Jump to content

a

Guest King Andis

[Foruma spēle] Apraksti augstāk esošo lietotāju

Recommended Posts

pirms 21 minūtēm , Insecure rakstīja:

foršs pipars, baigais musītis Niks

normāls bumbiers, atceros kā vēl ts3 sēdējām un dziedājām :D, dažreiz patīk, kādam tā nedaudz iegriezt kaut ko neforšu, bet nu katram tā var gadīties. RPot arī proti.

pirms 2 minūtēm , Cilvēks rakstīja:

Labs moderators. Playhard ilgu laiku atrodās.Domāju ka realitātē esi saprātīgs un normāls cilvēks. Veiksmi!

Erpojam kopā vienā F3, labs ments ta jau sakarigs un labs rp ja kas un ja Rexis 4life

@Light pazīstu jau apmēram 2-4.gadus, jo dzīvojam vienā pilsētā un vienmer, kad satiec mani uz ielas runā par kaut kādu MTA XD. Bieži vien tvarij huinju dzīvē un katra reize ir neveiksmīga. BANDITS- (bandit)

1 hour ago, Middnes rakstīja:

@Light pazīstu jau apmēram 2-4.gadus, jo dzīvojam vienā pilsētā un vienmer, kad satiec mani uz ielas runā par kaut kādu MTA XD. Bieži vien tvarij huinju dzīvē un katra reize ir neveiksmīga. BANDITS- (bandit)

(madharry) Middnes *Cenzēts*. Čau drauKs ar lielo K. Nu, tā jau normāls pacans. Atceros tos laikus, kad mēs runājām un es sapisu savu pirmo kompi... Ō jāā. Man patīk kā tu pīpē cilvēkus nost.

Baij baij drauKs 

@Kudys xD... sēdējām vienā akadēmijā.. kad mūs paņēm par virsniekiem Tu jau pirmajās dienās sataisīji sūdus. Agrāk baigais trollis biji, bet tagad ir tīri ok. P.S. neprovocē PD ar bļaušanu par labu spotu, nu nevajag xD

pirms 6 minūtēm , JustDavids rakstīja:

@Kudys xD... sēdējām vienā akadēmijā.. kad mūs paņēm par virsniekiem Tu jau pirmajās dienās sataisīji sūdus. Agrāk baigais trollis biji, bet tagad ir tīri ok. P.S. neprovocē PD ar bļaušanu par labu spotu, nu nevajag xD

Eu tu... Ja man liksi vēlreiz aizvērt muti, kad es runāju IC ar Light, es tevi nocekošu. Bet tā, ir brīži kad esi tīri sakarīgs un dažreiz ir brīži kad es vēlos paņemt slotu un iebāst to tev pēcpusē un nomest no jumta ar dirsu uz leju. Veiksmi !

pirms 2 stundām , Daring rakstīja:

Eu tu... Ja man liksi vēlreiz aizvērt muti, kad es runāju IC ar Light, es tevi nocekošu. Bet tā, ir brīži kad esi tīri sakarīgs un dažreiz ir brīži kad es vēlos paņemt slotu un iebāst to tev pēcpusē un nomest no jumta ar dirsu uz leju. Veiksmi !

pec postiem liekas kautkads dalbaj0bs

pirms 12 minūtēm , keyboard rakstīja:

pec contenta, ko esi ielicis foruma skiet, ka esi ne tikai *Cenzēts*, bet ari neattistits trollis

Erpojām kādriez LSPD, norm čuvaks, labs erperis un sakarīgs

pirms 20 minūtēm , Kudys rakstīja:

karoča, patīk iekapāt ar mani mainkraft jo spele palikusi kuul, kruts pacans un patik galināt visus ar nazi.

Ne nu pirmais iespaids par tevi nebija labakais. Itka jau esi normalaks palicis, var redzet, ka DAZREIZ nem galva ko tev saka. Bet nu daudz nevar pateikt

pirms 5 stundām , TripleX rakstīja:

Ne nu pirmais iespaids par tevi nebija labakais. Itka jau esi normalaks palicis, var redzet, ka DAZREIZ nem galva ko tev saka. Bet nu daudz nevar pateikt

Nu admins, atceros ka vizinaji ar heli mus bandu. Taa dizi neko nevar pateikt, pret tevi man nekadu pretenziju nav, tapec domas ir labas. Pedeja laika esi mazak sacis nesties pa pilsetu uz 300 ar savam krutajam maham.

Kad gribi tad esi normāls, tā baigi, izbesīji mani toreiz SWATa, kas i stūlbi. Bet nu... Bet nu... Viss kārtībā tagad, ceru...