[Rapid Towing] Aktuālā problēma ar transportlīdzekļiem.


xXPancake
 Share

Recommended Posts

logo.png

Aktuālā problēma ar nekonfiscētiem transportlīdzekļiem.

 

Pēdējo dienu laikā ir sadzirdēta vairāku cilvēku nepatika pret Uzņēmumu "Rapid Towing" sakarā ar nekārtīgajām ielām, uz kurām ir atrodami vairāki nepareizi novietoti auto, vai tiešām "Rapid Towing" neko nedara lietas labā? Vakar 8. Janvārī uzņēmuma vadītājs Thomas William  pirmo reizi runāja par šo problēmu ziņās, kas viņam bija sakāms?

 

Īss apkopojums no Intervijas:

- Esmu dzirdējis daudz interesanta par Rapid Towing darbu, vai Jūs varat to kaut kā komentēt? Piemēram cilvēki ir sūdzējušies ka daudzi auto neesot aizvilkti laicīgi.

- Jā, esmu informēts par šo, vēlos iedrošināt iedzīvotājus ka šī problēma tiek risināta, kā arī vēlos pateikt, lai šo problēmu būtu iespējams atrisināt pēc iespējas ātrāk, vēlos paziņot, ka nākošās nedēļas laikā Rapid Towing piedāvā pietekties darbā par konfiscētāju.

- Oho tas ir lieliski pilsētā daudzi prasa jaunas darbavietas.

- Bet! Tikai uz šo amatu tiks izvēlēti divi papildus cilvēki.

 

Tad tomēr ziņa ir nonākusi līdz augstākajai vadībai, un kā vakar bija dzirdāms problēma tiek risināta. Un fantastiska ziņa, ka nākošās nedēļas laikā vēl diviem cilvēkiem būs iespēja pievienoties "Rapid Towing" sastāvam un palīdzēt iedzīvotājiem. Kā arī Thomas piebilda, ka daudzi CV tika pavirši sarakstīti un lūdza lai šoreiz rakstot kārtīgāk, jo ar paviršu CV viņš uzskata ka cilvēks nevis nāk strādāt, bet nāk dēļ algas.

 

Rakstu sastādija

Thomas William

Uzņēmuma vadītājs

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share