Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Sign in to follow this  
99Milion

Nu čāw ko lai saka ''From low rp to someting else''

Recommended Posts

Sveiki , mani jeb TheEnderChest , cracked , crackedlv reālajā vārdā sauc Linards , dzīvoju ogrē , mācos ogres pirmajā vidusskolā , esmu 15 gadus vecs , mācos 8 klasē.

Mācības man īpaši nepadodās , vot īpaši krievu valoda kurā gandrīz paliku uz otru gadu , jā krievu valodu var mācīties , bet gramatika ir pilnīgā dibucī , kā lai to pastāsta.

Jā , varat mani heitot , bet manī problēma ir tāda kad es smēķēju , kā es to daru gandrīz katru pustdienu starbrīdi , daudzi klasesbiedri jau sākuši mani saukāt par ''Melno plaušu.''

Sāku spēlēt Playhard laikam no 2016 gada , vai arī 2015 , tad bija savādāks tā teikt ''roleplays'' domāju kad /me un /do ir nepieciešams tikai lai administrātoriem atrādītos un tālāk jau vis notiek

ooc. Protams jā , varbūt mani uz pareizo pusi virzija tas kas @Melone mani nobanoja serverī jo es pārkāpu AA terminu spamojot/nodiršot viņu. Aizgāju uz blakusprojektu , bik pamācijos terminus iestājos jau pirmajā organizācijā visā manā roleplay vēsturē , proti LSPD blakusprojektā kas pašlaik jau vairs nepastāv , kas pieder @Snax (laikam pareizais ucp). Sāku erpot pa visādiem maziem mēnešniekiem. Kad playhard parādijās tauta jau biju sodīts mūža banu serverī. Nācās pirkt unbanu jo indivīds viens (sory par izteicienu) netaisijās to dot , jā saprotu ļoti labi viņu. Labi , nopirku unban sāku normāli ko te erpot un jā , pašlaik vis ir kā tas ir tagad... JK 

Pīpēju jau 11 gadus, pagaidām problēmu vel nav, bet jau gaidu tās. :D ieteiktu tiešām atmest to pīpēšanu, izaugsi, gribēsi atmest, bet nevarēai, jo laba stāža jau būs. 

Un jā, sveiks un sbeiciens pūlkā. 

Edited by Vodo4ka
Phone

On 2019.09.18. at 23:45, GimeziS rakstīja:

Jā, sveiks. Ar to pīpēšanu gan es tev iesaku nomest cik vien ātri spēj, jo pēc tam tas sagādās milzīgas problēmas. 

viņš tak nesmēķē, mazais krakeds grib būt liels huligānu acīs, benārus lasa pa pieturiņu, naudas nav lai nopirktu paciņu. Māte viņam pincīti noraus ja pieķers ka kumārī benārus.

Izdzēs sev dzīvi.

čau, atta.

Diezgan autistiski tas, ka arī sasviecināšanās topikā ir jābūt vismaz 10 “rakstizīmēm”, a ko man citu teikt par “Čau”? “Sveiks, lai tev veicas PH”, kaut gan tā clearly nebūs? Autist.s Alex sorr bet ta ir ja cau ata

Edited by Alex's
noslauki asaru un izlasi noteikumus :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...