Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Coldplay

Poisonous Rebels Motorcycle Club (PRMC)

Recommended Posts

KASRlHK.png
WZA4yrS.png
Poisonous Rebels Motorcycle Club (PRMC), ir relatīvi mazs "1%" outlaw motocikla klubs, ar 3 čapteriem, 3 štatos. Sākotnējais klubs tika izveidots Vice City, Floridā, 7. Maijā 1968. gadā, bet pārējie čapteri atrodās - San Andreas, Liberty City.  Poisonos Rebels logotipā atrodas indīga čūska - kobra, kas norāda to, ka katrs kluba uzbrukums ir indīgs un nāvējošs. Poisonous Rebels sāka kā legāls motociklistu klubs, bet ātri vien, klubs sāka nodarboties ar ieročiem un stiprām narkotikām, un piedalijās visā, kur čūskas spēja dabūt kaut kādu peļņu.
 
Pēc vairākiem policijas reidiem pret klubu, iekļaujot sākotnējo klubu Floridā, galvenais čapters ir kļuvis San Andreas štatā, mazā ciematiņā - Blueberry. Klubs tiek uzskatīts kā organizēts noziedzības sindikāts un ļoti nopietns drauds sabiedrībai. Poisonous Rebels biedri ir zināmi kā ļoti agresīvi cilvēki, kuri ir bieži zem stiprām narkotikām un alkohola. Teritorija šim klubam ir ļoti svarīga un viņi uzskata, ka ir pats galvenais klubs visā San Andreas štatā. 
XhyhRLv.png 

Poisonous Rebels Motorcycle Club ir ļoti bieži iesaistīti kriminālās aktivitātes, bet paši biedri šo klubu devē par entuziastu grupu, kam nav nekāds sakars ar kriminālo pusi. Ja biedrs kaut ko nelegālu izdara, tad vainīgs ir biedrs, nevis viss motociklistu klubs, bet policistiem ir vieglāk visus noziegumus pielikt uz organizāciju, nevis uz katru biedru. 
 
Visbiežāk organizācijas biedri nodarbojas ar šadām nelegālam aktivitātēm :

 • Narkotīku izplatīšanu un lietošanu.
 • Nelegālu ieroču izplatīšanu un lietošanu.
 • Naudas atmazgāšanu.
 • Zagšanu.
 • Prostitūciju.
 • Slepkavībām.
 

Out Of Character

Ja esi nolēmis veidot lomu spēli ar šo organizāciju tad ir pāris noteikumi, kuri ir jāievēro:
 • Pievienojoties frakcijai tu piekrīti ka tev jebkurā brīdi var tikt veikts Character Kill vai Player Kill ja ir tāda vajadzība;
 • Pavisam noteikti - ja tu esi tā sauktais “frakciju lēkātājs” tad šīs frakcijas virzienā vari pat neskatīties. Mēs pavisam noteikti šajā frakcijā vēlamies cilvēkus, kas ar mums vēlēsies veidot lomu spēli patstāvīgi un uz ilgu laiku, nevis tikai uz nedēļu/divām un pēc tam pazust vai doties uz kādu frakciju;
 • Tev nav jāgaida uz brīdi, kad kāds no frakcijas ar tevi sāks veidot lomu spēli, bet tev pašam ir jāveido lomu spēle ap sevi. Tas attiecas arī uz biedriem, tas ka frakcijas līderis nav tiešsaitē nenozīmē ka jūs(frakcijas biedri) savā starpā nevarat veidot lomu spēli.
 • Lomu spēles laikā, mēs neizmantojam OOC čatu, lai to nepiesārņotu. Ja ir kādu jautājumi, rakstiet tos /pm viens otram.
 • Character Development ir svarīgs, es gaidu no Jums, lai jūs attēlotu savu personāža emocijas. 
 • Ja vēlaties likt ekrānšāviņus, tad atļauju jāsaņem frakcijas Discord, kura uzaicinājumu var iegūt pie kāda no biedriem vai manis.
 • Pievienošanās Discord ir ļoti vēlama vai gandrīz obligāta, jo tur ir informācija, kuras frakcijas tēmā nav, bet kuru ir svarīgi zināt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

QlDFpfe.pngHierarhija

 

Pakāpes :

President - pakāpe pieder kluba galvenajam. Cilvēkam, kas lemj kluba svarīgākos lēmumus un cilvēks, kura rokās ir visa kluba nākotne.

Vice-President - pakāpe pieder presidenta vietniekam. Šīs pakāpes biedrs palīdz prezidentam pieņemt lēmumus un nepieciešamības gadījumā to aizvieto. VP uzdevums ir arī parādīt klubu no labakas puses un iepazīt citus un veidot sakarus ar citiem grupējumiem.

Secretary - pakāpes biedrs ir atbildīgs par visu grāmatvedību un kluba iekšējo pārvaldi. Sekretāram vienmēr ir jāuzglabā datumi un laiki visam kā - sanāksmes, kad sāka prospektēt utt. Kā arī viņa pienākums ir informēt biedrus par tuvākajiem notikumiem.

Sergant At Arms - Pakāpes biedrs ir atbildīgs par to, lai neviens biedrs nepārkāpj kluba noteikumus kā arī ir atbildīgs par kluba drošību sanāksmēs un notikumos, kā arī kluba biedru un prospektu aizsardzību. Šīs pakāpes biedrs arī risina problēmas citu biedru vidū. Viņam ir pienākums ziņot Prezidentam vai VP par kāda uzvedību vai problēmu. Viņš ir atbildīgs par citu biedru "patches" atņemšanu, kuri atkāpjas vai tiek izmesti.

