Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

LightScribe

Priecīgus Ziemassvētkus

Recommended Posts

Sveiciens visiem šajā Ziemassvētku vakarā! Vēlējos novēlēt jums visiem priecīgus Ziemassvētkus administrācijas vārdā! Kas gan tie būtu par Ziemassvētkiem bez dāvanām vai ne tā? Esmu sagatavojis nelielu pārsteigumu MTA serverī.

DIENAS MISIJAS

No šī brīža serverī ir iespējams pildīt katru dienu misijas. Nospiežot F5 varēs redzēt kādas ir misijas, izpildot visas varēsi saņemt nelielu naudas balvu, šī naudas balva katru dienu ir savādāka, iespējams, ka ar laiku naudas balva tiks aizstāta ar kaut ko citu, bet pagaidām izbaudat un izsakat savu viedokli, ko jūs domājat par šīm misijām.

Pārējie sīkie atjauninājumi, kuri vēl nav pieminēti pēc pēdējā raksta forumā

* Iznemta /sdt komanda
* Transportlīdzekļu uzlabojumus var izņemt tikai garāžā
* Ja nav nospēlētas vismaz 12 stundas tad naudu nav iespējams ieguldīt organizācijas bankas kontā
* Iepriekš, ja serveris zaudēja savienojumu ar datubāzi tad nekas vairs nestrādāja un bija jārestartē serveris/resurs, tagad serveris mēģinās automātiski atjaunot savienojumu un par to tiks informēti visi serverī esošie spēlētāji
* Ieslēdzot serveri tika automātiski ieslēgti dzinēji tām mašīnām kurām bija ieslēgts dzinējs izslēdzot serveri, tagad visām mašīnām ieslēdzot serveri būs izslēgts dzinējs
* Serveris uzrādīja vēl pāris "deprecated" funkcijas, tās izmainītas.
* Izdzēsti liekie resursi, tie kuri nekad netika izmantoti/ieslēgti.
* Salabots gļuks, ka drop NPC saglabāja nepareizi kurai frakcijai ir piekļuve un kas var piekļūt (līderis/biedri). Vienmēr saglabāja vienu līmeni zemāk, sakarā ar UI maiņu.
* LSAK darbinieki tagad var uzlikt /park arī izsoļu placī, vairs nebūs jāsauc admins.
* Serverī pievienots ziemas mod
* Ziemas modu iespējams izslēgt uzrakstot /nosnow.
* Bankas konta izrakstā organizācijām, pie iemesla, tikai litru vietā rādīs - Degviela daudzumsL. Lai būtu vieglāk saprast par ko ir rēķins
* Salabots gļuks dēļ kura nevarēja administrācija saglabāt transportlīdzekļiem piezīmes iekš /checkveh
* Salabots gļuks, ka nauda no 7331 nenonāca LSN kontā
* Uz F5 daily challanges

IZMAIŅAS ADMINISTRĀCIJAS SASTĀVĀ

Terijs atstādināts no administratora pienākumiem, jo izmantoja /check, lai dabūtu spēlētāju IP adreses un tos DDOSotu.
Patriots atstādināts no administratora pienākumiem, jo bija teleportējis daudz spēlētāju mašīnas uz Las Venturas bez nekāda iemesla.
Sakarā ar Patriota atstādināšanu, nelegālās organizācijas pārņem @Coldplay

Uzraksti komentāros #PriecīgusZS līdz 26.12.2019 23:59 un es pats personīgi katram, kurš to būs izdarījis iedošu forumā 30 monētas. Vēlreiz novēlu visiem priecīgus Ziemassvētkus un tiekamies šajā pašā sadaļā jau jaunajā gadā.

christmas-tree-4590358_960_720.jpg

pirms 1 minūtes , Filipolv rakstīja:

Labākā dāvana Ziemassvētkos, kāda varēja būt, Light. Tu zini, par kuru posta daļu runāju. 

#PriecīgusZS

Zel ka labaka davana tev saistas ar kkadu playhard :DDDDDDDDD

2 minutes ago, eslains said:

Zel ka labaka davana tev saistas ar kkadu playhard :DDDDDDDDD

Kad izaugsi tev arī svarīgāk būs pasēdēt ar ģimeni, un tā būs istā dāvana, nevis tās smirdīgās dargās kapitālisma rosinatas davanas un kaut kādas taustāmas, dārgas lietas.  :)

pirms 4 minūtēm , Coldplay rakstīja:

Kad izaugsi tev arī svarīgāk būs pasēdēt ar ģimeni, un tā būs istā dāvana, nevis tās smirdīgās dargās kapitālisma rosinatas davanas un kaut kādas taustāmas, dārgas lietas.  :)

diemzel, es jau sodienu pavadiju ar gimeni, un nepriecajos un neuzskatu kā LABAKO ziemassvetku davanu to, ka kads ir atstadinats no amata MTA

1 minute ago, eslains said:

diemzel, es jau sodienu pavadiju ar gimeni, un nepriecajos un neuzskatu kā LABAKO ziemassvetku davanu to, ka kads ir atstadinats no amata MTA

Eslan, kuru Grega dienasgrāmatas daļu  Tev šajos Zsvetkos uzdāvināja? 

Es pat negaidu, ka sapratīsi, ko ar to domāju. 

pirms 1 minūtes , Filipolv rakstīja:

Eslan, kuru Grega dienasgrāmatas daļu  Tev šajos Zsvetkos uzdāvināja? 

Es pat negaidu, ka sapratīsi, ko ar to domāju. 

aspratis

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...