ir tāds, kad vēlos pasargāt Los Santos iedzīvotājus no pretlikumīgām darbībām kuras ir redzamas pilsētas ielās. Palīdzēt iedzīvotājiem un aizsturēt vai citā veidā sodīt pārkāpējus, kuri ir pārkāpuši likumu. Lasot ziņu rakstus no Los Santos Ziņu Dienesta, radās LIELA vēlme iestāties Policijā un pastāvēt par pilsētu un tās iedzīvotājiem. Ļoti nepatīk tie saucamie '' mākslinieki '' kuri pilsētā uz ielām zīmē visādus ķēpājumus un tādā veidā pazemo mūsu pilsētu. 
Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Centīšos ātri un īsi paskaidrot. Tātad, jā - vēlos aizstāvēt savu pilsētu, tomēr gan jau tas ir standarts un nav retums virsnieku pieteikumos, toties, esmu ļoti atbildīgs cilvēks, komunikabls un ar manīm problēmu nebūs. Savus pienākumus pildīšu godam, ar tīru sirdsapziņu un nepārkāpjot štatam noteiktos likumus. 

| 4 Posms ; Zvērests |

Es, [Leonardo Hughes] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

Iesūtīšanas Datums: 16.09.19
Paraksts: Hughes

(( | 5 Posms ; OOC Information | ))

Vārds: Kristiāns
Vecums:  13
In-Game UCP vārds: Daring
Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Jā, vairākkārtēji. 
Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Sākās vasara un sencis kompi gribēja noņemt, bet nu - esmu atpakaļ.
Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē.
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā, bet tikai no tgelefona.

Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):

d3Hej4n.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"Lai kalpotu un aizsargātu"

Augusts, 21, 2019

Cienījamais Leonardo Hughes,

Esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka tiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu. (INTERVIJAS PIEPRASĪŠANA) 

Pēc apstiprināšanas, ar Jums sazināsies kāds no Rekrutēšānas un Apmācības komandas locekļiem un informēs Jūs par ierašanos uz interviju, pēc kā arī tiks lemts par Jūsu nosūtīšanu uz akadēmiju.  

Ar cieņu, 

Leitnants MATTHEW TAYLOR

REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA

1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...