Jump to content

a

Guest King Andis

[Foruma spēle] Apraksti augstāk esošo lietotāju

Recommended Posts

Agrāk nepatiki tīri vienas frakcijas dēļ kur biji ar NIghtClaw(?). Tīri normāls, itkā, moska kadreiz pat varētu parunāt.

On 10/7/2018 at 3:45 PM, Bonijs//Onyx said:

@NightClawz Cilvēks ar kuru iepazinos, jo atnācu erpot iekš PH. Palīdz, ja prasa. Iemācija erpot kopā ar Cubexu. Ļoti jautrs un ar labu veiksmi, kas priecē. Cilvēks izvēlējies kulinārijas ceļu, kuru pats labprāt izvēlētos, bet vēl neesmu tik tālu ticis, veiksmi Tev tajā. GameMasters un protams cilvēks ir cienīgs uz šo amatu, varbūt pat augstāk, bet noteikti dēļ aktivitātes tikai GM. Problēmas ar laika manedžmentu.

@NightClawz Pēdējā laikā tevis dēļ iemācījos cienīt lietas augstākā līmenī ar tavu vienu frāzi - nebojā playhard. Šo tavu frāzi var pamainīt lielākoties jeb kurai situācijai.

@Light Priekš sava vecuma esi sakarīgāks nekā citi tavi vienaudži, taču ir arī savi mīnusi. Lomu spēles prasmes ir tīri okey, kopumā uz projektu.  Pēdējā laikā patīk, kā sāc pievērsties RP jau nopietnāk un tevī var redzēt progresu, keep it up.

@Sharper

Kaut kāds noname, kurš mani visu laiku cenšas nopīpēt, bet nu ja nopietni runājam tad cilvēks , kas man atvēra acis, kad RolePlay projekti pastāv ne tikai, lai strādātu domes darbus liels prieks, kad iepazinos ar tevi, nestoties arī uz to, kad ir bijušas vairākas reizes, kad uzmetu tevi ne visai labā laikā ir iets labs neliels ceļš kopā, vajag kaut kad satusēt.

P.s SHOTGUN

@Kafija

Nezinu tevi kā cilvēku, taču pirmais iespaids par tevi nav tas labākais. IC esam saskārušies vienu reizi, un tā pati bija ar lielu OOC raudāšanu no tavas puses. Pats saproti par ko iet runa.

Pēc foruma postiem liecies nenobriedis.

@Sharper

Kā personu skatu lokā redzu komunikablu, erpots ir un sūdus klātbūtnē - neesi taisījis. Ir daudz citi labi iespaidi par tevi, vienu vārdu sakot - galva uz pleciem ir.

@Kudys

kicka teamspeakā toreiz man kaut ko sprēgāji, jo pateicu ka tu lowrp, lowaks or some shit, ja vēl atceries [ ja tu vispār zini kas es esmu ]. kaut ko mēģini RPot, nezinu kā esi progresējis kopš pēdējās reizes kad satiku [ gangsteris -> LSGD -> LSPD vai kas tāds bij ], bet nu mēģini kaut ko, visu cieņu.

Sakarīgs cilvēkbērns, ja nemaldos, vairākas reizes biji AD manā projektā, un varēja viegli komunicēt, vienmēr uzklausīja un prot pasniegt informāciju kā cilvēks, nevis kā mežonis spamojot katru vārdu savā čatā, ir galva uz pleciem.

@Danex Pavisam nesen esmu tevi iepazinis, taču, pēc manām domām, Tu esi diezgan sakarīgs, sūdus forumā un IG nevāri, nopietns čalis. Ne reizi neesi manās acīs izcēlies ar kaut ko sliktu. Mappot arī māki, Tev sanāk. ;)

This is a christian server. Tbh, es tevi neesmu reāli šeit redzējis, tu esi gamemasters? To, ka es neesmu tevi redzējis, tā ir mana vaina, to es apzinos. Liecies kā normāls, viduvējs cilvēks. Rakstīt māki, tad jau viss ir kārtībā, vairāk neko nevaru no tevis prasīt. Gan jau kaut kad satikšu IG, ja vispār ieiešu, tad jau redzēsim, kas par miesām šeit ir statusā un vispārīgi serverī. GAMEMASTERS.

Tevi nepazīstu, zinu, ka bieži uzturies forumā - ienes dzīvību - Aktīvs cs 1.6 spēlētājs ( nezinu, kā tos pixeļus var spēlēt ) Bet kopumā - saprātīgs cilvēks, posto visur, kur var iepostot, gl  !

pirms 3 stundām , Deffender rakstīja:

Tevi nepazīstu, zinu, ka bieži uzturies forumā - ienes dzīvību - Aktīvs cs 1.6 spēlētājs ( nezinu, kā tos pixeļus var spēlēt ) Bet kopumā - saprātīgs cilvēks, posto visur, kur var iepostot, gl  !

Neesam baigi sastapušies, lai gan esi jau pasens playhard lietotājs, vajadzētu kādreiz kaut ko paerpot ;)

pirms 20 minūtēm , Walker rakstīja:

Neesam baigi sastapušies, lai gan esi jau pasens playhard lietotājs, vajadzētu kādreiz kaut ko paerpot ;)

ja nejaucu tad ar tevi LSPD vienā vienībā  maucu :D bija rēcīgi ,tev patika sūdus taisīt, esam RPojuši kopā, samērā sakarīgs čalis, nav pretenziju.

pirms 22 minūtēm , Wolfiinc rakstīja:

ja nejaucu tad ar tevi LSPD vienā vienībā  maucu :D bija rēcīgi ,tev patika sūdus taisīt, esam RPojuši kopā, samērā sakarīgs čalis, nav pretenziju.

Normāls personāžs. Spēj veidot lomu spēli savdabīga veidā. Domāju  ka esi visai sakarīgs un šaut māki. 

No PD arī kaut ko saprot un dažreiz patīk izlikties par ākstu. Bet tā samērā labs cilvēks. 

Veiksmi

pirms 7 minūtēm , Cilvēks rakstīja:

Normāls personāžs. Spēj veidot lomu spēli savdabīga veidā. Domāju  ka esi visai sakarīgs un šaut māki. 

No PD arī kaut ko saprot un dažreiz patīk izlikties par ākstu. Bet tā samērā labs cilvēks. 

Veiksmi

Ļoti labs cilvēks. Atbalsta visus, ļoti labs iedvesmotājs un padomu devējs. Labi laiki PD bij', ye. Tur bur..

pirms 48 minūtēm , Daring rakstīja:

Ļoti labs cilvēks. Atbalsta visus, ļoti labs iedvesmotājs un padomu devējs. Labi laiki PD bij', ye. Tur bur.

ne nu loti tads agresivs cilveks, tads loti viegli aizkaitinams calitis, kaut ka ta ja.