Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


Sign in to follow this  
Coldplay

Murray Crime Group

Recommended Posts

 

xYqFQMe.jpgAizdomīgas aktivitātes Rodeo, Temple, un Winewood krustpunktā

26.11.2015 16:35       #kriminālziņas      Rakstu veidoja: Alexander Nupkin   

“...kā jau iepriekš ziņots, pēdējājā laikā, vietā, kas atrodas šo trīs rajonu kruspunktā un šajos rajonos, notiek dažādas savādas lietas, kuras vieno atrašanās vieta un sava veida rokraksts. Vairāki nodeguši uzņēmumi, kuru degšanas iemesls oficiāli gan ne reizi nav bijis ļaunprātīga dedzināšana, bet gan dažādi savādāki iemesli(gāzes sprādzieni, neievērota ugunsdrošiba, elektrības pārslodze), aizdomīgas cilvēku slepkavības, narkotiku tirgotāju skaita palielināšanās, ziņas par “bordeļiem” šajā rajonā. Apgabala iedzīvotāji klusē, vien retais stāsta, kaut ko,  par kādu grupējumu, kas te darbojoties.

 Kāds uzņēmējs, kura uzņēmums ticis bojāts it kā gāzes noplūdes rezultātā, stāsta: “Neilgi pirms negadījuma, pie manis ierādās kaut kādi vīrieši, īpaši sevi neiepazīstināja, bet prasīja, lai maksājam naudu, ne vienu reizi, bet regulāri es, protams, atteicos, jo ticu ka dzīvoju taisnīgā un likumīgā valstī, nu tam gan vairs tik daudz neticu.” 

Los Santos Policijas Departaments nav sniedzis oficiālus paziņojumus par to vai ir pierādīta vai atrasta kāda nelegālā grupējuma pulcēšanās Rodeo rajonā....“

Nežēlīgi noslepkavots pilsētā zināms uzņēmējs Frank Murray hGTfAba.jpg

11.09. .2018 11:25      #kriminālziņas      Rakstu veidoja: James Dixon

“..redzējāt, vakar internetu un ziņu portālus pāršalca ziņa par apšaudi Rodeo rajonā, kuras laikā tika nogalināts pilsētā zināma autoritāte un uzņēmējs Frank Murray. Uzņēmējs tika nogalināts dodoties mājās noviena no saviem uzņēmumiem - bāra Rodeo rajonā, to taranēja kāds automobīlis, kurš pēc tā veica neskaitāmus šāvienus pa F. Murray automašīnu to pilnībā sacaurumojot un nogalinot pilsētā zināmo uzņēmēju tur pat uz vietas. Neoficiāla informācija liecina, ka apšaude esot bijusi kādu organizētās noziedzības grupējumu sadursmes rezultāts.

Los Santos Policijas departamenta, preses nodaļas priekšnieks, seržants J. Williams stāsta: “Pašlaik par attiecīgo notikumu tiek veikta padziļināta izmeklēšana. Pagaidām rīcībā esošie pierādījumi liecina uz iespējamu saistību ar organizēto noziedzību. Esam arestējuši vienu no aizdomās turamajām perosnām, un vienu tā dzīvesvietā atraduši mirušu ar pazīmēm, kas atgādina pašnāvību. Izmeklēšana turpinās, un mēs ziņosim par tās attīstību.”

Uzņēmēja dēls Gairbith Murray sociālajos tīklos ziņo ka.. ”

 

kXl3KFi.pngINFORMĀCIJA

Organizācijas sastāvs lielākoties veidojas no īru-amerikaņu personāžiem, kas pavisam noteikti nav pat dzimuši Īrijā, bet dzīvo Savienotajās Valstīs otrajā, trešajā vai ceturtajā paaudzē. Starp grupējuma dalībniekiem nereti atrodami arī citu tautību cilvēki, ka amerikas itāļi, ebreji, vai citi. Organizācijai nav ļoti svarīgi ar ko tā nodarbojās, jo tās galvanais mērķis ir iegūt līdzekļus no biznesa - narkotiku tirgošana, ieroču tirgošana, prostitūcija, zādzības un krāpšanas, jeb kas, kas ienes naudu viņu maciņos un padara tos biezākus. Attiecīgā organizācijā apvieno vairākus šādus personāžus, kas savu dzīves ceļu ir izvēlējušies neiet godīgi, vai arī kuriem dzīve, jaunības muļķības ir piespiedušas dzīvi iet pa ne to labāko ceļa pusi.  Lielākoties organizācijā tiek rekrutētas personas no 18-25 gadiem, protams, ar izņēmumiem.

Discord

Saziņai mēs izmantojam Discord serveri, kurā ir arī vairāki citi noteikumi, kuriem tu piekrīti pievienojoties frakcijai, kā arī paziņojumi un informācija.Lai mūsu Discord kanālam pievienotos, sazinies ar @Coldplay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...