Jump to content

a

Guest King Andis

[Foruma spēle] Apraksti augstāk esošo lietotāju

Recommended Posts

pilnigs *Cenzēts*, cerams, ka vairs tiesam nestradasu ar tevi viena komanda, jo ta jau esmu ar tevi sadzivojies jau cik gadus un visus tos gadus mes esam meiginajusi kaut ko taisit, bet ar tevi neko nevar sataisit ble.

nu ne ne, norm pipars

Neesam sastapušies In-Game, bet esmu tevi redzējis forumā, nesastapšanās nav bijušas, tākā norm čalis liecies.

Normāls cilvēks. Sanācis RP'ot kopā gan LSGD, gan LSPD, gan vēl bijusi saskarsme caur LSV. Var teikt tikai to labāko. Vienmēr radījis iespaidu, ka zina ko dara.

11 hours ago, 1K-27 said:

Normāls cilvēks. Sanācis RP'ot kopā gan LSGD, gan LSPD, gan vēl bijusi saskarsme caur LSV. Var teikt tikai to labāko. Vienmēr radījis iespaidu, ka zina ko dara.

Nezinu tevi baigi, bet vienreiz esmu ar tevi saskāries In-Game normāls čubis.

Nopietns cepums, atceros kā manos pirmsākumos  metām ļīķus ūdenī dokos... bet jā, sakarīgs zellis, var ar tevīm normāli pabazarēt par dzīvi, daudz ko izproti, ERPe saproti.

1 hour ago, GirtsMoka rakstīja:

pēc postiem liecies norm cuvaks, RP saproti, diezgan normāls gamemasters.

nez, nav baigi ar tevi erpots cuvak, vienigi from nothing to something laikos. that's it, itka jau sakarigs fujaks

Pēc pēdējiem notikumiem varētu teikt, ka vispirms dara un tad domā - neapdomīgs. Bet uzreiz pats visu saprot un nes par to atbildību. Nav sanācis RP'ot kopā ļoti daudz, bet cik ir - viss ir bijis labā līmenī. Kā sacīt jāsaka - normāls , sakarīgs cilvēks. (y)