Jump to content

a

Guest King Andis

[Foruma spēle] Apraksti augstāk esošo lietotāju

Recommended Posts

@bK Cubex Čubijs no nelegālām aprindām, ļoti spilgti spēj atveidot nelegālo Roleplay, kas viennozīmīgi pacēla servera Roleplay līmenī, vienīgi respektē tev par to. Taču kā cilvēku es tevi nezinu, jebšu ooc, bet savu tēlu ig' spēj attēlot eiksmigi, respektē tev. 

2 hours ago, Mo Chill said:

@Deffender

Teikšu godīgi, ka man nav ne jausmas, kas Tu esi. Varbūt esam rpojuši, bet es neatceros vairs. Ilgi neejot meklēt, pēc Tava šī ieraksta, es domāju, ka Tu esi normāls džeks, bet nezini, ko pateikt, tāpēc doma iet uz apli.

@Mo Chill Īsi un kodolīgi . 
Iepazināmies mēs 2k17 meetingā. :D un tad tanī pašā laikā uzzināju, ka mācies tanī pašā "iestadē", kur es.. :D .  Es jau tā īsti neko sliktu nevaru pateikt, jo, ar Tevi var normāli iebazarēt, kontaktēties. Esi pat labojis manu "ka un kad" :D . 3dien bija labaka NBA Live spēlē sporta zālē. Sakarīgs, lāga zellis, nu lai vēl pasaku. Still zini, kad esmu labās domās par Tevi. :) 

wazzyy, hmm... Diez ko lai saka par tevi. Labi, sāksim ar to, ka tu esi baigi nokrāpies kaut kā ar reputācijām, es tak pirms tam biju lielais dūzis. Patīk šaudīties. Dažreiz paspēlējies ar cilvēku nervu stīgām. Patīk patrollēt, pareizi. Vadīja PEN1 organizāciju, kura pat GangLand tika. Paerpot jau var, ja nav pretējās pusēs IG. GAMEMASTERS.

sveiks, cilvēks ļoti kontroversiāls. Man var teikt, ka ir iemācijis erpot. Grūti nolasīt viņu, ko viņš vēlās darīt vai darīs, jo domas mainās ātrāk nekā zeķu pāris. Patīk nēģeri. Kā noprotu tagad kā parasti nav laika. Ļoti kreatīvs, kā arī pieprot stāstīt stāstus, lai tie būtu rēcīgi.

kinda viens no fujakiem kurš man ir iekritis acīs ar savu aktivitāti, postiem un visu pārējo, rpojuši gan jau, ka neesam, jo esmu atmetis beidzot līdz galam šo padarīšanu, bet keep it up vecīt, reāli cieņu Tev, proti sakarīgi raksturot citus vai arī izteikt savas domas un precizēt.

@punk Tu esi ļoti, ļoti superīgs cilvēks. Vienmēr ir paticis Tavs roleplay stils un vienmēr, dzirdot Tavu nikneimu, iedomājos par baikeriem.

Gudrs, asprātīgs, mīkstprātīgs, godīgs pret savējiem, najobs pret svešiem. Derētu sačillot kaut kad, kaut kur. Tikai ne heavy dzeršanu, tas man nepatīk. :D

Cilvēks, kas spēj iemācīt citiem gramatikas normas. Dzīvē arī sakarīgs, sportisks, neesi vietējais interneta-muskulis. Cienīt un neko mazāk.

Reiz senos laikos dzīvoja organizācijas - GPC un Hive, kurām nebija baigi labas attiecības, ik pa laikam ar molotoviem pamētājās. Senie laiki bija jautri, kad varēja kādu ratiņkrēslā iesēdināt, molotovu uzmetot, bet katrs molotovs rezultējās ar GPC grupas mājas pazušanu. Baigi kādreiz palīdzēji mums GPC un Washington laikos, tad tu biji labs cilvēks, bet, bet tu mainījies. Baigais apslēptais trollis. Tavas nākošās darbības nav paredzamas. Nopietni, nenopietns cilvēks. Es pat nezinu, ko vēl lai saka. Baigi kluss. ADMINS, MODERATORS.

Cilvēks dēļ kura saņēmu pirmo banu iekš mtarp. Esmu runājis neskaitām reižu ar Tevi iekš TS3 dēļ tā, ka sēdēju kopā ar Sharperi, atceros, ka stāstīji baigo depresīvo sūdu man un Sharperim, cerams, ka tagad viss ir labāk. Samērā jautrs cilvēks, māk sist jokus, ja dirsīsi, dirsīs pretī jāsamierinās.Ex-admins mta, bet labi, ka uzturās iekš foruma, prieks to redzēt. Cilvēkam ir ļoti atšķirīgi skatieni no citiem ļaužiem.

