Jump to content

a

Guest King Andis

[Foruma spēle] Apraksti augstāk esošo lietotāju

Recommended Posts

@punk

Vissakarīgākā seja ko "pazīstu" interneta vidē. Nesaprotu kādēļ daudzi tevi sauc par skarbu cilvēku, manuprāt esi ļoti pretimnākošs un draudzīgs. Ar tevi var normāli parunāt par dažādām tēmām (ne tikai par interneta vidi saistītām). Galva tev ir pareizajā vietā, par to esmu pārliecināts. Bieži komunicējam TS3 un spēlējam CS. Esmu ar tevi kopā erpojis arī.

Nebūtu nekas pretī arī kādreiz iepazīt tevi aci pret aci.

Ielādē atpakaļ CS :D

15 gadīgs čalīts kurš 9 mēnešus stragloja gm'ā un beigās paķēra perma banu, bet nu, esi diezgan dīvains cilvēks, bieži vien palaid muti būdams sīks pipļuks, tā jau viss safe.

Nezinu tevi, bet liecies normāls pipars, gan jau ir rpots kādreiz kopā.

@punk. Vecīt. Ko lai saka. Kādreiz likās , ka esi baigi iedomīgs džeks, bet pabazarējot ar tevi viss norāda uz pretējo. Komukabls pēc velna un ar labu humora izjūtu. Manuprāt viens no labākajiem RPeriem, ko zinu. Patīk tas, ka savus moderatora pienākumus forumā uztver nopietni un nedzen hujņu. Mārtiņ, kad var braukt uz tēju?

@ZIUKA

Vells, domāju kur tu pazudis esi. Atceros, agrāk, uz neilgu laiku, kopā erpojām un taisījām mēslus. Cik atminos, lomu spēles līmenis tev ir salīdzinoši labs, esi nedaudz toxic, bet ir forši parunāt par jebkādām tēmām. 

@Sharper - Klauns, kurš no sevis tēlo kaut kādu spec nazi ar augstākās pakāpes stāžu. Tu visu uztver nopietni, kā maza K' , kurai pēc katras sarunas ir melns zem acīm. :D Mums ir konfliti, bet šito visu Tu pats uzcepi, no sevis tēlo kkadu Baronu, puiss, atver acis un aizej pie čīgāniem, un tad redzēsi, kas ir barons, nevis Tu spēlē tēlosi kkadu rajona veci, lai arī ko tu tur atveido, tas, ko Tu tur dari, tas ir pārāk smieklīgi. Ieteiktu erpot kko citu, jo esi viens no tiem, kas atbalsta mēslu. Agrāk domāju, ka esi sakarīgs čalis, bet tad atvilki uz šejieni savus klases biedrus, kam vēl lielāks rublis nav, kā Tev. :( Domāju, pēc ši atkal dirsīsi man virsū ar saviem kačoka klases biedriem, jo var redzēt, ka jūsu vecumā " Pieduršanās" ir svešvārds, jo tiem cilvēkiem, kam problēmas ar šo, ir smieklīgāk piedurties. :D Turies, mazais. <3 

kidalava, najobšiks un viss pārējais, otro mēnesi jau ņem interviju no manis, aizrunājās ar to, ka viņam puncīts sāp, zobs sāp un vēl visādi brīnumi, bet nu tā jau izručī kad vajag, malaļetka.

@punk Rajona pincis, ideāls 3some partneris, nu baigais džeks ja, patīk iedzert, bet nav alkoholiķis, patīk iešņaukt, bet nav narkomāns, dauzīts, kritis, vēlies, bet piecēlies un joprojām skaidri domājošs. Pacans kuru pazīstu jau no tālā 2012. gada, bet Rīgā sagaidīt mūs nevarēja lai iedzertu Jameson, jo spilvens bija svarīgāks, atrubijies no smaga gaming night. Īsi sakot, vecis ar pautiem.

@GHOS Pirms apmēram 1.gada biji tīri normāls admins bez TROLL, bet tavu adrenalīns uz pakošanu sākās no Forum ST. laikiem un no ši brīža nespēj apstāties Roleplay bez M4 rokās . Pats pa sevi sakarīgs purns, ja vien negrib normāl atrauties pa nāsi no manis, pareiz ? ((pieduros))

nekad īsti Tevi neesmu redzējis postojam forumā, varbūt vienkārši posto tur kur es neskatos, kopsummā neitrāls cilvēks manā skatijumā.

@punk baigais kastanis, CS normāls spēlmanis un galvenais CS:GO vienmēr met kanti čiepiņam, kas spēlē ar mums komandā . Nu karoče kopā baigais džekiņš ja vien šis -BAN- uz mana profila nevilktu klāt . 

Middness, Middness...

Joptvai vecīt, par tevi un tavu stulbumu var grāmatu uzrakstīt. Manās acīs esi izcēlies gan ar labām, gan ar sliktām lietām, taču esam čomiņi. Nekad neaizmirsīšu, kā uz mani dusmojies un draudēji ka kājas man salauzīsi un ko tik vēl nē, ja uz Kandav atbraukšu. 

Esi bikin blatnojs, bet tas normāli.

Apsveicu 12gadu jubilejaa

@Kaji Cilvēks, kurš ir 13 vai 14 (?) gadus vecs puika. Par tevi neko daudz nezinu. Esam kopā atveidojuši lomu spēli, itkā jau sanāk, bet ir vēl jāmācās. Pēdējā laikā esi par sevi radījis sliktu piemēru ar savu Yamenu. Ļoti patīk trollot, nedrīkst laist kopā ar atsevišķiem indivīdiem, savādāk sāksiet dzīt masīvu huiņu. 

@bluupinz Cilvēks kuru pazīstu jau man liekas 2.gadus . Pats pa sevi esi ļoti zinošs un labi atveido ielu bandas roleplay ((Mobus cik pazīstu NEKAD neesi erpojis :D - niggas vai meksikaņus)) neko sliktu nevaru pateikt, normals čuvaks .