Jump to content

a

Guest King Andis

[Foruma spēle] Apraksti augstāk esošo lietotāju

Recommended Posts

@bK Cubexoh, Atvaino draudziņ, neko daudz nezinu par tevi, bet tik cik es labi atceros, mēs vienu reiz bazarējām diskordā, ļoti patika, even tho tas bij tikai kādas 10 minūtes, tik un tā Busted a nut, would do again 10/10

@Herkulīs

Kaut kāds mazs puika, kas kādreiz bija DayZ moderātors, bet dēļ diezgan muļķīga gājiena zaudēja savu privilēģiju, taisi dziesmas ir diezgan labas ir diezgan ne visai, bet nu tagad esi sācis diezgan bojāt iespaidu par sevi, kā personu, kas diezgan bojā tavu cieņu pret citiem komūna biedriem.

p.s - neesi stulbs un netaisi debīlus topikus pa tipu - ''Vecāku kredītkartes''.

@Olbiss

YOOOOOOOOOOOOOO atved ūdeni. Cilvēciņš jautrs, bet viegli izvest no pacitības, jo es to protu. Viegli sasmīdināms, kā arī pozitīvs ļoti. Vienmēr var doties pēc jautājuma un padoma. Rukā ar rolleri. Ir brālēns kurš ir *Cenzēts*, čau daņik. Iepazināmies, jo erpojām kopā. Protams proti erpot, bet nedomāju, ka Tev piestāv legālais erpē. Ļoti bieži pizģī manus teicienus un man tas nepatīk. Ieradies atpkaļ uz playhardu man zināma iemesla dēļ, ierodoties atpkaļ jau saņem random nominācijas xdd

veiksmi Tev visur draugs.

Uzmetējs liels.. liels uzmetējs.. Visu laiku erpo meiteni, kas ir tāds diezgan liels aprāviens tajiem kuri sacerēs, ka tu esi meitene arī RL. Erpot māk, dažreiz arī var detalizēti uzerpot, kad vajag. Biji kā mūsu bērns līdz izdomāji uzmest mūs. Labi, labi ir tā, ka tu esi cilvēks kuram sagāja kaut kādas riktīgas muļķības galvā, tā ka riktīgi. Daudz notikumu jau bija tieši Washington Savages laikos, bija diezgan nice, bet arī nebija nice, kad kāds izdomāja uzspridzināt visas mašīnas ar kalašu. LIETOTĀJS.

sakarīgs fujaks, ja nešaubos esam rpojuši kopā dažas reizes, iespējams arī ts3 runājuši, īsti nemācēšu pateikt vai tā tiešām bija, bet nu visticamākais, ka jā.

@Middnes Pacans nav karsts, pacans nav karsts, jautrs zelis, ar galvu. Dzīvo dzīvīgu dzīvi, miris tomēr vel nav. LAb ja pa nopietno, zināms labu laiku, jau esi, cepums tev, par to, ka esi vel dzīvs iekš RP..

@Light

Personīgi tevi nezinu, nepatīk tas, kā tu brīžiem esi provejis ne vienu reizi jau veidot nelegālo organizāciju , kas neturējās pat mēnesī, baigi lēkā pa viņām, bet pārsvarā esi neitrāls cilvēks , kas nav baigi lecams un savveida mierīgs, atkartoju varu šaubīties 

@Olbiss - Savā starpā ir bijusi drāma, Tupa kaut ko dirsi man virsū, es pretī.. Principā Tu man sākuma nepatiki, jo Tev bija pretenzījas pret mani, bet tagad man pašam pret Tevi ir neitrālas. Tā jau pret citiem esi normāls, hz, kas Tev iekoda dirsā, ka old school cs'erus nodirsi . 

@milkhouse` afigennais pacans, pēdējā laikā patīk aizrauties ar apreibinošām vielām - kā jau visiem ik pa laikam, ļoti pieredzējis cs admins un banteam vadonis, vienmēr čatboksā raisa aktivitāti un veido bīfus ar kādu, haha, patīk parādīt zaļknābjiem īsto vietu! karoč, cieniet milku, gl!

@HAH Cilvēks , kuram vienmēr būs konteikt, pēc manām domām , uzaudzis ar CS 1.6 Gada notikums, pirmais cilvēks kurš sasniedzis 3k postus , ar ko apsveicu, uzturu vinemr labu atmosfēru foruma, jo piemini mazekaulu . :D liels respekts, ka vienmēr atbildi un spēj izteikt savas domas . Gl

1 minute ago, Aqua said:

@Fushion Nesen iepazinu šo fruktu, nice chalis pagaidām tikai kad dabūja VTC baigi aizņemtais, bet tā jau sakarīgs un daudzko zin par mašīnām...

Nu jā... šis būs grūti. Grūti tāpēc, jo nav ar tevi nekāds kontakts vispār bijis, ja godīgi, tad nesen tikai pirmo reizi pamanīju tevi forumā, bet tas niks Aqua man ir prātā, tikai nezinu, no kurienes. Skatījos, ka tu esi vispār nesen atgriezies atpakaļ playhardā, pēc gada pārtraukuma. Pēc būtības neesmu redzējis pagaidām neko sliktu no tevis, tāpēc blacklistā neesi, tad jau viss čill.

@bK Cubex cilvēks, kas forumā nav nekad baigi izcēlies ar diršanos/lekšanos. Ļoti labi atveido melnādaino roleplay, širī nelegālo sfēru. Kopumā reputāciju esi ieguvis no savām nelegālajām frakcijām un screenshotiem. 

@Alex's cilvēks, kuru pazīstu no agrās vasaras. Esam dahuja, ko spēlējuši kopā. Man ir līdzīga humora izjūta Tavai. Vienmēr esi gatavs palīdzēt, ja kāds pajautā. Esi jauks, bet Tev patīk izteikt savas domas kādas tās ir un nebaidies mainīties priekš kāda, vienmēr esi, kāds Tu esi.