@Onyx//Glish

Cilvēks ar kuru kopā mācos, +/- ir normāls kontakts. Personība kā tāda, tev ir ļoti dīvaina. Vienu brīdi esi normāls, komunikabls, draudzīgs, bet pavisam citā vari būt ļauns, nu protams ja tevi noved (dazreiz vnk lox). Esi viens no tiem cilvēkiem, ar kuriem var parunāties normāli, zinot ka tas paliks tikai starp tevi un otru personu, neesi žurka, neizpaud info. tālāk. 

Runājot tieši par lomu spēli, kopā to agrāk spēlējām. Tagad IG galīgi neesi manīts. RP pieproti diezgan kvalitatīvā līmenī, patīk erpot sievieti (Varbūt tas liecina par tavu īsto, irl dzimumu? hmm (tmi)). 

normāls, sakarīgs frukts, visu cieņu arī tev, esam runājuši vairākas reizes ts3, lai arī esi diezgan jauns, nu vismaz salīdzinot ar mani, bet Tu tiešām esi diezgan sakarīgs un es nepateiktu, ka Tu esi tik jauns dēļ tavas domāšanas un runas stila.

pirms 3 stundām , punk rakstīja:

normāls, sakarīgs frukts, visu cieņu arī tev, esam runājuši vairākas reizes ts3, lai arī esi diezgan jauns, nu vismaz salīdzinot ar mani, bet Tu tiešām esi diezgan sakarīgs un es nepateiktu, ka Tu esi tik jauns dēļ tavas domāšanas un runas stila.

low, rpot nemak hz ko lai pasaka

bubex ir labs cilvēks,kas ļāva vienu laiku erpot pie viņā niggerus un mani nockoja :( .Daudz reizes TS3 ir runāts var uzskapāt MTA:PUBG ar tevi un nightclawz,krč sakars čuvaks!

Ar tevi daudz kontaktējies neesmu, bet cik nu esmu dzirdējis no citiem, tad viņu acīs esi lowaks, *Cenzēts*, trollis un sazin vēl kas. Pats par to spriest nevaru, jo ne reizi nav sanācis ar tevi tā kārtīgi iepazīt, bet nu pēc tiem nostāstiem liecies, ka tāds varētu būt. Forumā pēc ierakstiem arī tā baigi nevaru spriest. Redzēs kā dzīves ceļi ies un varbūt kādu dienu spēšu par tevi pateikt pilnvērtīgu viedokli.

Mapperis baigais. Ātri piešaujies pie jaunām lietām. Cik es tevi pazīstu, esi visnotaļ draudzīgs un komunikabls spēlētājs, taču var arī novest un pārvērties par smagu trolli.

Ja nemaldos, tad tu biji tas, kuram bišķin štengro iebaro un srazu pālis, metams zemē (ja tomēr jaucu, tad atvaino :D)

@Haskys

@Sharper - Sveiks vetsīīttt, kā Tev iet vetsīī?! 
Godīgi sakot, kā Tevi es pamanīju, kad sāki parādīties topā, tiem, kuriem ir visvairāk like un dēļ tās Tavas varenās "bandas".. Sākotnēji par Tevi kā tādu nezināju, tas bija labāk, nekā tagad, jo es pat neatceros, kā sākas "beefs" pret Tevi, sīkais klaun. :D Man likās, ka Tu sakarīgs čubijs, bet izrādas, kaut kāds vietējais Toļiks. Man nak rēka par to, ko es sadomāju, ka Tu savilki Te savus klauniskos draugus un mēģināji Te ieviest kaut kādu cirku. :D Zbis. Es zinu, ka pēc ši uzradīsies Tavs plikpaurainais klases biedrs un sāks Tevi ķipa aizstāvēt. :D Un  Tu kā celka uzmet pežu gaisā un bļausties, kad lielais onkulis Tevi aizskāra, visu cieņu Vetsīt, Tu tak vietējais Neids, ne? :D 
Labi, vispār Tu esi sakarīgs krabis, vienkārši Tu mani nezini. :D Tici man, man pret Tevi nekas nav. 

milkshouse, pirmo un vienīgo reizi tevi redzēju un dzirdēju playhardā. Iepriekš tevi nebiju pamanījis, jo nekādīgi nebija izcēlies. Pēdējā laikā, kad kļuvi par organizatoru esmu tevi pamanījis un savā ziņā liecies diezgan sakarīgs. Labprāt citreiz pabazarētu ts3 vai uzkapatātu to pašu nodrāzsto mta, bet laiks visu rādīs. Neko gari par tevi nevaru teikt, jo tiešām tevi nezinu. :D

Wazalins -Cilvēks kuru pazīstu kopš kika laikiem,kad admins/gm biji ar sharperu .Kādreiz mani nodirsi ,kad vel nebijām normālā kontaktā abi ar Wolfeenu ,jo viņš tev huinju dzīna ausīs,tad nu nomainiju ucp Middnes un kickā ļāvi man erpot ar tevi niggerus un sākām pirmo reizi bazarēt TS3.Tiešam esi normāls čuvaks ,kas ļāva man arī erpot PEN1 daudz ko ar bets iemācīji man ko tādu,jo vienmēr visu ko erpoju bija *Niggeri*.