Jump to content

a


Recommended Posts

Šodien aprit projektam jau 9 gadi. Ne katrs projekts spēj noturēties tik ilgi, bet tieši pateicoties jūsu aktivitātei mums tas ir izdevies un ceram, ka nākamgad jau varēsim svinēt lielo 10 gadu jubileju.

Vēlos pateikt vēlreiz lielu paldies visiem projekta atbalstītājiem, administratoriem un vienkārši spēlētājiem, kuri šeit iegriežas ik pa laikam. Tāpat arī gribu pateikt ļoti lielu paldies visiem projekta nīdējiem, bez jums šis projekts nekad nebūtu tik stabils, turpiniet savu darbu un mēs kļūsim tikai vēl labāki.

Kas gan tā būtu par jubileju, bez nekā jauna projektā, vai ne? MTA:RP nu jau pirms pāris minūtēm ir saņēmis jaunu update un par to lasiet turpinājumā. Centīšos izcelt galvenās lietas.

JAUNI NOTEIKUMI

Esam sastādījuši jaunus MTA:RP servera noteikumus. Galvenais iemesls tam bija tāds, ka vecie noteikumi jau bija novecojuši un viss vienā putrā, tāpēc galvenais mērķis bija izveidot skaidrāk saprotamus noteikumus. Esam arī ņēmuši vērā ieteikumus, tāpēc noteikti pamanīsiet, kaut ko no tiem jaunajos noteikumos. Paldies @index par palīdzību roleplay noteikumu veidošanā.

JAUNS GUI

Dzīvojam jau 2019. gadā, tāpēc, manuprāt, šis ir liels ieguvums serverim. Gandrīz visas lielākās sistēmas ir pārbūvētas uz jaunā GUI. Es domāju, ka te nav ko daudz vairāk stāstīt, ieej serverī un izbaudi.

MONĒTU SAŅEMŠANA

Es zinu, ka daudziem šī būs problēma, bet daudziem šis būs liels atvieglojums. Ir izmainīta monētu saņemšanas sistēma forumam tieši priekš MTA:RP, tagad monētu lapā ir jāpievieno savs MTA serial, lai varētu saņemt monētas nevis tās tiks dotas uz nika. Vairāk nebūs jāsatraucas par nika maiņām vai arī to, ka kāds jau izmanto tavu niku. Neaizmirsti un pievieno savu MTA serial monētu lapā - https://playhard.lv/monetas

JAUNA DEGVIELAS UZPILDĪŠANAS SISTĒMA

Ar šo sistēmu varam panākt nedaudz lielāku realismu serverī, vairs nav jāspaida uz NPC, lai ielietu degvielu. Tagad vienkārši piebrauc pie uzpildes stacijas, izkāp ārā, uzraksti (/refilltank) un tev atvērsies logs, kur varēsi sākt uzpildi. Btw, vēljoprojām meklēju normālu animāciju priekš transportlīdzekļa uzpildīšanas, ja tādu atrodi tad PM man un būs atjauninājums ar animāciju un kā turi degvielas pistoli rokās.

MAZĀKSVARĪGI ATJAUNINĀJUMI

* Salabota tonna ar servera kļūdām, kuras uzradījās ik pa laikam.
* Ir iespēja izmantot komandu /carry, lai kādu paceltu. Noderīga pēc apšaudēm.
* Client sided deprecached funkcijas samainītas pret jaunām, lai nebūtu gļuku uz priekšdienām, kad šīs funkcijas vairs nešancēs.
* Tagad ir iespēja pielīmēties pie transportlīdzekļa rakstot /glue arī parastam spēlētājam. Lieli prieki visiem zvejniekiem? xd
* Izmainīts transportlīdzekļu un īpašumu description turot alt, vairs nav jāizlauž acis, lai kaut ko salasītu.
* OOC čata krāsa parastiem spēlētājiem tagad ir pelēka, ar šo ceram, ka OOC čata krāsa vairs nebūs tik pievilcīga un spēlētāji sāks mazāk izmantot šo čatu, tur kur tas nav galīgi nepieciešams.
* Aizmirsu pieminēt, ka uz F2 vairs nav reporta panelis, bet tas tagad atrodas uz F1. Kāpēc? Par to turpinājumā.

