Jump to content

a

Sign in to follow this  
GimeziS

[Mehāniķis]Franklin Martinez

Recommended Posts

nm_13375049.jpg

Informācija par personāžu:

• Tēla vārds uzvārds:Franklin Martinez
  • Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history:
    KtYRuai.png
  • Tēla darba vieta:Los Santos Auto Konfiscētuve
  • Tēla iepriekšējās divas darba vietas:LSGD, LSAK
  • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi):
  • Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi),  jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu ::Franklin Martiez, dzimis 1989.gada 13. janvārī, Las Venturās. Daļu bērnības pavadīju tur, taču pēc kāda laika ar vecākiem pārvācies uz Los Santos. Pabeidzis Pamatskolu, kā arī vidusskolu, un tagad ir aizrāvies ar auto labošanu/uzlabošanu.

Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu:

• Vecums:16 gadi
  • Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? :Jums mani būtu jāpiešķir man mehāniķa spējas, jo es strādāju frakcijā, kur man ik pa laikam šīs spējas ir nepieciešamas.
  • Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs:
    [lhl69WM.png
  • Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs:Par mahāniķi vēlos kļūt, jo man patīk darboties ar un ap auto, kā arī ik pa laikam pats vēlos padarboties servisā, tas ir vajadzības gadījumos, kad neviens cits nav pieejams
  • Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto:Viss sākas ar to, ka auto tiek uzcelts uz dankrota, vai kāda pacēlāja, tad tiek atskrūvētas  skrūves, kuras tur auto riepu. Riepu noņem, un vajadzības gadījumā nomontē apvalku, ja jaunajiem diskiem tas nav jau uzlikts, ja nav tad demontēto apvalku uzliek uz jaunā diska, un piepumpē riepu. Japārbauda, vai riepa nelaiž gaisu, un ja viss ārtībā jāliek atpakaļ virsū.
  • Lomu spēles situācija ar roleplay komandām, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu:Gaisa spiedienu var izmērīt uz ventīļa uzliekot gaisa pumpi, kurš mēra spiedienu atmosfērās, kā rezultātā var noteikt ir par daudz/maz, vajadzības gadījumā nolaist/piepumpēt.

nm_13375049.jpg

Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Apstiprināts!

Sazinies ar kādu no administrācijas iekš spēles nospiežot F1 vai rakstot /report, lai saņemtu spējas.

Ar cieņu, Gamemasters Wiliams

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this