Treasurer - Treasurer ir kluba naudas vīrs. Viņš ir atbildīgs, lai ievāktu visas finanses saistībā ar klubu un samaksā visāda tipa rēķinus saistībā ar klubu. Pirms tiek iegādīts kāds bizness, viņš parasti pārbauda to.

Road Captain - Pakāpes biedrs ir karalis uz ceļa. Viņa uzdevums ir taisīt maršrutus izbraucienos, kur apstāties, lai uzpildītu degvielu utt., kā arī ir atbildīgs par to, lai visu motocikli būtu perfektā kārtībā. Viņš parasti vada izbraucienu.

Snake - "Patch Holder" vai arī vienkārši Snake ir pilntiesīgs kluba biedrs, kurš ir ieguvis atļauju valkāt kluba krāsas, pēc prospekta perioda. Viņi piedalās kluba vadīšanā kā arī ierodas obligātajā iknedēļas sanāksmē (Church). 

Prospect - Cilvēks ar šādu pakāpi iet cauri pārbaudes laikam. Prospect nedrīkst piedalīties kluba lēmumu pieņemšanā. (Prospect uzšuve ir vienīgā pakāpe, kura tiek piešūta vestes labajā pusē) Uz vestes aizmugurējās daļas nav kluba emblēma un "Blueberry".

Share this post


Link to post
Share on other sites

QlDFpfe.pngKā pievienoties?

Piedaloties lomu spēlē ar PRMC, viens no svarīgākajiem terminiem ir Loģiskā domāšana jeb Common Sense (CS). Visām darbībām, kuras tu veic, ir jābūt loģiskām un dzīvē pieņemamām. (Attiecīgi motociklistu dzīvesveidam)

Ceļš nebūs viegls, sākumā tu būsi hangarounds, pēc laika, ja viss būs kārtībā, tad mēs piedavāsim būt tev prospektam mūsu klubā, kas ir literally elle, tev tiks parādīta tava vieta, dažreiz tev pat liksies, ka tu esi zemāks ranks par žurkām, kas dzīvo mūsu clubhouse.

Veido ap sevi roleplay, man nevajag cilvēkus, kas nāk online, tikai tad, kad Prezidents ir online, es gribu redzēt vienmēr jūs darbībā, baikeru roleplay ir ļoti daudzveidīgs, ir ļoti daudz ko darīt vienmēr. Ja tev nesanāk izveidot roleplay ap sevi, tad varbūt šī frakcija nav priekš tevis.

Veido savu tēlu pēc iespējas interesantāk, mums nepatīk cilvēki, kas ir 2,10m gari un bodybuilderi un reizē māk lidot ar lidmašīnu un ir intektuāli n other shit, tas nepalīdzēs pievienoties frakcijai.

Manis pēc tu vari rpot vice-president labo locekli, ātrāk tu frakcijā netiksi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BigLXmm.png
 


POISONOUS REBELS MOTORCYCLE CLUBS - SABIEDRĪBAI BĪSTAMS GRUPĒJUMS

cgEdqHW.pngBy Peter Bailey
February 02, 2016 | 02:14 a.m."Ir 24. Janvāris, mūsu iemīļotais bārs tika pārdots, cerējām, mēs vietējie cilvēki, ka būs labi jauni īpašnieki, bet tā vietā, pēkšni,  24. janvāra vakarā dzirdējām motocikla rūcoņas, bija vel varbūt cerība, ka būs draudzīgi cilvēki, bet tā vietā redzējam šausmīgu skatu, pēc kura es automātiski liku pārdošanā savu māju, jo es negribu dzīvot tādā kopienē, kur šie baikeri rāda sliktu piemēru maniem bērniem, lietojot narkotikas, kaujoties un un nezin' vel kādas citas lietas." teica vientuļa 2 bērnu māte.
 
Interesanti ir tas, cik viegli var sabojāt jauku ciematiņu, kad ieradās šīs personās. Mēs mēģinājām ar viņiem aprunāties, bet šie cilvēki mūs ar ļoti nepatīkamu valodu pasūtiju prom un teica, lai tinamies prom no viņu pilsētas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Opā, ColdPlays beidzot uzdarbojas. Novēlu to labāko. Es ceru ka šis būs no tiem klubiem kurš netiks arhivēts pēc 2 vai 3 nedēļām. Cerams turēsies ļoti ilgi.

Edited by Rikšotājs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turēšu acis uz šo chapter, lai viss notiek kā nākas! :D 
Personīgi MC klubu RolePlay ir bijis visinteresantākais no daudzu gadu pieredzes. Ieteiktu visiem interesantiem veidot ļoti dažādus personāžus, resnus, tievus galīgi, izkropļotus, sociāli nepieņemtus ar vairāk mīnusiem, jo tad vieglāk būs veidot passīvo roleplay un izcelties klubā.
Varbūt Angus nomad kādreiz piebrauks. 

Shoutout @Showstar par šo skaisto logo!

Edited by Burnsey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viss aizies, ceru nebūs tā kā ar SRMC, ka šaudās publiskās vietās ar nenksegtām sejām un ar kluba vesti reprezentējot klubu un tad vēlāk brīnīties kādēļ tiek reidoti ļoti bieži. (truestory)

Vēlu veiksmi, sekošu frakcijai, screeni arī ļoti patīkami. 

PS - @Bets. No hate, vienkārši tas bija vienīgais mīnus frakcijā kuru uzskatiju par ļoti neapdomātiem gājieniem, tas bija nedaudz stūlbi, bet frakcija bija ļoti izdevusies un turīga, respect+ par to.

/ phone. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
 • Create New...