* Lai mainītu noskaņu ienākot serverī nomainīta dziesma, varbūt kāds grib izveidot jaunu background bildi, pls? (blush)

PAR NĀKOTNES PLĀNIEM

Minēju par to, ka uz F2 vairs neatrodas report panelis, jo uz šīs pogas būs izvēlne ar animācījām ātrākai izmantošanai.
Jauns modloader taisīts no nulles, ar iespēju apskatīties kā izskatās mods pirms lejupielādes (bilde) un ar iespēju modot ne tikai transportus, bet arī skinus un objektus.
F5 shader paneli izņemt un pārvietot tā opcijas uz f10 spēles uzstādījumiem, kur arī šīs opcijas saglabāsies, lai nav katru reizi jāslēdz iekšā no jauna.
Paskatīties un salabot, kāpēc serveris domā, ka spēlētājs neatrodas vairs automašīnā pēc kāda laika, kad cenšas izmantot hotkey kā j vai l.
Ja gribat, lai tiktu īstenoti vairāk ieteikumi tad gaidu no jums lielāku atsaucību, respektīvi es netaisos īstenot ieteikumus, kur ir izteikušies knapi 10 dažādi cilvēki, bet tajā pašā laikā kaut kādā vēža topikā pacenšas izteikties bez maz vai visi vienas dienas laikā. Gaidu lielāku atsaucību no vismaz 30 dažādiem cilvēkiem un tad arī redzēšu, ka tiešām to jums vajag.
Ir vēl daudz citu ideju, bet par tām nestāstīšu, lai kāds tās nepaspētu jau izveidot pirms manis.

Forumam arī ir sagatavots atjauninājums, bet vēl izstrādes procesā. Palicis izveidot jaunu foruma template, kurš strādās uz jaunākās foruma versijas, diemžēl pašreizējam template ar to ir problēmas dažās vietās un šis template vairs nav nopērkams, jo tam vairs neiznāk atjauninājumi. Feels bad.

PS. katram kurš ierakstīs šajā topikā līdz dienas beigām #paceļamPiebaldznieku saņems 30 monētas.

Uz redzēšanos.
 

 

ph-news.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted (edited)

#paceļamPiebaldznieku

 

Būtu forši, ja serverī būtu kāds anims ar rokām aiz muguras, lai izskatās ka esi cuffots.

Bet viss pārējais patīkami.

Edited by eslains

Share this post


Link to post
Share on other sites

#paceļamPiebaldznieku

To ooc čata krāsu gan vajag atpakaļ, citādi acis sāp no tās krāsas, un nav tā ka ooc čats ir tik reti lietotojams, jo dažādas ooc lietas jau tomēr arī pastāv (kaut vai sarunāt pirms ko kurš rpos (legālās lietas tieši, un arī paskaidrojumi (šodien jau bija viena situācija man, ka vajadzēja paskaidrot kā darbojas asfalta ieklāšanas auto, bet nu ICly tie cilvēki jau zinātu to un arī kā tas izskatītos)) un arī kļūdu labošanai to izmanto (nu gramatiskās tieši), bet nu tā paldies, riktīgi forši viss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

#paceļamPiebaldznieku

Jāiet izbaudīt jaunie update, ko lai saka, izklausās jau čoina.

P.S. Sveiciens projektam dzimšanas dienā, tā teikt.

Liels respekts Lightscrib'am, ka tik ilgus gadus ir saglabājis projektu un nav nolaidis rokas līdz šim, bet gan turpina uzkopt projektu, veiksmi turpmāk un neatlaidību.(y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vienīgais, kas man nepatika ir /glue, to komandiņu kaut kā vajadzētu izmainit piemēram, ja uzjautā administrātoram un admins viņu var uzlikt un noņemt.

Ievietot /editveh max speed 250 +/-, lai lielie zuforsētāji nomirst depresija.

#paceļamPiebaldznieku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×