Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Guest King Andis

[Foruma spēle] Apraksti augstāk esošo lietotāju

Recommended Posts

Frenkijs, kas? Īsti nezinu, gan jau kaut kāds PD draugs. Baigi patīk rakstīt UN JA...Nē, nu es jau īsti neko nevaru teikt par tevi, vienīgi to, ka erpo iekš LSPD visticamāk un to, ka kaut ko saproti no RP, bet nu varbūt tu esi mainījis nikus. LIETOTĀJS.

Neesmu ar tevi kontaktējies, forumā esmu tevi daudz redzējis, spriežot pēc postiem esi diezgan sakarīgs cilvēks, kā nopratu spēj diezgan labi attēlot nelegālo lomu spēli.

Kādreiz, vismaz pirms gada tik tiešām teici, ka proti atveidot lomu spēli, bet patiesībā nemācēji. Tagad pat esmu izbrīnīts, ka vari novadīt diezgan labu nelegālo organizāciju atveidojot visai augstu lomu spēles līmeni. Ārpus tēla, spēj būt sakarīgs, tajā pašā laikā reizēm arī proti visai labi patrollēt. 

24 minutes ago, hood trooper said:

Kādreiz, vismaz pirms gada tik tiešām teici, ka proti atveidot lomu spēli, bet patiesībā nemācēji. Tagad pat esmu izbrīnīts, ka vari novadīt diezgan labu nelegālo organizāciju atveidojot visai augstu lomu spēles līmeni. Ārpus tēla, spēj būt sakarīgs, tajā pašā laikā reizēm arī proti visai labi patrollēt. 

Nezinu tevi baigi labi, pēc postiem ir tīri normāls cilvēks.

Priekš sava vecuma esi ļoti sakarīgs. Kā lietotājs esi draudzīgs un komunikabls, ja kāds lūgs pēc palīdzības vai padoma tad to arī sniegsi. Lomu spēles pasaule tev arī nav sveša, esam atveidojuši lomu spēli kopā, kopīgās organizācijās, jau labu laiciņu un esmu vērojis tavu izaugsmi. Atskatoties uz to, kāds tu biji pirms gada, kā cilvēks esi ļoti mainījies, tavas domāšanas spējas ir tikai augušas. Malacis.

Pēdēj;a laikā biji baigi pazudis. Roleplayu vienmēr esi pratis. Dažreiz ir brīži kad aizverās, bet tas tā ļoti reti. Normāls pipars.

Cilvēks kurš raksturo citu ar četriem vārdiem, bravo puis', malacis.

kādreizējais čalis kas mani heitoja cik atceros, ir spēlēts kopā pāris reizes lomuspēlē, bet tā īsti ar kaut ko baigo ''wow'' nav iekritis atmiņā. Cilvēks kurš ļoti ilgi jau šajā projektā uzturās, brīnums, ka vēl nav nopeldējis kā pārējie, bet nu turies, visu cieņu puis.

pirms 2 stundām , punk rakstīja:

Cilvēks kurš raksturo citu ar četriem vārdiem, bravo puis', malacis.

kādreizējais čalis kas mani heitoja cik atceros, ir spēlēts kopā pāris reizes lomuspēlē, bet tā īsti ar kaut ko baigo ''wow'' nav iekritis atmiņā. Cilvēks kurš ļoti ilgi jau šajā projektā uzturās, brīnums, ka vēl nav nopeldējis kā pārējie, bet nu turies, visu cieņu puis.

tu mani jauc ar kādu, lopuspēlē nekad neesmu spēlējis un arī tevi neesmu heitojis. :D moš jauc mani ar wolfeenu