Par mums

Portāls ir sācis darboties 2010. gada 1. oktobrī. Patiesībā sakot jau pats projekts un par tā ideju bija jau nedaudz ātrāk skaidrs, augusta vidū sākām to pamazām veidot un teiksim godīgi, tā bija visiem mums pirmā reize šāda projekta veidošanā un nemaz necerējām, ka viss izdosies tik labi un ka projekts būs tik veiksmīgs un ilgstošs. Pašā sākumā, sekoja ļoti daudzas neveiksmes un nesaskaņas mūsu starpā, bet tās tika veiksmīgi risinātas un nu lūk jūs redziet to ko pašlaik redziet. Tieši tāpēc par PLAYHARD.LV dzimšanas dienu mēs uzskatām 1. oktobri, kad tika iegādāts playhard.lv domēns un palaisti pirmie serveri.

Nu jau pēc tik ilga laika pieredzes, mēs spējām piedāvāt labi pārdomātus un savā ziņā diezgan unikālus serverus. Neteiktu gan, ka kādreiz mūsu serveri nav bijuši tik kvalitatīvi kā tagad, nē! Tieši mēs izceļamies citu projektu vidū ar kvalitatīviem serveriem un tas ir bijis par iemeslu mūsu tik ilgu gadu pāstāvēšanai un veiksmei. Katra diena mums ir pieredzes bagāta, par ko ir jāpateicās visiem mūsu lojālajiem lietotājiem un netik lojālajiem lietotājiem. Ilgu gadu laikā, esam veidojuši daudz dažādus serverus, līdz esam nonākuši pie vislabākā risinājuma mūsu apmeklētājiem, to pašu varam attiecināt arī uz mājas lapu, tā ir tikusi vismaz reizes 10 pārtaisīta, lai iepriecinātu, katru mūsu apmeklētāju un padarītu vizīti pie mums par neaizmirstamu.

Mūsu komanda


LightScribe - Īpašnieks

Esmu šī projekta uzsācējs kā arī īpašnieks. Griezties pie manis par jebkādiem jautājumiem saistībā ar mājas lapu un serveriem. Par jebkādiem ieteikumiem un kļūdām ziņot tieši man forumā pa PM vai arī rakstīt to forumā atbilstošajā vietā!

Kiwix - Īpašnieks

PLAYHARD projekta idejas autors, kā arī tīri sakarīgs čalis. Ja ir kādas neskaidrības, kas saistītas ar PH, uzsit pm, centīšos palīdzēt kā spēšu.

OwenS - Administrators

Esmu Playhard.lv Administrators!  Nepieciešama palīdzība? Droši raksti man privāti forumā vai PlayHard.lv Discord serverī. Ar lielāko prieku sniegšu palīdzīgu roku, ja nespēšu tev palīdzēt, palīdzēšu atrast kādu, kas var.

Mūsu vizītkarte


Lielais banneris (468x60px)Mazais banneris (88x31px)