Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Sign in to follow this  
LightScribe

Novembra foruma atjauninājums

Recommended Posts

Sveiki, labdien, labvakar. Ir pienācis tas brīdis kad ne tikai izejot ārā ir jūtamas izmaiņas, bet arī šeit pat forumā. Forumu ir skārušas svarīgas izmaiņas un ceram, ka tikai uz pozitīvo pusi, to mēs redzēsim pēc jūsu atsauksmēm.

Forums ir atjaunināts uz pašu jaunāko versiju un izveidots jauns foruma template, jo iepriekšējais sakarā ar foruma atjaunināšanu bija novecojis un labot viņu likās bezjēdzīgi, tāpat kā meklēt adatu siena kaudzē, jo nav zināms tieši kuras daļas ir jālabo. Ja esi atradis kādu kļūdu tad uzsit man PM, salabošu kad būs brīvs laiks.

Ir pārrakstīti noteikumi un izveidoti biežāk uzdotie jautājumi. Noteikumus ir skārušas svarīgas izmaiņas, tāpēc iesaku visiem tos pārlasīt. Izņemti noteikumi, kuri bija lieki un pievienoti jauni, lai pēc iespējas vairāk samazinātu konfliktu situācijas.

Jaunie portāla noteikumi

Biežāk uzdotie jautājumi

 

  • Iespējams redzēt lietotāja "secondary" grupas.
  • Lai samazinātu administrācijai darbu un novērstu drāmu forumā, vairs nav iespējams iedot -reputāciju. Tā vietā tagad var reaģēt uz ierakstu ar "kaka", kas attiecīgi neko nemaina reputācijas ziņā.
  • Iespēja izdzēst foruma profilu, par to kā to var izdarīt lasi pie biežāk uzdotajiem jautājumiem. Administrācijai ir jāapstiprina dzēšanas pieprasījums, iespējams nākotnē tas notiksies automātiski, bet pašlaik tas ir "testa režīmā".

Ja nav grūti tad nospied "patīk" un ja savāksim 30 "patīk" šim ierakstam tad redzēsiet šomēnes mini spēli mājas lapā. Nobeigumā vēlos pateikt lielu paldies visiem lietotājiem, kuri palīdz šim projektam kļūt labākam kā arī milzīgs respekts lielākajai daļai administrācijas.

phnews.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liels prieks par jaunajām izmaiņām. (y) Beidzot pielika manu mīļāko emociju.  (poop)

Bet tikai viens jautājums, kāda sajūta būs nākt CS'eriem kad redzēs, ka headerī ir GTA:SA personāžs? 

Edited by Vodo4ka
Bet arī nebrīnos, ka gta personāžs, šajā forumā uzsturās vairākumā lomuspēles spēlētāji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho. Šis tiešām jau ir skaisti. Vecajam arī nebija ne vainas, bet kaut ko jaunu prasijās. Beidzot - rep ir pazudis, par to arī prieks. +rep

Share this post


Link to post
Share on other sites
pirms 5 stundām , LightScribe rakstīja:

Lai samazinātu administrācijai darbu un novērstu drāmu forumā, vairs nav iespējams iedot -reputāciju. Tā vietā tagad var reaģēt uz ierakstu ar "kaka", kas attiecīgi neko nemaina reputācijas ziņā.

Uzsaukšu aliņu, kaut kad.

Kopumā, nice atjauninājumi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paldies visiem par palīdzību kļūdu meklēšānā, visi zināmie bugi ir salaboti. Tas, kas visiem visvairāk interesēja, reputācijas tops tagad strādā tā kā iepriekš, respektīvi rāda reputāciju par attiecīgo laika posmu nevis kopējo reputāciju.

TC.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...